رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

ردبندی

Zed

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت ادمین عزیز 

من دیدم دوستان برای پرسیدن سوال تاپیک ایجاد می کنند ( به خودتون هم پیام دادم اما هنوز بعد از دو روز نخوندید)

پس امیدوارم که این کار من اسپم نباشه

سوال من در مورد رتبه بندی هستش 

مثلا دوست خوبمون @SRX که رتبش کاربر انجمن هستش و فعالیت خوبی هم داره 

اما من وقتی به قسمت اعضای افتخاری انگاه کردم دیدم با فعالیت یا حتی فعالیت خیلی خیلی کم رتبشون کاربر افتخاری هستش

واسه همین این سوال برام پیش اومد و خواستم بدون ارتقاء رتبه چجوری هستش و چقدر طول میکشه آیا تعداد لایک یا فالو خاصی نیاز داره

مورد دومی که می خوام مطرح کنم پیشنهاد هستش 

پیشنهادم این هستش که داخل بخش کارگاه پنل هایی قرار بدید که داخلش چالش هایی برای اعضای انجمن باشه و با کامل کردن چالش ها یا رنکشون اپ بشه یا دسترسی شون موقعت به بخش هایی که دسترسی ندارن باز بشه

پیشنهاد بعدیم ایجاد پنلی مثل این هستش تا کاربر ها بدونن چه زمان ارتقاء رتبه میگیرن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متاسفم که اسپم میزنم اما باید یک لیست بدم و یک سوال که جا ماند رو بپرسم 

امیدوارم که هیچ کدوم از دوستان از من ناراحت نشن من فقط سوال که به ذهنم رسید پرسیدم اگر هم ناراحت شدن من معذرت می خوام 

به این ایدی ها یک نگاه بندازید

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@d0kt0r 73  اعتبار کل ایشون هست و کاربر انجمن هستن یعنی رنکشون اپ شده

@darkness-hacker 41 اعتبار کل ایشون هست و کاربر انجمن هستن

@sezar2011 56 اعتبار کل ایشون هستشو کاربر انجمن هستن

--------------------------------------

@_RubicK_ 239 اعتبار کل ایشون هستش و هنوز کاربر تازه وارد هستن

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اعضای افتخاری همشون لایک هاشون زیر 100 تا هستش

@Comrade با 1085 اعتیار کل و مدیر باز نشسته

@1TED با 2533 کاربر فعال هستن

@nnje با 900 اعتبار کل عضو تیم دیفیس ( من شرایط اعضای تیم دیفیس رو نمیدونم پس صحبتی در مورد این دوست عزیزمون نمی کنم )

@Goodzilam با 775 اعتبار کل کاندیدای مدیریت هستن ایشون که من در مورد شرایط مدیریت اطلاعات کاملی ندارم پس صحبتی نمی کنم

دوستانی که بعد از اسمشون میگم اطلاعات کاملی ندارم فقط برای این گزاشتمشون که نگید فلانی از قلم افتاد

@R3DN4X314 با 901 اعتبار کل مدیر بخش در مورد ایشون هم صحبتی نمی کنم 

@P0S3ID0N با 1079 مدیر بخش در مورد ایشون هم صحبتی نمی کنم

@R3dC0d3r که من خیلی برای ایشون احترام بالای قاعل هستم و میدونم ایشون خیلی در این زمینه قدرتمند هستن کلا با 562 اعتبار کل ادمین هستن که من در این مورد اطلاعات زیادی ندارم پس صحبتی نمی کنم

تمام دوستانی که اسم بودم بسیار تا بسیار تو کار خودشون ماحر هستن و من مثل یک دانش آموز هست در موقابلشون و خیلی براشون احترام قاعل هستم برای تمام اعضای انجمن 

اگر از دست من ناراحت شدید واقعا معذرت می خوام من فقط خواستم یک سوال پرسیده باشم همین

