رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

چی شد که هکر شدین؟

DeMoN

پست های پیشنهاد شده

با عرض پوزش از مدیر عزیز این تاپیک رو گذاشتم تا تمام عزیزان گروه بیان و زندگی نامه هکری خودشون رو بزارن.تاپیک جالبی میشه چون قبلا امتحان خودش رو پس داده.دوستان عزیز لطف کنن بیان و زندگی نامشون رو بگن.اول از همه هم مدیر عزیزمون تاپیک رو استارت میزنن.

دوستان لطف کنن ارسالی غیر از این موضوع نفرستن تا تاپیک قفل نشه.تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 79
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب مثل اینکه مدیر تشریف ندارن پس خودم شروع میکنم.فقط جون من نخندین
خوب زندگی هکری من شاید باورتون نشه از 10 سالگی استارت خورد.من یادمه اون موقعا زمان ما یک فیلم گذاشته بودن درباره ی هکرا که واقعا فیلم جالبی بود.
این فیلم باعث شد تا من هکر شدنم رو شروع کنم.اون موقع یادمه وقتی میخواستم برم تو اینترنت برای آموزش هک اولین تایپم رو نوشتم نرم افزار هک
بعد دیدم اومد ابزار دیداس.کلی خرکیف شدم دیدمش.راستی اون موقع من با Dialup میومدم اینترنت که حداکثر سرعتش 4کیلوبایت بود.
چند روزی با این دیداسر کار کردم بعد میرفتم جلو دوستام پز میدادم که من هکرم.
کلا اون موقعا خودم با کلاس الکی بالا میبردم.اون موقع شده بودم هکر مدرسه.
بعد از دوسه سال که بر همین روال پیش رفت،یک روز داشتم تو نت میچرخیدم یک دفعه یک سایت دیدم نوشته بودhacked by m.h.s84خیلی  صحنه جالبی بود برام.از اینجا بود که شروع حرفه ای هک رو شروع کردم تا اینکه به گروه اشرار تیم برخوردم. تیم خوبی بود.اون موقع از بهترین گروه ها بود.یادش بخیر.
و این شدم که الان در خدمت شما هستم.
خوب نوبت شماست

لینک به دیدگاه

عزیزان لطف کنن و پست رو ادامه بدن.ممنون میشم.

تمامی دوستان بگن.

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوست خوبمون از این تاپیک جذابشون اتفاقا ایده خوبی هست چون خاطرات خیلیها مثل خود من زنده میشه.

فعالیت من برمیگرده به اواخر سال 79 و اون زمان واقعا مشکل بود چون واقعا نه ابزار درست درمون بود ونه adsl و وای فای و... و بیشتر صحبت بر سر ویروس و اینطور مسایل بود نه فراتر و قضیه وباگو وب اپلیکیشن.

گذشت تا سال80 که دیگه بصورت کاملا حرفه ای فعالیت خودم رو در قالب تیمهای متعدد حضور پررنگ و فعالی داشتم که حالا بگذریم کدوما بودن اما ففط اینو بگم هیچ یک ار از اونها امروز نیستند چون یکسری از ایران رفتند یکسری هم متاهل شدن تعدادی کم مثل خودم کلید بودن و موندیم.

ولی موضوعی رو میخوام خیلی به صراحت بگم و میدونم به مزاج خیلی از دوستان که از تیمهای دیگه تشریف اوردن و برای اینکه از مسائل گارد ایران سر در بیارن و سر از زیر زمین و... در بیارن خوش ایند نیست اما بقران اون زمان جاسوسی های امروز و حرکات بچه های امروز اصلا معنی نداشت و جای قشنگ قضیه اینجاست بنده خدا شاهده تمام این عزیزان رو شناسایی کردم و تک تک رو میشناسم و در همین جا لازم میدونم عرض کنم دوست عزیز و خوبم چیزی دستتو نمیگیره و اینجا وقت گذاشتن و دست خالی برگشتن پیش مدیرت خیلی هم کار درستی نیست حالا اگه دست پر هم میرفتی خیالی نبود اما بهت قول میدم چیزی دستتون رو نمیگیره چون کارهای امروزت رو من بعنوان خاطراتم قبلا گذاشتم کنار پس بقول قدیمیها......

بهرحال این فعالیت من بوده که به این شکل گذشت و از سال 1387 هم که سمینارهای امنیتی و مخاطرات شبکه و.... بنده شروع شد که نمونه ای از اون هم مدرس اولین سمینار تخصصی اشنایی با نفوذ و امنیت شبکه در سال 1387 در شمال کشور بودم و در اون زمان در کشور به اینصورت سمینار های تخصصی با حضور این چنین افرادی چهار تا برگذار شده بود و افتخار برگذاری و تدریس پنجمین سمینار تخصصی در کل کشور با من بوده و تا به الان هم بالغ بر 16 همایش و سمینار تخصصی تدریسش رو بعهده داشتم و خدا بخواد در ماه های اتی بابت سمیناری در مورد شناسایی راههای نفوذ به شبکه ها و تامین امنیت در شبکه های اداری و.... از ICT دعوت به تدریسش شدم که تنها برای مدیران ای تی و روسای اداره جات برگذار میشه البته به وقتش تمامیه رزومه های خودم رو بهمراه افتخارات تیم گارد ایران که فعلا به دلایلی نمیشه در اینده ای نزدیک در انجمن قرار خواهم داد.

