رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

اشتباه بودن پسورد های هک شده با hydra

پست های پیشنهاد شده

با سلام ببخشید من یک سوال داشتم من هرچی میخوام با hydra هک میکنم پسورد اشتباه در میاد یک پسوورد لیست دارم که 3 4 گیگ هست که حتی یکبار پسوورد جیمیلمو گذاشتم تو پسوورد لیست ولی پسوورد اشتباه در میاد با hydra gtk نه hydra

تنظیمات هم smtp.gmail.com

465

smtp

show attemps , use ssl , be verbose رو هم تیک میزنم

پسوورد لیست هم میدم جیمیل رو هم وارد میکنم تیک try login as password رو هم میزنم

و numbers of tasks هم 16 و timeout هم 30 و استارت

بعد 30 دقیقه پسوورد اشتباه میده یکبار هم وقتی پسووردمو گذاشتم تو پسوورد لیست تو attemps هم از روش رد شد ولی باهاش لاگین نشده

چیکار کنم?

This is the hidden content, please
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

درسته بعد از چند بار پسورد اشتباه ای پی بن میشه که باید از پروکسی smtp استفاده کنید تو بکترک از p-rox-y chain میشه استفاده کرد.

یک توضیح مختصر هم در مورد هیدرا ( hydra ) میدم امیدوارم بکار شما و دوستان بیاد.

به دو روش میشه با هیدرا ( hydra )کرک کرد:

۱. شما فقط قصد دارید یک جیمیل( gmail ) رو هک کنید که برای این کار نیاز به یک پروکسی لیست طولانی دارید.

۲. یا اینکه شما میخواهید یک لیست جیمیل را بصورت رندوم کرک کنید. که از این دستور در ترمینال استفاده میکنیم:

گزینه u- باعث میشه همه پسورد ها روی  یک اکانت کرک نکنه و به صورت راندوم از لیست جیمیل شما یک جیمیل انتخاب کنه که این گزینه در قسمت hydra gtk با نام loop around user قابل دسترسی هست.

با این روش ای پی شما بلاک نمیشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام ...منم دقیقا همین مشکل رو دارم  میشه بگی چه جوری باید با p-rox-y chain  کار کرد؟ممنون

لینک به دیدگاه

سلام اقا نمیشه وبلاگ را با نرم افزار cain هک کرد اگه میشه ممنون میشم اموزشو قرار بدیین

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود

درسته بعد از چند بار پسورد اشتباه ای پی بن میشه که باید از پروکسی smtp استفاده کنید تو بکترک از p-rox-y chain میشه استفاده کرد.

یک توضیح مختصر هم در مورد هیدرا ( hydra ) میدم امیدوارم بکار شما و دوستان بیاد.

به دو روش میشه با هیدرا ( hydra )کرک کرد:

۱. شما فقط قصد دارید یک جیمیل( gmail ) رو هک کنید که برای این کار نیاز به یک پروکسی لیست طولانی دارید.

۲. یا اینکه شما میخواهید یک لیست جیمیل را بصورت رندوم کرک کنید. که از این دستور در ترمینال استفاده میکنیم:

گزینه u- باعث میشه همه پسورد ها روی  یک اکانت کرک نکنه و به صورت راندوم از لیست جیمیل شما یک جیمیل انتخاب کنه که این گزینه در قسمت hydra gtk با نام loop around user قابل دسترسی هست.

با این روش ای پی شما بلاک نمیشه.

موفق باشید.

ممنون ...

1) اما من که از ویندوز استفاده میکنم میتونم پسورد ایمیل هک کنم (هیدرای مخصوص ویندوز دانلود کردم)؟

2) اگه مورد اول شما(یک ایمیل خاص) فقط باشه ای.پی بلاک میکنه ؟ مورد دوم(رندومی) باشه ای.پی بلاک نمیشه ؟

3) برای اینکه ای.پی من بلاک نشه برای ویندوز از چه نرم افزاری میتونم استفاده کنم ؟ لطفآ طریقه استفاده رو هم بهم بگین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...