تا یادم نرفته بگم من هیچ علاقه ای به رنک اپ ندارم والا تا الان برای مدیر بخش شدن اعلام امادگی میکردم بعید هم نیست به زودی کلا دیگه نباشم و این سوالات رو فقط در جهت پیشرفت و نظم دهی به رنک اپ انجمن پرسیدم

بازم هم اگر دوستان از من ناراحت شدن معذرت خواهی می کنم

همتون رو به خداوند بزرگ میسپارم با آرزوی موفقیت برای برای همه انجمن و دوستان که اسم بردم 🌹

امیدوارم اسپم نزده باشم

در پناه حق 👋

لینک به دیدگاه

سلام

باید بگم که خیلی ها موافق این مورد هستند که افرادی که فعالیت ندارد داون لول بگیرند و اعضای فعالی مثل @Zed و @MR.MSA ارتقا سریع.

باید در جواب @Zed و بقیه دوستان که ارتقا رنک را با لایک می بینند بگم که، ارتقا رنک کوچک ترین ربطی به لایک نداره.

ادمین ها، شما رو تحت نظر می گیرند و با توجه به فعالیتتون ارتقا رنک میدن.

در مورد ادمین های رده بالا!!

به عنوان مثال @R3dC0d3r، ایشون زحمات زیادی از جمله، طراحی سایت، طراحی Red Framework و Cloud Hound کشیدند ولی در انجمن فعالیت کمی دارند.

@C0d3!Nj3ct!0n هم به عنوان رئیس! هر چند وقت یه بار یه پستی میزاره. به طوری که10 بهمن داشتم با گوشی کار می کردم گفتم یه سری هم به انجمن بزنم، دیدم 2 تا پست گذاشته؛ فقط خدا میدونه چه حسی داشتم!

@RT3N هم عیناً شبیه @C0d3!Nj3ct!0n.

کلا یه مدیر ارشد داریم اونم @DeMoN هستش، ایشون حضور خیلی خوبی در انجمن داشتند و خیلی پررنگ ظاهر شدند، اما جدیدا اگر پستی از ایشون ببینیم باید کلی ذوق کنیم؛ کسی که تازه میاد تو انجمن  @DeMoN و @C0d3!Nj3ct!0n رو در یک رده می بینه! تا این حد.

خیلی ها از @DeMoN این سوال رو دارند که چرا تنها مدیر ارشد انجمن به این بزرگی چرا فعالیتش اینطوریه.

میرسیم به قسمت مدیرت بخش های مختلف

@Phoen1X که هیچی، آخرین بازدیدش برای 20 تیره.

@0r0b4s و @Mr.Python هم تقریبا هر روز آنلاین هستند ولی فعالیتی خیلی کمی دارند.

@P0S3ID0N هم که آنلاین بودنش رو مخفی کرده، فعالیتی هم که نداره، پس می تونیم بگیم رفته!

ولی در بین مدیران بخش ها، @R3DN4X314 و مخصوصا @proxy فعالیت خوبی دارند.

در بخش کاندید مدیریت هم فقط یه نفر داریم اونم @Goodzilam هستش که چند ماه یه بار آنلاین میشه و حتی اگر آنلاین بشه پستی نمی گذاره. از نظر من و خیلی های دیگر @MR.MSA شایسته این هست که به این بخش یا بخش مدیریت ارتقا رنک بگیره.

تیم دیفیس خداییش خیلی  عملکرد خوبی دارند و وقتی بهشون نیازه همیشه هستند.

به مدیران بازنشسته کاری ندارم، ولی @Reza.Attacker و مخصوصا @kingdeface زحمات خیلی زیادی برای انجمن کشیدند و همه ما ازشون خیلی ممنونیم.

در مورد اعضای افتخاری و کاربر ویژه طلایی چیزی نمی دونم و هیچ کدوم رو نمی شناسم پس حرفی نمی زنم.