در کار فنی هیچکس نمیتونه ادعایی داشته باشه که من سر همه هستم و من هم کوچک تمام عزیزان هم قطار خودم در این عرصه پهناور هستم.

دوستان و عزیزان دیگه هم بیان و از خودشون بفرمایند تاپیک جذاب تری میشه.

یاحق

لینک به دیدگاه

ماشالا دوستان همه با سابقن فک کنم فقط من تازه کارم.

هک رو از سال پیش یعنی 14 سالگی شروع کردم.اوائل فقط باگ ها ی sql و lfi و xss و...رو یاد می گرفتم.اما با مشورتی که از چند نفر با سابقه گرفتم شروع کردم به یادگیری برنامه نویسی.برای بار اول ویژوال بیسیک رو انتخاب  کردم. به خاطر دست و پا گیر بودن و قدیمی بودنش بعد نوشتن یکی دو تا کریپتر ولش کردم. سی پلاس پلاس وسی شارپ رو تا حد نوشتن برنامه های ساده یاد گرفتم و بعدش زبان html رو شروع کردم به یادگیری که همچنان  دارم ادامش می دم. php رو از روی کتاب فنی حرفه ای  کتاب سوم دبیرستان یاد گرفتم و یکی دو سایت ساده هم با دیتابیس sql طراحی کردم(پروژه آخر کتاب). 

دلیل اصلیم علاقه به طراحی سایت بود که بعدا بشتر به نفوذ به سایت علاقه پیدا کردم. البته نا گفته نمونه که احترامی که به مهارت یه هکر می ذارن هم خودش محرک بزرگی بود

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ماشالله همه دوستان خوب فعال بودین و بهتون تبریک میگم....

This is the hidden content, please

زندگی نامه نفوذ گر من از این قرار بود که ::

موقعی که بچه بودم (البته الانم زیاد سنی ندارم ) تو خونواده ما فقط پسر داییم کامپیوتر داشت و من چون تازه به شهرمون از تهران نقل مکان کرده بودیم نوقولی بودم و هیشکی باهام کار نداشت ...

منم میرفتم با سیستم اون بازی میکردم بعد یاد گرفتم چطوری از بازی در بیام و برم جاهای دیگه کامپیوتر خیلی خوشحال شده بودم ...ذوق میکردم ...

بعدا دیدم پسر داییم از دستم اعصبانی هستش ازش که پرسیدم میگفت کامپیوترو خراب کردی بهم میگفت اطلاعاتمو پاک کردی

بعد فهمیدم که اون کارایی که از روی کنجکاوی و بدون دانش دارم انجام میدم باعث پاک شدن شده ...

دفات بعد چیزای دیگه رو یاد میگرفتم ...

بعد سه سال از اون ماجرا یه سال 1384 یا کمتر از این بود خریدیم ....

روز اول سیستمو ندونسته فرمت کردم البته درایو c رو که مجبور شدم به پسر داییم بگم بیاد تا برام سیستم عامل نصب کنه ...

چون اون موقع من زیاد خراب کاری میکردم مجبور شدم خودم یاد بگیرم ...

تو یه روز ......

بعد ها که دیدم پسر داییم برا سیستم خودش رمز ورود میزاره تصمیم گرفتم که بتونم رمزو بشکنم از هزار راه وارد میشدم ...

بعد ها که یکم ت کارم خبره شدم ......و برای اولین بار به اینترنت رفتم خیلی حال میکردم ...

میدیدم که بزرگا میگفتن که من این کد نویسی رو بلدم (از این حرفایی که بزرگا میزنن ولی حرف بچگونست )

منم رفتم یه چیزایی یاد گرفتم ...رفتم تو چندتا گروه با همکاری هم کار کردیم ..بعد دیدم که عرضششو نداره که به نام من به کام دیگرا ن...اومدم بیرون و برا خودم شدم گروه تکی ...

هر روز چیزی یاد میگرفتم رو مردم بد بخت یا دوستام امتحان میکردم ...

الام کارایی که میکنم یا چیزایی که یاد گرفتم جوری هست که راحت میتونم از پل ردش کنم ...

الانم تو چندا از این سایتها فعالیت دارم ولی قانع نمیشم ...

میخوام کارای خوبی و بزرگی بکنم که همه حال کنن و اول باشیم نه دوم ...

به سایتهایی که نفوذ میکنم هیچ تغییری نمیدم حتی دیفیس هم نمیکنم فقط یه بک دور میزارم بمونه برای روز مبادا ...

اسم دیجیتالیمم هم همینه KOGO 

/emoticons/ph34r@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

الان خدارو شکر میکنم که یه نفوذ گر خوبی هستم .......

البته تو این دوران که شدم نفوذ گر میلیونها اتفاق برام افتاده ولی اینا گفتنی بود ....

طرحی سایت هم میکنم ...

