رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کرک سرور های مجازی

ASLIEYDFVLSDKVN

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان/من چند وقتیه شروع به کرک سرور مجازی کردم  اما حتی یک دونه هم گود نگرفتم... من یوزر رو administraotr  و پسورد لیست 3 مگی گذاشتم !! پسورد لیست قوی ای هست و از رنج ای پی 149 و 185 هلند استفاده کردم - اما گود نداد اصلا...بنظر شما مشکل از کجاس؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

دلایل مختلفی هست :

۱. ‍‍‍‍‍‍‍‍password لیستتون مناسب نباشه

۲.چک آیبی کردید ببینید فعالن ؟؟؟

۳. یوزر های دیگه رو هم تست کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

سلام دوستان/من چند وقتیه شروع به کرک سرور مجازی کردم  اما حتی یک دونه هم گود نگرفتم... من یوزر رو administraotr  و پسورد لیست 3 مگی گذاشتم !! پسورد لیست قوی ای هست و از رنج ای پی 149 و 185 هلند استفاده کردم - اما گود نداد اصلا...بنظر شما مشکل از کجاس؟

سلام

مشکل از جایی نیست!

حجم پسورد لیست مهم نیست.

اگه معیار خوبی پسورد لیستتون رو حجم اون می دونید سخت در اشتباهید.

فقط هم از یک یوزر استفاده نکنید؛ مثلا می تونید از موارد زیر استفاده کنید یا از آنها الگو بگیرید.

This is the hidden content, please

دقت داشته باشید تا از سرور خوبی هم استفاده کنید.

همون طور هم که گفتم معیار را حجم قرار ندهید.

مورد دوم هم که @MrExploit گفتند قابل تامل هستش، حتما یه بررسی بکنید و ببینید که آی پی ها فعال باشند.

اگر هم خیلی خوش شانس باشید، کسی قبل از شما یک بکدور بدون پسورد گذاشته، کلا تو عمرم یه بار این اتفاق برام افتاد، اون هم از روی یوزر Abbas_Attacker فهمیدم، اون موقع هم اصلا یاد نیست برای چی داشتم اینجور یوزر ها رو تست می کردم😑

موفق باشید🌹

لینک به دیدگاه

بله ای پی ها اسکن شده هستند...  یه پسورد لیست خوب از کجا پیدا کنم؟

درمورد یوزر های دیگه هم...خب یوزر administrator خیلی استفاده شدس و حداقل رویه یدونه ای پی ...از 10 هزارتا...  باید جواب بده دیگه!درسته؟

اما من یدونه هم گود نمیگیرم 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

درمورد یوزر های دیگه هم...خب یوزر administrator خیلی استفاده شدس و حداقل رویه یدونه ای پی ...از 10 هزارتا...  باید جواب بده دیگه!درسته؟

میتونستم لیست خوبی بهت بدم ولی متاسفانه چون یکم حجمش بالاست نمیشه تو انجمن آpلود کرد

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

ربطی به پسورد لیستتون نداره

بیاین دیسکورد تا راهنماییتون کنم

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، proxy گفته است :

ربطی به پسورد لیستتون نداره

بیاین دیسکورد تا راهنماییتون کنم

در 21 ساعت قبل، MrExploit گفته است :

میتونستم لیست خوبی بهت بدم ولی متاسفانه چون یکم حجمش بالاست نمیشه تو انجمن آpلود کرد

در 22 ساعت قبل، Sajy1384 گفته است :

سلام

مشکل از جایی نیست!

حجم پسورد لیست مهم نیست.

اگه معیار خوبی پسورد لیستتون رو حجم اون می دونید سخت در اشتباهید.

فقط هم از یک یوزر استفاده نکنید؛ مثلا می تونید از موارد زیر استفاده کنید یا از آنها الگو بگیرید.

This is the hidden content, please

دقت داشته باشید تا از سرور خوبی هم استفاده کنید.

همون طور هم که گفتم معیار را حجم قرار ندهید.

مورد دوم هم که @MrExploit گفتند قابل تامل هستش، حتما یه بررسی بکنید و ببینید که آی پی ها فعال باشند.

اگر هم خیلی خوش شانس باشید، کسی قبل از شما یک بکدور بدون پسورد گذاشته، کلا تو عمرم یه بار این اتفاق برام افتاد، اون هم از روی یوزر Abbas_Attacker فهمیدم، اون موقع هم اصلا یاد نیست برای چی داشتم اینجور یوزر ها رو تست می کردم😑

موفق باشید🌹

من یه VPS دارم خودم... ای پی و یوزر و پسورد اون هم تویه لیست کرک گذاشتم اما بازم پیداش نکرد و گود نداد!! مشکل از چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

من یه VPS دارم خودم... ای پی و یوزر و پسورد اون هم تویه لیست کرک گذاشتم اما بازم پیداش نکرد و گود نداد!! مشکل از چیه؟؟؟

دوستان اگه کسی میدونه خواهش میکنم جواب بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...