سه رده آخر هم که مشخصه، می تونید خودتون برید ببینید.

شاید خیلی ها بیان بگن که یه ممبر عادی چرا باید بیاد این حرف ها رو بزنه.

بالاخره هر کسی حقی داره

خیلی تند رفتم خودم می دونم

و باید بگم قصد بی احترامی به هیچ احدی رو نداشتم

هر کسی هم که ناراحت شده ازش معذرت می خوام

و از اونجایی که همه فعالیت تیم در انجمن نیست نباید زود قضاوت کرد، عزیزان دیگر می تونن بیان دیسکورد و... و اونجا هم فعالیت هارو ببینن

همیشه شاد باشید🌹🌹

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Zed گفته است :

با سلام خدمت ادمین عزیز 

من دیدم دوستان برای پرسیدن سوال تاپیک ایجاد می کنند ( به خودتون هم پیام دادم اما هنوز بعد از دو روز نخوندید)

پس امیدوارم که این کار من اسپم نباشه

سوال من در مورد رتبه بندی هستش 

مثلا دوست خوبمون @SRX که رتبش کاربر انجمن هستش و فعالیت خوبی هم داره 

اما من وقتی به قسمت اعضای افتخاری انگاه کردم دیدم با فعالیت یا حتی فعالیت خیلی خیلی کم رتبشون کاربر افتخاری هستش

واسه همین این سوال برام پیش اومد و خواستم بدون ارتقاء رتبه چجوری هستش و چقدر طول میکشه آیا تعداد لایک یا فالو خاصی نیاز داره

مورد دومی که می خوام مطرح کنم پیشنهاد هستش 

پیشنهادم این هستش که داخل بخش کارگاه پنل هایی قرار بدید که داخلش چالش هایی برای اعضای انجمن باشه و با کامل کردن چالش ها یا رنکشون اپ بشه یا دسترسی شون موقعت به بخش هایی که دسترسی ندارن باز بشه

پیشنهاد بعدیم ایجاد پنلی مثل این هستش تا کاربر ها بدونن چه زمان ارتقاء رتبه میگیرن

با سلام، اول خیلی ممنون از توضیحات @SRX

خب ببینید اول برای کارگاه باید بگم که درحال طراحیه

برای چالش هم ما یک چالش رو نوشتیم و انشالله تا چند روز آینده شاید تاپیکش رو هم منتشر کردیم.

نکته بعد اینکه برای کاربر های افتخاری همون جور که از اسمش پیداست مربوط به فعالیت نمیشه!

از طرفی ارتقا رنک در انجمن با توجه به میزان سطح علمیتون هست هر چی سطح علمی بیشتری داشته باشید زود تر ارتقا میگیرید و با گذاشتن تاپیک های آموزشی

و یا پاسخ به سوالات و پروژه های مختلف میتونید نشون بدید که سطح علمیتون به چه صورته.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

موضوع بدی نیست که بهش اشاره کردین اما خب میشه حاشیه های زیادی هم داشت!

اینکه رنک به چه صورت داده میشه @MR.MSA گفتن.

هدف این انجمن از زمان راه اندازی فقط بالا بردن سطح علمی کاربرای بوده که هک و امنیت علاقه دارن. پس بنظر من ارتقا رنک به میزان لایک یا پست مسخره هست و اولویت ما توانایی کاربر هست.

حالا این بین شاید چند نفری ارتقا گرفتن که حقشون نبود.

همین رنک باعث خیلی از مشکلات شده و بخاطر همین خیلی از مدیران فعالیت ندارن!

بدلیل اینکه اکثر کسایی که رنک گرفتن فعالیتشون تغییر کرد!

یا امدن رزومه درست کردن برای خودشون. یا کاربرای سایت گرفتن. یا فقط قصدشون این بود خودشون مطرح کنن. چیزی که هنوز شاهدش هستیم.😊

طول این سال ها @RT3N فداکاری زیادی انجام داد و زحمات زیادی برای انجمن کشید که به حقشون نرسیدن! این بخاطر خودخواهی کسانی بود که ایشون بهشون اموزش دادن و انجمن ترک کردن!