ولی یه چیزایی تو ذهنم هست اگه انشالله بشه که عالی میشه ....

البته اینم بگم هنوز با همون سیستم سال 1384 دارم کارامو میکنم و هنوز موفقم ...

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

شاید بگین پول نداره بخره ...نه دارم ولی نیازی ندارم ...

چون با همین سیستم کارامو میکنم ...

بقیشم بمونه برای بعد دوستان ....

--------------------------------------------------------

فقط یادم رفت بگم که من رشته تحصیلیم شیمی هستش و هیچ ربطی به کامپیوتر ندارم...........درسته بازندم ولی  بازم من .....

ویرایش شده در توسط KOGO
لینک به دیدگاه

درود!!

بهتره منم بگم که چی شد به اینجا رسیدم البته اینجا که میگم زیاد شاخ نیستیم ولی یچیزایی حالیمونه!!

جریان من برمیگرده به هنرستان که رشته طراحی صفحات وب میخوندم و از اونجایی که اون زمانا ساخت چت روم رونق داشت(نه مثل الان که همه طراحن)میخواستم یه چت روم طراحی کنم !!

براهمین به هر دری زدم تا تونستم بالاخره یه چت روم طراحی کنم!!

یادم میاد یروز که داشتم تو گوگل دنبال پلاگین برای چت روم میگشتم با یه تاپیک تو یکی از گروه های امنیتی که اسمشو نمیبرم مواجه شده بودم که نوشته بود هک چت روم و اینا!!

اونموقع چیز زیادی نمیدونستم پس سعی کردم که امتحانش کنم اونجا یه دورک بود که اونو سرچ کردم و چت رومهایی که رمز مدیرشون رو عوض نکرده بودن و همون ادمین ادمین بود رو براتون میاورد

من اونروز چن تا چت روم هک کردم که کار سختی نبود و فقط یه installباید به اخر سایت اضافه میکردی تا رمز رو بگیری ولی این اغاز راهی بود که منو به اینجا رسوند

بعدا که دیدم اینجوریه رفتم دنبال هک و اشنایی با زبان های برنامه نویسی مختلف

که الان با زبانهایhtml.php.js.vbو... اشنایی دارم

امیدوارم سرتونو درد نیاورده باشم

با ارزوی موفق برای تمامی عزیزان

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به به به دوستان برای خودشون استادن من هکر نیستم میخوام به کمکتون هکر شم اگه کمکم کنین اما چی شد به این راه اومدم همه ی بچه های محله ما یه پا فیگورن واسه خودشون وهکرهای ماهم که فقط در حد هک کردن وای فای هستن واسه خودشون انگار شخصیتن اولین استارت کارم نخندین لطفا جیمیل معلمم رو کف رفتم خیلی حال کردم بعدش نوبت دوتا از هم کلاسیهام شد اوناروهم هک کردم بعدش تومحلمون یکی بود خیلی فیگور بود واسه خودش همه خواستن حالشو بگیرن رفیقم گفت اخ حال میده حالشو بگیرم گفتم بسپورش به من اقا هیچی دیگه هکش کردم رفت پلیس فتا متا اونجاهم نتونست کاری کن الان جیمیلشو همه بچه ها دارن منم دوست دارم تو زمینه یاهو وجیمیل کارکنم ممنوم میشم کمک کنین

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

آغاز فعالیت هکری من برمیگره به 5 سال پیش

اوایل آیدی هک میکردم با کرک بعدش با باگ sql آشنا شدم که این ماجراها و آشنایی من هم با چت کردن بود

بعدش با چند تا انجمن امنیتی آشنا شدم که خیلی تاثیر داشت برام .

بچها میگفتن برو برنامه نویسی یاد بگیر این بچه بازیا چیه البته هنوزم اینو میگن

به خاطر علاقه به هک رفتم زبانهای تحت وب رو یاد گرفتم و c++

و تا حالا برنامه نویسی رو ندیدم که باهاش دعوام نشه . کلا هکر و برنامه نویس آبشون تو یک جوب نمیره

و امیدوارم بتونم ادامه بدم و تو این رشته موفق بشم

لینک به دیدگاه

سلام دیدم پست جالبیه حیفم اومد

خوب  عرضم به حضورتون من 18 سالمه و از 14 سالگی شدید به نت علاقه داشتم یادمه اون موقعه با موبایل یه یه وبلاگ ساختم هنوز دارموش تا تو یکی از سرور های قدیمی به اسم نیمباز بودم همش اسم هک بود اینچیزا برام جالب بود رفتم دنبالش بینم هک چیه اصلا هرچی میخوندم سیر نمیشدم از این سایت اون سایت مطلب میخوندم

اون موقعه چیزی حالیم نبود تا برنامه نویسی رو شروع کردم از 15 سالگی بدون هیچ امکاناتی با همون موبایل شروع کردم حقیقت تو روستا بودیم و دردسرای دیگه

دیگه زمانی که برنامه نویسی رو کم کمک یاد میگیرم هک رو ول نکردم و علاقه شددید دارم و میخوام برم رشته ای تی برام دعا کنید موفق بشم خدایی عاشق امنیت و برنامه نویسیم

الان سایت شما و یه سایت دیگه رو دنبال میکنم برای هک

یادش بخیر kheshtak security team

خیلی مسخره بودن اما حرفه ای

یادش بخیر

خلاصه رسیدیم به 18 ساگی که الان یه چیزایی حالیمونه

و سایتتون خیلی توپه امید وارم هر وقت تونستم پست کاربردی بدم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

خوب مثل اینکه مدیر تشریف ندارن پس خودم شروع میکنم.فقط جون من نخندین

خوب زندگی هکری من شاید باورتون نشه از 10 سالگی استارت خورد.من یادمه اون موقعا زمان ما یک فیلم گذاشته بودن درباره ی هکرا که واقعا فیلم جالبی بود.

