رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

برد اردینو

sparta

پست های پیشنهاد شده

سلام

روز بخیر.

برد شما مدل Arduino Uno R3 ، یعنی بر پایه ATMega328P هستش.

یه تنه می تونه جای پروگرمر، بردبرد، سیم کشی ها، اتصالات و ... رو بگیره.

با این برد می تونید کار های خیلی زیادی انجام بدید.

حتی می تونید در زمینه هکینگ هم از برد های آردینو استفاده کنید.

من خودم از مدل Pro Micro و UNO SMD استفاده می کنم.

مدل ProMicro حافظه ذخیره سازی کمی داره، پس باید یه مقدار روش کار بشه، اگر سریال Mr.Robot رو دیده باشید یه جا یک USB رو متصل می کنن به سیستم شرکت و ...  (لینک ویدیو در یوتیوب:

This is the hidden content, please
)

اون USB رو می تونید از

خریداری کنید، قیمتش 120 دلار میشه؛  الان دلار 24000 تومانه، یعنی با هزینه حمل و نقل و گمرک یه چیز حدود 3 میلیون تومان براتون در میاد!!

اما شما می تونید با برد پرومیکرو یه چیز عینا شبیه اون بسازید و جالب اینجاست که اگه بخواهید خودتون طراحیش کنید روی هم 250 هزار تومان هم نمیشه(من با خرید برد و یه سری لوازم و یه قاب که باید پرینت 3 بعدی میشد روی هم نزدیک 250هزار تومان هزینه کردم!) الان هم هرکسی ببینتش فکر می کنه یه فلش معمولیه، در ایران هم خیلی به این اهمیت نمیدن که فلش شاید توش ویروس باشه، یه رم 8 گیگ هم روش هست یعنی هیچ کسی بهش شک نمی کنه(آنتی ویروس هم اون رو به عنوان ویروس شناسایی نمی کنه، چون فکر می کنه یه کیبورد بهش وصل شده و کاربر داره خودش کلید ها رو وارد می کنه!!)

اگر با زبان آردینو هم آشنا باشید که خیلی هم عالی میشه.

برای همون BadUSB که گفتم پیلود هایی نوشته شده، شما می تونید اون پیلود ها رو با کانورتر هایی مثل 

تبدیل به برنامه آردینو کنید، -پیلود ها با زبان داکی اسکریپت نوشته شده- و خیلی راحت ازشون استفاده کنید.

برد شما خیلی به درد مسائل هکینگ نمیخوره، ولی در زمینه الکترونیک خیلی کاربردیه و شما رو از خیلی لوازم دیگه بی نیاز می کنه.

موفق باشید🌹🌺

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 38 دقیقه قبل، sparta گفته است :

سلام میخواستم بدونم با این برد میشه چیکار کرد

سلام بر شما

اين برد همونطور كه دوستمون گفتند يه آردويينو اونو هستش كه در زمينه هك و امنيت به صورت مستقيم به كارتون نمياد،‌نسبتا ارزونه و ماژول های مختلفی باهاش میتونه سینک بشه از جمله ماژول های وایفای و بلوتوث و فاصله سنج های مختلف و سنجشگرها و ....، من خودم دوره آموزشی خاص این دوره رو گزروندم، این در زمینه هک و امنیت مستقیما به کارتون نمیا اما یه پروژه دارم میزنم اتفاقا با همین برد که با یک ماژول وایفای روی یک ماشین کنترلی وصلش میکنم (که دوربین رو هم روی برد وصل کردم) بعد ماشین کنترلی میره سمت وایفای سوژه و یک پل ارتباطی میشه بین من و وایفایش، تا بتونم به وایفایش اتک بزنم و وارد سیستم بشم بدون اینکه نزدیک برم. اما به یه سری مشکلاتی خوردم که مهم نیست اما در مورد قابلیت های دیگه این برد میشه به قابلیت متصل کردنش به یک آردویینو دیگه اشاره کرد (که اسم فنیش یادم نیست) اما اگه بخواین جزئی تر بگیم هم قابلیت دریاف ورودی آنلالوگ رو داره هم دیجیتال هم خروجی آنالوگ و دیجیتال، خودش سیستم مدیریت ولتاژ داره (که البته محدودیت داره اتصالش به برق) خلاصه نسبتا کار راه بنداز ترین برده که میتونید مشخصات دقیق ترشو توی این لینک ببینید:

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، MH.BM گفته است :

سلام بر شما

اين برد همونطور كه دوستمون گفتند يه آردويينو اونو هستش كه در زمينه هك و امنيت به صورت مستقيم به كارتون نمياد،‌نسبتا ارزونه و ماژول های مختلفی باهاش میتونه سینک بشه از جمله ماژول های وایفای و بلوتوث و فاصله سنج های مختلف و سنجشگرها و ....، من خودم دوره آموزشی خاص این دوره رو گزروندم، این در زمینه هک و امنیت مستقیما به کارتون نمیا اما یه پروژه دارم میزنم اتفاقا با همین برد که با یک ماژول وایفای روی یک ماشین کنترلی وصلش میکنم (که دوربین رو هم روی برد وصل کردم) بعد ماشین کنترلی میره سمت وایفای سوژه و یک پل ارتباطی میشه بین من و وایفایش، تا بتونم به وایفایش اتک بزنم و وارد سیستم بشم بدون اینکه نزدیک برم. اما به یه سری مشکلاتی خوردم که مهم نیست اما در مورد قابلیت های دیگه این برد میشه به قابلیت متصل کردنش به یک آردویینو دیگه اشاره کرد (که اسم فنیش یادم نیست) اما اگه بخواین جزئی تر بگیم هم قابلیت دریاف ورودی آنلالوگ رو داره هم دیجیتال هم خروجی آنالوگ و دیجیتال، خودش سیستم مدیریت ولتاژ داره (که البته محدودیت داره اتصالش به برق) خلاصه نسبتا کار راه بنداز ترین برده که میتونید مشخصات دقیق ترشو توی این لینک ببینید:

من تازه عضو سایت شدم، الان این کار که من یه لینک از یه سایت دادم گفتم این تو اطلاعاتش هست برخلاف قوانینه؟

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز من تاپیکرو خراب نکن.

قوانین  انجمن خیلی واضح بیان شده و خیلی سختگیرانه باید به اون عمل بشه.

در یک تاپیک دیگه اسپم کردید گفتم تازه واردید اشکال نداره.

ولی مثل اینکه اگه اخطاری داده نشه ادامه میدید.

قوانین انجمن تیم گاردایران

به هیچ وجه سوللات شخصی و ... نباید در تاپیک ها پرسیده بشه.

پست ها و تاپیک ها فقط و فقط برای ایجاد موضوع آموزشی و یا پرسش سوال ایجاد می شوند، غیر از موارد هر چیز دیگه ای اسپمه(غیر از موارد استثنا مثل اعلام ارتقا کاربر و اعلام سایت های هک شده و ...)

اگر باز هم سوالی داشتید، شخصی از خودم بپرسید، لازم نیست اسپم کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• proxy این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...