وقتی این بی انصافی هارو میبنیم خب کارم نمیشه کرد! مدیران ارشد ما کار نکنند همین میشه که سطح سواد هک بیاد پایین و شاهد تاپیک های مسخره باشیم بجای مطالب درست درمون!

تا وقتی که هرکی بخواد ساز خودشو بزنه تو انجمن هرکی بفکر خودش باشه وضعیت همینه حالا رنک بگیره یا نگیره فرق نداره.

مهم اصل هدف گاردایران هست که خیلی زمان لازمه بفهمین برای چی این انجمن راه اندازی شده!

گاردایران یک آرمان هست یک ایدئولوژی هست که متاسفانه با این شرایط که من میبینم از درک خیلی ها خارجه!

دیگه من متاسفم از دست کسی که حامی و عاشق اینکار هست همین قد بر میامد که این محیط برای شما فراهم کنه واسه پیشرفت حالا اینجا شده جولانگاه یه سری افرادی که فقط به فکر منافع خودشونن مقصر من نیستم. شما انقد یک دست نبودین که ریشه این افراد کنده بشه!

تا خود کاربرا نخوان و همدلی نباشه این مشکل هست.

شاید باید در مورد کلمه انجمن بیشتر مطالعه کنید!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، C0d3!Nj3ct!0n گفته است :

سلام

موضوع بدی نیست که بهش اشاره کردین اما خب میشه حاشیه های زیادی هم داشت!

اینکه رنک به چه صورت داده میشه @MR.MSA گفتن.

هدف این انجمن از زمان راه اندازی فقط بالا بردن سطح علمی کاربرای بوده که هک و امنیت علاقه دارن. پس بنظر من ارتقا رنک به میزان لایک یا پست مسخره هست و اولویت ما توانایی کاربر هست.

حالا این بین شاید چند نفری ارتقا گرفتن که حقشون نبود.

همین رنک باعث خیلی از مشکلات شده و بخاطر همین خیلی از مدیران فعالیت ندارن!

بدلیل اینکه اکثر کسایی که رنک گرفتن فعالیتشون تغییر کرد!

یا امدن رزومه درست کردن برای خودشون. یا کاربرای سایت گرفتن. یا فقط قصدشون این بود خودشون مطرح کنن. چیزی که هنوز شاهدش هستیم.😊

طول این سال ها @RT3N فداکاری زیادی انجام داد و زحمات زیادی برای انجمن کشید که به حقشون نرسیدن! این بخاطر خودخواهی کسانی بود که ایشون بهشون اموزش دادن و انجمن ترک کردن!

وقتی این بی انصافی هارو میبنیم خب کارم نمیشه کرد! مدیران ارشد ما کار نکنند همین میشه که سطح سواد هک بیاد پایین و شاهد تاپیک های مسخره باشیم بجای مطالب درست درمون!

تا وقتی که هرکی بخواد ساز خودشو بزنه تو انجمن هرکی بفکر خودش باشه وضعیت همینه حالا رنک بگیره یا نگیره فرق نداره.

مهم اصل هدف گاردایران هست که خیلی زمان لازمه بفهمین برای چی این انجمن راه اندازی شده!

گاردایران یک آرمان هست یک ایدئولوژی هست که متاسفانه با این شرایط که من میبینم از درک خیلی ها خارجه!

دیگه من متاسفم از دست کسی که حامی و عاشق اینکار هست همین قد بر میامد که این محیط برای شما فراهم کنه واسه پیشرفت حالا اینجا شده جولانگاه یه سری افرادی که فقط به فکر منافع خودشونن مقصر من نیستم. شما انقد یک دست نبودین که ریشه این افراد کنده بشه!