این فیلم باعث شد تا من هکر شدنم رو شروع کنم.اون موقع یادمه وقتی میخواستم برم تو اینترنت برای آموزش هک اولین تایپم رو نوشتم نرم افزار هک(نخند جون من).

بعد دیدم اومد ابزار دیداس.کلی خرکیف شدم دیدمش.راستی اون موقع من با Dialup میومدم اینترنت که حداکثر سرعتش 4کیلوبایت بود.خخخخخ

چند روزی با این دیداسر کار کردم بعد میرفتم جلو دوستام پز میدادم که من هکرم.خخخخخخ

کلا اون موقعا خودم با کلاس الکی بالا میبردم.اون موقع شده بودم هکر مدرسه.خخخخخخخ

بعد از دوسه سال که بر همین روال پیش رفت،یک روز داشتم تو نت میچرخیدم یک دفعه یک سایت دیدم نوشته بودhacked by m.h.s84.همچین حال کردم.خیلی خدایی صحنه جالبی بود برام.از اینجا بود که شروع حرفه ای هک رو شروع کردم تا اینکه به گروه اشرار تیم برخوردم.خدایی تیم باحالی بود.اون موقع از بهترین گروه ها بود.یادش بخیر.

و این شدم که الان در خدمت شما هستم.

خوب نوبت شماست

عجب پشتکار جالبی بود.ایول داداش

لینک به دیدگاه

سلام.اینجا تقریبا همه داستانشون رو گفتن مثل اینکه فقط من موندم من داستانم این جوریه که :

از وقتی سه سالم بود کامپیوتر و لب تاب زیر دستم بود(1383) و خدایی از بچگی به کامپیوتر علاقه داشتم و از بچگی ارزو داشتم

تو مسایل کامپیوتر ادم بزرگی بشم تا الانم دو تا لب تاب 2 میلیونی ترکوندم و تا الانم بیشتر چیزا رو امتحان کردم

و الانم پیش شما دوستان هستم من با اسم دیجیتال darkfire با سن 14 سال در خدمت شمام

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

من برنامه نویسی html.php.java script.android را در حال یادگیری هستم

من بگم هنوز هم از کامپیوتر کم میدانم و جرات اعدا کردن رو هم به خودم نمیدم چون دست بالای دست زیاده!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

اومدیم تا زندگی هکریمون رو خدمت عزیزان بگیم.

والا با اجازتون من سال ها رو نمی گم چون اگر بگم سنم حدودا لو میره و دوست ندارم کسی از سن من با خبر بشه

والا ما با دیدن یک فیلم به هک علاقه مند شدیم اون فیلمه خیلی رویایی بود اما به هر حال چیزی که بود. یادمه اوایل کارخیلی نا امید شده بودم چون اصلا نمی دونستم باگ چیه پورت چیه و... یادمه برای ساخت یک فیک پیج مسخره هم دچار مشکل بودم چون نمی

دونستم اصلا هاست چیه و اینا. تا اینکه یک روز دیدم یک ویدیو تو یک سایتی اپلود شده نوشته هک سایت DDOS والا من اول فک کردم نوشته هک سایت دو دوست

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> نخند بابا جدی می گم. بعدا دیدم زیاد نوشته هک سایت دودوست با خودم گفتم عجب سایتی که

همه می تونن هکش کنن منم برم اموزشش رو یاد بگیرم

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> وقتی اون فیلم ها رو دیدم یک جا به rDos رسیدیم و اونجا بود تازه به مفهوم پورت و ip اینا اشنا شدم.

خلاصه این اغاز یادگیری بود و خدا رو شکر تونستم با تلاش زیاد و فراوان خودم رو به اینجایی که هست برسونم من حدودا 4 و 5 سال تو یادگیری هک هستم و هنوز که هنوز هستش دارم باز فرا گیری هک می کنم اما خوب پیشرفته تر از این حرف ها.

ما این ها رو نوشتیم که یک چیزی بگیم اونم اینکه به اعتقاد من هک یعنی تلاش و نا امید نشدن.

