رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

hydra در ویندوز

masoud001

پست های پیشنهاد شده

سلام من هیدرا رو در ویندوز نصب کردم اما وقتی میخام لیست تارگت  ها رو بهش با -M بدم ارور میده 

عکسشم گذاشتم 

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جایی رو اشتباه نرفتی، فقط اون مسیری که دادی باید تو یه رشته قرار بگیره.

با توجه به سیستمت باید این دستور رو بزنی

اگه دقت کنی به مسیر اولی گیر نداد چون فاصله ای توش نبود؛ اما به مسیر دومی گیر داد، چون دایرکتوری share to kali 2020 توش فاصله هستش.

یعنی الزاما نباید از " " یا ' ' استفاده کنی، اما وقتی می خوای مسیر چیزی رو بهش بدی که توش فاصله هست بزارش تو رشته.

اگر بخوام عامیانه تر بگم:

در صورتی که مسیر رو نزاری تو رشته فکر می کنه که مسیر فایل تارگت ها در (share) به آخر رسیده و میره ببینه سوئیچ دیگه هم هست یا نه، که با (to) بر می خوره و با خودش میگه این که یه سوئیچ نیست، از دستورات من هم نیست، پس ارور میدم

تو که از ویندوز استفاده می کنی اگر از ابزار های دیگه ای برای کرک سرور استفاده کنی راحت تری. hydra بیشتر برای لینوکسی هاست.

موفق باشی🌹

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Sajy1384 گفته است :

سلام

جایی رو اشتباه نرفتی، فقط اون مسیری که دادی باید تو یه رشته قرار بگیره.

با توجه به سیستمت باید این دستور رو بزنی

اگه دقت کنی به مسیر اولی گیر نداد چون فاصله ای توش نبود؛ اما به مسیر دومی گیر داد، چون دایرکتوری share to kali 2020 توش فاصله هستش.

یعنی الزاما نباید از " " یا ' ' استفاده کنی، اما وقتی می خوای مسیر چیزی رو بهش بدی که توش فاصله هست بزارش تو رشته.

اگر بخوام عامیانه تر بگم:

در صورتی که مسیر رو نزاری تو رشته فکر می کنه که مسیر فایل تارگت ها در (share) به آخر رسیده و میره ببینه سوئیچ دیگه هم هست یا نه، که با (to) بر می خوره و با خودش میگه این که یه سوئیچ نیست، از دستورات من هم نیست، پس ارور میدم

تو که از ویندوز استفاده می کنی اگر از ابزار های دیگه ای برای کرک سرور استفاده کنی راحت تری. hydra بیشتر برای لینوکسی هاست.

موفق باشی🌹

ممنون 

دستوری هست که خروجی هاش رو تویه یه فایلی ذخیره کنه؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

بله

کافیه در آخر دستور از سوئیچ (o-) استفاده کنید.

مثال:

با توجه به دستور،

من اومدم تو فایل Target's.txt آی پی سرور رو گذاشتم.

و داخل MyPass.txt چند پسورد فیک + پسورد واقعی رو گذاشتم.

و نتیجه شد عکس زیر:

همون طور که در تصویر بالا می بینید گفتم گود ها رو بریزه تو فایلی به نام sajy1384.txt.

بعدش هم همون طور که در تصویر زیر می بینید، بعد از پیدا کردن پسورد؛ اون رو در فایل sajy1384.txt ذخیره کرد.

یه نکته باقی می مونه که باید بگم...

اینکه اومدم آی پی رو نشون دادم و ... چون این سرور ارزش خاصی برام نداره، وگرنه مشنگ نیستم بیام آیپی و ... رو واضح بزارم.

اگر بازم در مورد این ابزار مشکل داشتید فقط بنویسید hydra -h.

خیلی مختصر و مفید نحوه عملکرد ابزار رو میگه.

یه ابزارک(اسکریپت ساده شل) هم پیوست می کنم.

کارش اینه که از شما یه اطلاعاتی رو در مورد دستوری که می خواهید، بگیره و دستوری که باید وارد کنید رو بگه:

پسورد فایل : guardiran.org

دیگه فکر نکنم جای مبحثی قرار داده باشم، پس لطفا از ارسال پست اضافه خودداری کنید و باعث اسپم نشید.

اگر باز هم سوال داشتید پیام رسان پیام دهید.

موفق باشید🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...