رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

چی شد که هکر شدین؟

DeMoN

پست های پیشنهاد شده

سلام😃

مثل اینکه من کلا صفر صفرم در مقابل دوستان :)

والا شروعش از 7 یا 8 سالگیم بود که یه کامپیوتر ذغالی گوشه ی خونه داشت خاک میخورد انقدرررر کنجکاو بودم و پیگیر که پدرم رو مجبور کردم ببریم و سیستم رو تعمیر کنیم بعد از تعمیرش  بردمش توی اتاقم و و کل دوران بچگیم رو اونجا گذروندم! 😶

تو اون دوران خیلییییی کنجکاو بودم واسه همین کلاس زبان انگلیسی ثبت نام کردم تا بیشتر از کامپیوتر سر در بیارم! :)

شاید اون موقع ها بالای 1000 بار ویندوز رو پاک کردم😆

تا توی مدرسه هم بلاخره رشته ام رو کامپیوتر زدم و دیگه بلاخره وارد شدم و ادامه دادم تا الان به زبان c و python و ...  مسلط هستم! همچنین دنبال پیشرفت بیشتر  امیدوارم در کنار شما بیشتر پیشرفت کنم :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
  • تعداد پاسخ 79
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

On 1394/06/22, 10:29:38, Professor said:

خب من از دوسال پیش اومدم تو نتو  هکو این چیزا بعدش دیداس رو یاد گرفتمو شاخ بازی در میاواردم تا اینکه فهمیدم اینسپکت المنت چیه d: بعد با اون تو مدرسه معروف شدم که سایت مدرسرو هک کدمو اینا خخخخ و یکی از دوستام یه سرور زده بود یه 20 یا 30 تا سایت داشت زد به نام من دیفیسو منم ذوق کرده بودمو اون موقع ها خیلی ادم شاخی شده بودم (لقبم یه چی دیگه بود) تا اینکه حرفه ای ها اومدنو حالمو گرفتن الانم تو این وعظم خخخ .

با تشکر از حسام شر و مدیر گاردایران و عماد کیومرس

ایدی این دوتا عزیزی ک گفتیو میشه بدی

مرسی:)))))

لینک به دیدگاه

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی با کسب اجازه از محضر همه بزرگترای خودم چون برادر بزرگترم تو این عرصه فعالیت داشت از بچگی با کامپیوتر سرو کار داشتم و خب از همون اول با کامپیوتر بزرگ شدم و این شد که رشته شبکه رو انتخاب کردم و دارم ازش نون در میارم

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان 

ممکن است که کمی برای پاسخ به این تاپیک دیر باشه اما من چون دوستدارم همه رو بخونم پاسخ هم می دم

شروع علاقه من از رشته پدرم و همکارهای اون در ادارش بود که کلی کامپیوتر بود بعد تا 14 سالگی کاری نداشتم تا اینکه یه سایتی در مورد برنامه نویسی نظرم رو جلب کرد بعد هم به این کار علاقه مند شدم بعد هم هنوز از صفررررررر ه هستم.

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام فكر كنم بهتره منم بگم

من الان ١٤ سالمه و اولين بار در ٤ يا ٥ سالگي بابام روي لپ تاپش برام بازي كانتر رو أورد من نميدونستم چيه بعد كه فهميدم ذوق كردم گفتم اخخخخخخ جوووووووووووووووووون بعد با لپ تاپ اشنا شدم مثلا تو ٥ سالگي خودم رمز لپ تاپ رو ميزدم و ألبته يه كاري كه ميكردم و باعث نصف شدن عمر لپ تاپ شد بلد نبودم برم توي قسمت start و از اونجا خاموش كنم روي كايد روشن شدن رو نگه ميداشتم و بعد يك دفه يك صداي تق ميداد و خاموش ميشد😂 

بعد ديدم يك روز داييم داره درباره فيلتر شكن با بابام صحبت ميكنه رفتم تو جمعشون كه گفت بهترين فيلتر شكن فيلتر شكن هايي هست كه (هكر ها) درست ميكنن من همون در فكر فرو رفتم كه هكر چيه خوراكيه يا دستگاه😂 تا چند سال بعد يكي از فاميل هامون برنامه نويسه رفتيم خونش و در اونجا با برنامه نويسي اشنا شدم و هك از همون موقع رفتم تو cmd و با يك كد نوشته هارو سبز ميكردم و بعد يك كد هايي كه از اطلاعات سيستم ميگفت و طولاني بود ميزدم بعد به بابام ميگفتم من هكر هستم😂😂😂😂 تا بعد با ترموكس برنامه شبيه ساد ترمينال لينوكس در أندرويد اشنا شدم و اولين چيزي كه ياد گرفتم و عملي برد هك دوربين موبايل از راه نزديك با فرستادن لينك خراب بود و از اون موقع من به هك علاقه مند شدم بعد بدون اين كه بدونم رفتم يك جا خوندم با كدي كه داده بود ميشه سايت هك كرد اون كد همه dos با cmd بود كه اصلا خطري نبود و خيلي ضعيف بود من رفتم أرز همه جا بي خبر روي يك سايت إيراني امتحان كردم هيچي نشد ولي بعد كه رفتم خوندم چيه از همون موقع ترسيدم چند روز بعد همسايه داييم درسونا سولاخ بود پرسيدم چرا درشون اينجوريه گفت پليس فتا يا همون امنيت سايبري اومده بردش من همون موقع هك رو گذاشتم كنار تا بعد هك قانوني رو شنيدم و اومدم دنبال هك و از اول سال ١٤٠٠ من خيلي جدي در حال ياد گيري هك هستم

ممنون از دوست عزيز بابت درست كردن اين تاپيك

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...