این توصیه من به دوستان تازه کار :

مثل اول های کار ما نباشید که تو اینترنت سرچ کنید اموزش هک سایت که بعد براتون یک هویج بیاره که ندونین اصلا چیه!! شما ابتدا برید برنامه نویسی یاد بگیرید و سپس خودتون با یادگیری کمی exploit نویسی می تونید کلی سایت دیفیس کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

همه داستان ها رو خواندم و گفتم منم بنویسم بد نیست

من از بچگی یادمه کامپیوتر داشتم ولی کاری باهاش نمیکردم (بلد نبودم

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />)

بعده چند سال حدودا یاد گرفتم 

بچه ای بودم که میخواستم تو چشم بیام

ولی همش زور میزدم چهرم رو خشگل کنم و رفتارم رو باحال کنم . اون اولا کسی نمیدونست والا اینترنت چیه

از اون کارت های مسخره که آخرم نفهمیدم جریان اش چیه یک روز خریدم (آخه پول میگردن کارت میدن به اینترنت وصل میشی هم باز ازت پول میگیرن :|)

تا داداشم بهم یاد داد جریان اینترنت چیه اولش فقط تراوین بازی میکردم و کم کم یاد گرفتم وبلاگ نویسی کنم

هرچی زور میزدم نمیتونستم یک وبلاگ با بازدید بالا بسازم

میرفتم به وبلاگ ها با بازدید بالا نگاه میکردم

اولش واقعا نمیدونستم هک چیه . یعنی اسمش هم کم شنیده بودم

تا تو یک سایت دیدم در مورد هک نوشته . رفتم دیدم و فهمیدم و تو گوگل میرفتم دونبال هک وبلاگ

به جایی نرسیدم فقط هک مودم رو یاد گرفتم

تا جایی که کسی اکانتم رو تو آپارات هک کرد

رفتم ازش پرسیدم دیدم کسی هست به اسم Angry Fox و گفتم خیلی حال کردم که هک شدم چجوری میشه هک یاد گرفت

استادش رو بهم معرفی کرد . کسی بود به اسم Joker آدم باحالی بود یک گروه ساده راه انداخت و آموزش بهمون میداد خیلی فعال بودم

تا این که یک مسابقه سخت بین Member هاش راه انداخت

هرکی بیشتر وبلاگ هک میکرد یک جایزه داشت اول نمیدونستیم جایزش چیه ولی شروع کردیم . تو یک هفته 19 تا وبلاگ هک کردم

ولی استاد یک member دیگه رو میخواست برنده کنه چون میدونست از من بهتره

استاد آخره کار گفت فلانی (من) برنده شده ولی آقای فلانی (اون) وبلاگ های بیشتری هک کرده ولی دیر به من رسونده پس هر دو هستن

گفتیم جایزه چیه ؟ گفت جانشین من میشید هنگ کری

یک نکته Joker مثل بقیه آدم ها نبود اون گیفت هر ترم باید 10 تومان به حساب محک بریزید تا ترم بعدی رو آموزش بدم

ولی چون ما از همه بهتر هک رو یاد گرفته بودیم گفت شما دوتا نمیخواد بریزید

تا این که گروه بزرگ تر شد تا جایی که آپارات رو هک کرد و از این جور کار ها

تا این که استاد به یک مریزی نادر دچار شد و گروه رو بست ولی من بیکار نموندم و ادامه دادم

باحال ترین چیز هایی که هک کردم یکی Line همه فامیل =))

البته Line یکی تو مدرسه رو زدم که رفت به مدیر گفت اونم زدنگ آخر به من گفت وایسا اومد 6 تا خابوند تو گوشم گفت دیگه هک نمیکنی . فهمیدی؟؟

گفتم باشه بچه ها رو هک نمیکنم ولی از همین الان سیم های اینترنت ات رو بکن تا به خونه نرسیدم یکی دیگه اومد تو گوشم

بعده یک هفته سوال های ترم اول لو رفت

و البته فهمیدم که برا جلب توجه نیازی نیست که کار خاصی کنی فقط باید تو کارت حرفه ای باشی

لینک به دیدگاه

اقا ما که هکر نیستیم میخوام با کمک شما دوستان یکم راه بیفتم متاسفانه به دلیل رشته تحصیلیم(که هیج ربطی به کامپیوتر نداره)مجبورم همش درس بخونم البته به جز این یکی دوماه.ولی در کل وقتی تقریبا 10 سالم بود با برنامه بلوتوث هکر گوشی دوستامو هک میکردم(بنده خداها از دست من عاسی شده بودن)خلاصه چند وقت دنبال این کارها نرفتم بعد چند وقت چندتا ایمیل و اکانت فیسبوک هک کردم یکی دوتا سایت هم با باگ هاشون تونستم نفوذ کنم ولی هیچ کاری توشون نکردم(کلا به نظر من لذت هک کردن اینه که بتونی نفوذ کنی نه خرابکاری).من در کل زیاد حرفه ای نیستم ولی بیشترین سود رو دوستام میبرن نامردا 5-6 ساله اصلا خدمات کامپیوتری نمیرن مفت گیر اوردن

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" /> (نخند)چون نه وقتشو دارم و نه پولشو.ولی در کل خیلی دوست دارم یکی دوتا زبان برنامه نویسی بلد باشم.حالا اگه بخوام برنامه نویسی یادبگیرم چی پیشنهاد میکنید..اگه سایت یا کتاب خوبی هم سراغ داری لطفا بگید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان من تازه 16 سالمه  .من حدود 11 ساله با کامپیوتر کار میکنم(با هم رفیقیم).