تا خود کاربرا نخوان و همدلی نباشه این مشکل هست.

شاید باید در مورد کلمه انجمن بیشتر مطالعه کنید!

موفق باشید.

باشه 

فقط کاش دوستان معنی اون سه بار معذرت خواهی که کردم رو میفهمیدن 

درضمن من نیاز به رزومه ای ندارم چون برای نظر کسی ارزش خاصی قاعل نیستم

در کل من فقط چندتا ایده داشتم که گفتم و الا انجمن مال شماست و مدیرش شما هستید 

من دنبال رنک اپ نیستم و الا تا الان یا اعلام امادگی میکردم یا روی یک چیز تمرکز میکردم که به چشم بیارم نه اینکه از زمین آسمون

بین تاپیک هام فرق باشه یا اینکه کلی بحث کنم سر ستا خط کد css که اضافه بشه یا نشه اصلا دیفیس یک 

انجمن به من چه ربطی داره که بخوام برای یک دست شدنش ایده بدم

یا بیا ساعت ها وقت بزارم و تاپیک تحلیل صفحه دیفیس بزارم

یا چرا باید سایت هایی که من یوزر پسودش رو پیدام میکنم جای دیفیس و ثبت تو زون اچ بیام بزارم بقیه روشون استاد بشن

من هر کاری کردم فقط برای ارتقاء و بهتر شدن انجمن بود 

اگر اشتباه کردم معذرت می خوام 

باز هم اگر مشکل از بنده هست باز هم معذرت می خوام 

مثل همیشه این تاپیک رو با آرزوی موفقیت برای هکر های ایرانی و نوشتن در پناه حق به پایان میرسون به امید سرفرازی ایران

لینک به دیدگاه

منظور بنده شما نبودین و خیلیم خوب شد که تاپیک با این موضوع زدین.

من کلیت موضوع رو گفتم که هنوزم درگیرش هستیم!

برای بهتر شدن تیم باید این موضوع رو درک کنیم که یک شخص محدودیت داره اما یک تیم هیچ وقت محدودیت نداره به شرط اتحاد توی یه تیم مهم نیست نقشت چیه یا تعداد چقدره مهم اینه نقشت رو خوب بازی کنی؛ بعنوان مثال حتی اگه کادر فنی یه تیم ورزشی باشی وقتی تیم برنده بشه تو هم خوشحالی!! حالا با تلاش خودت میتونی جایگاهتو بالا بکشی.

لینک به دیدگاه

14 ساعت از گذاشتن این تاپیک و اخرین پستی که من گذاشتم میگذره!! خودتون اسپم هارو دیدین! اینه فرهنگتون 😄

مطمئنم کسی که اسپم داد اشخاصی هستن که تو این تاپیک بهشون اشاره کردم و خوششون نیومد از نظراتم!

😄😄😄

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من نبودم یک روز متاسفانه سر یک پروژه بودم 

اینجوری که دوستان به من پیام دادن ظاهرکل انجمن رو به هم ریختم 😂

ببخشید من قصدی نداشتم فقط قسمت پلی پوین گوگل پلی رو دیدم گفتم واسه انجمن هم یکی ازش بزنیم خوبه 

اومدم دیدم دوستان ما رو ترکوندن 😂

من که به دل نمیگیرم همه روی انجمنشون تعصب دارن

در مورد این موضوعی که ادمین عزیز گفتن 

اگر هم فکر کردین که من بودم اسپم زدم 

ای پی دست خودتون هست چک کنید 

یا اینکه یک نگاه به سرور سایت پلیس فتا بندازید 

جدا از این موضوع فک کنم خیلی دوستان رو از اول اومدنم با زیاد پست گزاشتنم اذیت کردم 

این تایپک هم دیگه داره کم کم به چت تبدیل میشه تمومش کنیم فکر کنم بهتر باشه 😂

در پناه حق 👋

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...