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> و زبانم در حد تقریبا حرفه ای( inter 3 تو کانون) .

خوب من از 12 سالگی تو مدرسه مون برنامه نویسی داشتیم.(مدرسه مون تیز هوشانه)اوایل حال نمی کردم با هاش . و فقط می خوندم قبول شم. بعد کم کم خوشم اومد ازش .بگذریم.... توی 3 سالqbasic,visual basic, c,c plus plus,c sharp,html,css,database این ها رو با زحمت زیاد یاد گرفتم . اما روحم ارضا نمی شد

/emoticons/ph34r@2x.png 2x" width="20" height="20" />  .دوست دارم یه ادمی مثل eliot توی mr robot  بشم .دوست دارم هر کس رو هک کنم واز هرکس اطلاعات داشته باشم.امیدوارم بتونم روزی به سطح شما استادا برسم.. و این که دوست دارم یک هکر کلاه خاکستری باشم.

لینک به دیدگاه

خب من هم انگار باید یه یادگاری بنویسم
هکر نیستم اما زندگی جالبیم ندارم 

بعد تو چتروم آدمای زیادی میدیدم هکر و ...ولی اصن نمیدونستم هک به چی میگن خوردنیه؟؟
خلاصه رفتم تو کار این که اصن هک چیه؟هی گشتم و گشتم(ولی تو روح گوگل هیچی نبود از اونطرفم کسیو نداشتم بهم بگه تنهای تنها بودم نه دوستی نه چیزی هیچی)
و این که فقط فهمیدم هک چیه

مقاله های زیادی خوندم اما ازشون هیچی یاد نگرفتم سر در نمی آوردم که چی میگن پورت چیه باگ چیه دورک چیه شل چیه؟الانم خیلیاشو نمیفهمم
به کسایی که میگفتن هکریم میگفتم یاد بده ترو خدا هخخخخخ و هیچ کس یاد نمیداد(عقده ای ها حلالتون نمیکنم)
تا این که بالاخره یک تکونی بخودم دادم رفتم جدی جدی هک یاد بگیرم و در طئوری موفق بودم(در عمل هیج)
برنامه نداشتم و نمیدونستم از کجا تهیه کنم فقط توی جمع یکسری هکر بودم و وقتی از کاراشون بهم میگفتن منم استفاده میکردم 
خودمم نفهمیدم چیه و چیشد؟!سردرگم بودمو هستم نمیدونم چیکار کنم !یکی بهم گفت یاد میده دستشم درد نکه برنامه هایی که داد خوب به دردم خرد ولی چیزی که میخاستم نشد(محدود میگفت و بیشتر کار میکشید اونم هیچی ولی بازم میشه گفت بهترین رفیقم بود)(این ماجرا ها الان 5ماهه شروع شده هک یاد گرفتنمو اینا)
الان دارم 16 ساله میشم و فقط به امید اینم روزی بتونم تمومش کنم راهکار زیاد هست اما وقت نمیزارم امروز که این تاپیکو دیدم تا صبح میشینم و تلاش میکنم تا ببینم میتونم اولین سایتم رو هک کنم یا نه؟؟
آموزش های زیادی هست اینجا ولی تو اجراشون دچار مشکل میشم وکسی نیست برام حلش کنه یا جایی حلشو ننوشته(لینوکسم بیخیال شدم چون آخرشم نتونستم wine رو نصب کنم حتی با ورود به سیستم به صورت روت نشد که نشد)
من در طئوری چیز های زیادی یاد گرفتم از همه ممنون(اونایی که واقعا ارزش میدن به این کارو میخان هرکسی که بهش علاقه داره بتونه دنبالش بره نه مث من عین خر تو گل گیر کنه)
در اصل میتونم بگم من ا زهمین امشب میخام که هک یاد گرفتن رو بصورت عملی و حرفه ای و واقعی شروع کنم(البته چیزهای کمیم نمیدونم ولی دوست دارم سایت هک کنم)
میدونم زیاد چرت وپرت نوشتم خودتون به بزرگی خودتون ببخشید بیشتر از این که انگیزم رو بگم زندگی ناممو گفتم انگیزمم اینه که بهش علاقه ی وحشیانه ای دارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خب من از دوسال پیش اومدم تو نتو  هکو این چیزا بعدش دیداس رو یاد گرفتمو شاخ بازی در میاواردم تا اینکه فهمیدم اینسپکت المنت چیه d: بعد با اون تو مدرسه معروف شدم که سایت مدرسرو هک کدمو اینا خخخخ و یکی از دوستام یه سرور زده بود یه 20 یا 30 تا سایت داشت زد به نام من دیفیسو منم ذوق کرده بودمو اون موقع ها خیلی ادم شاخی شده بودم (لقبم یه چی دیگه بود) تا اینکه حرفه ای ها اومدنو حالمو گرفتن الانم تو این وعظم خخخ .

با تشکر از حسام شر و مدیر گاردایران و عماد کیومرس

لینک به دیدگاه

بزارید منم یادقاری بنویسم...

من الان ***** سالمه و اسمم **** هست..خخخخخ

تو ***** شهر میشینم...رشته ام کامپیوتره . امسال کنکور دادم و اینا...

به هک علاقه دارم و چهار پنج سالی هم میشه میدونم کامپیوتر چیه..

قبلا به رباتیک علاقه داشتم الانم دارم اما محدوده مثل برنامه نویسی نیست...

ترم اول ساال دوم یکم از رشته ام خوشم اومد...ترم دوم که برنامه نویسی داشتیم خیلی علاقه مند شدم....فکر میکردم برنامه نویسی همین ویژوال بیسیک 6.0 هست و خانواده ی C و همین..هههههه

ترم آخر تونستم وای فای هک کنم با برنامه ی dumper ...اما دیدم فایده نداره...

بعد از اینکه کارورزیمو تموم کردم داداشم ی فیلم به اسم Blackhat ساخته ی  یا 2014 2015 دانلود کرده بود..میدونست خوشم میاد ازینجور فیلمها...

منم دیدمش فیلمو...سه بار تو یه روز دیدم.....(ماشالا علاقه)...خلاصه افتادم تو این فکر که من چرا نتونم مثل هکرها کار کنم و خودم هکر بشم.؟؟؟ چرا من نتونم برنامه نویسی کنم؟؟؟

تا اینکه با گارد ایران آشنا شدم و حدودا یک ماهی هست که فعالیت میکنم...perl و python رو بصورت مقدماتی بلدم....

از دوستان و مدیران عزیز این سایت ممنونم که همیشه پشتیبان خوبی برای تازه وارد ها هستن...امیدوارم از کمک هاشون بتونیم بهره ی کافی رو ببریم...

به امید اینکه فضای سایبری امنی رو برای کاربران اینترنتی و دوستان و اشنایان و کشور عزیزمون ایجاد کنیم...

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

ببخشید اگردر این نگارش متن ضعفی یافتید

خب من علاقه ام به هک زمانی شروع شد که یک جلد  فیلم از دوستم در مورد هک کردن  دریافتم و نظرم در مورد هکر ها عوض کرد.......

بعد به هکر های کلاه سفید و کلاه سیاه علاقه مند شدم و در این راستا پا گزاشتم و به لطف این که در زبان انگلیسی ضعف چندانی ندارم از منابع مختلف استفاده میکردم و

هر انچه در مورد هک میافتم چه مقاله و چه کتاب در مورد برنامه نویسی به خواندن و گشتن در این مورد ادامه میدادم : تا این که با سیستم عامل بک ترک و کالی لینوکس اشنا شدم و .....

در هر صورت من خودم را بسیار در این ضمینه بی تجربه میدانم و خوش حال می شوم که دوستان عزیز را میبینم که بدون پنهانکاری و.......کلیه ی اطلا عات خود را به اشتراک میگزارند و کمک میکنند که به تجربیاتم بیافزایم

من از کوچک ترین انقادات و پیشنادات نیز استقبال میکنم

با تشکر از تاپیک خوبتون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلامی دوباره خدمت تمام دوستان انجمن خودمون

من الان که 15 سالمه بهتره بگم که تازه دارم پا به این عرصه میزارم و کارم رو از وای فای هکینگ شروع کردم و الان اندرورات کار میکنم و دلیل اینکه هک رو انتخاب کردم علاقه ی بسیار شدیدم به این عمل هستش

امیدوارم که روزی من هم زیر سایه ی شما استادان گرامی انجمن گارد ایران بتونم به یک هکر واقعی تبدیل بشم

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان فعال در این عرصه

لینک به دیدگاه

خب فكر كنم ديگه منم بايد يه بيوگرافي بگم

من از سن ١١ سالگي چون پدر و مادرم هر دو مهندس كامپوتر هستن (خودم رشتم تجربيه بر خلاف فكر خيليا )زير دستشون از اول كه ياد گرفتم پاورپوينت بسازم شروع شد و كم كم كل افيس رو ياد گرفتم و بعد تازه شروع به خوندن مطالب برنامه نويسي و انواع زبان هاي كامپيوتر كردم و ديگه خودم و سيستمم تونستيم از پسش بربيايم و خداروشكر به اين مرحله رسيديم كه بتونيم از اينهمه چيز هايي كه ياد گرفتيم در خدمت و با هدف دفاع از مرز هاي مجازي كشورمان شروع به فعاليت كنم و تا الان موفقيت چشم گيري كردم و تونستم مقام هاي زيادي رو بدست بيارم در مسابقات كامپوتر رتبه بيارم و حالا هم در كنار شما دوستان گرامي هستم و اميدوارم بتونم هر چه بهتر در اين زمينه كمك كنم و در ضمن بگم كه من زير دست استادان همين انجمن تونستم بسياري از اين مطالب رو فرا بگيرم.

موفق و سربلند باشيد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با عرض سلام

دوستان راستش من تازه کار هستم و اولین اشنایی من با (هک واقعی)  اینجا بود

بقیه سایتها از بس پست علکی و کپی گذاشتن آدم نمیدونه از کجا شروع کنه !!

اولین پستی که خوندم پست هک دیداس بود که مدیر عزیز (abarestan) اونو قرار داده بودند (دمش گرم با rDos یه سرور call of duty 4 رو داون کردم

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )  

و امیدوار بعد از کنکور 

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />  با اموزشهای عزیزان هک رو یاد بگیرم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

(._. ) گفتم پست نخوابه منم بیام بگم درباره قضیه خودم.

من الان 15 سالمه و 3 سال پیش هکو شروع کردم . اون موقع تو سایت  چتا ما کد های قالب چتروم ادیت میکردیمو هیچکی بلد نبود و خیلی شاخ بودیم .  بعضی وقتا چتروماشونو که میدادن قالب بزاریم قالب هک شد و اینا میزاشتن بعضیا منم رفتم اینکارو کردمو خلاصه شاخ شده بودم تو چتا D:

بعد یک سال شاخ بازی تازه افتادم تو کار هک و تصمیم گرفتم بجای شاخ بازی پیشرفت کنم اون موقع من وبلاگ زیاد میزدم یه باگ با المنت کشف کرده بودم اونم کاملا شانسی . رفیقم عماد کیومرس (البته اون موقع نمیشناختمش) بهش پیام داد سلامو اینا منم که مثلا شاخ بودم گفتم  سلام چیکار داری؟

گفت هیچی و پرسیدم ایدیمو از کی گرفتی بچه جون من با بچه ها کاری ندارمو شاخ بازی D:

اونم گفت از وبلاگایی که زدی و گفت شاخ نشو :| منم فکر نمیکردم چیزی بارش شده یه فشی دادم .

D: اونم رفیق حسام شر بود و اندازه همون تو کلاینت هکینگ سرش میشد اسکایپمو زد :| منم با بدبختی و التماس پسش گرفتم اما بعد یه مدت حسابی صمیمی شدیم و ازش اموزش های پرایوت رو یاد گرفتم و دارم یاد میگیرم البته در زمینه کلاینت هکینگ ولی 4 ماهی میشه که دارم میرم تو کار دیفیس

اولین بار که هک شدم اخرای 11 سالگیم بود که یه ویروس که سیستمو دیف میزنه دان کرده بودمو سیستمم نابود شده بود :| منم هنوز به فکر انتقام از اون شخصم : (((  گرگ پیر (._. )

#pr.m

لینک به دیدگاه

خوب سلام کلا خلاصه میگم بنده اولی نبار که هکو شروع کردم اون موقع سال 1390 بود فکرک نم چهار سال میگذره حدودا بعد داشتم میچرخیدمن اینا توی یه چترم بودم یهو دیدم چتروم اومد بیرو نهمه کاربرا داشتن اخراج میشدن اومدم توی چتروم دوباره چتروم دیفیس شده بود اینا بعد دیگه توی یاهو مسنجر با دوستام اینا داشتیم میگشتیم اینا که دوست خوبم king-darkness بهم کمک کرد که البت هبای نت داده دو سال میشه بعد توی مکس تیم  اسموک تیم اشرار تیم شاخ شکن تیم منکراتی تیم زیاد بودم با ایمیل هام عضو بودم به این امید که یکیشون اموزش هک بهم یاد بدن که توی هم هتیما اموزش هک سایت با با sql یاد دادن که ازش هیچی نفهمیدم گزشت گزشت تا دوماه بعد یکی پیدا شد گفت میخوام هک یادت بودم اونم سعی خودشو کرد اونم باگ اس کیو الو بهم 3 یا 4 بار یاد داد هک دستی رو میگم ولی دنگ فنگ زیاد داشت یادم رفت بعد 1 ساعت که گزشت تا 7 ماه پیش با دوست خوبم alireza.eblis22 اشناه شدم و باهم سایت هک میکنیم اینا هرچی میاد داریم به هم دیگه یاد میدیم اینا بعد اگه میبینین چند کلمه جا بجا هست ببخشید کیبوردم خرابه بعد بعد 4 سال الا از هک فقط باگ xss rfu چیزایی مثل این ایاد دارم لینوکس هم تازه نصب کردم باگ اس کیو ال هم با هویج هک میکنم دستیش دنگ فنگ داره حالا یه مشخصاتی در باره خودم بدم

امیر هستم 15 ساله از گرگان

حدودا یازده دوازده سالم بود هکو شروع کردم 

این ویاد مرفت بگم که تا الا 5 بار شاید بیشتر کامپیوترم هک شده که 4 بارش روی ویروس رفتم پونصد هزار تومن واسم اب خورد همین دیگه وقتتونم گرفتم هرکیم هرچی خوسات بم یاد بده بگه تو پیام خصوصی

که البته من ال اگرافیکم با اینکه یه ماه کار کردم از چیزایی که در مورد هک میدونم بیشتر شده

اینم بگم یهو یادم میاد لقبای من 

amir wolf

darkness hacker

dark hacker

dr.exe

amir.hacker

storm danger

بعد تیمایی که ساخته بودم

darkness team

abar-team

همین دوتا

البت هابر تیم رو هکرا رو از تیم های مختلف جمع کردم که بعدش یکی از دوستان کله تیمو داغون کرد 

خداحافظ امیدوارم خشوتون اومده باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...