رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

ابزار بروت فورس

Bl4ck.H4t

پست های پیشنهاد شده

سلام 

لطفا اگه ابزاری  برا بروت فورس وردپرس برا ویندوز (به دلیل آسان بودن کار و محیط گرافیکی ویندوز) دارید بدید ممنون 

و یه سوال من تازه اومد اینجا یکم میترسم چون همه ماشاالله هکرن تو فایل هایی که میفرستن تروجانی ویروسی چیزی هم تا حالا سابقه داشته بفرستن یا نه؟

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ابزار پیوست شد!

اگر برای سهولت کار به این ابزار نیاز داری مشکلی نداره، به شرطی که این جور ابزار ها مانع پیشرفتتون نشن.

در 59 دقیقه قبل، Mr.Night گفته است :

و یه سوال من تازه اومد اینجا یکم میترسم چون همه ماشاالله هکرن تو فایل هایی که میفرستن تروجانی ویروسی چیزی هم تا حالا سابقه داشته بفرستن یا نه؟

خب قبل از اینکه فایل رو باز کنید بدید به یه آنتی ویروس آنلاین.

تیم گاردایران خوشبختانه در این زمینه تا به حال هیچ سابقه ای نداشته و اکثر ابزار ها به همراه لینک اسکن داده می شوند.

لینک اسکن ابزار:

This is the hidden content, please

ابزار توسطی گروهی دیگر ساخته شده که اسم نمیارم، خود فایل رو باز کنید همه جاش نوشته!

ویندوز به درد اینجور کار ها نمی خوره(بعضی وقت ها جوری دستت رو می بنده که میخوای سیستم رو بزنی بشکونی)، از لینوکس استفاده کنی راحت تری..

در مورد تاپیک قبلیتون هم من گفتم شاید اشتباه کنم، شما می تونستید در شخصی این مورد رو به من بگید و من کلا اون قسمت رو پاک می کردم و همه چیز حل میشد. لازم نیست اسپم کنید.

کار با ابزار هم خیلی سادس، فقط کافیه زبان انگلیستون در حد خوندن و نوشتن باشه!

موفق و موید باشید🌹

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sajy1384 گفته است :

سلام

ابزار پیوست شد!

اگر برای سهولت کار به این ابزار نیاز داری مشکلی نداره، به شرطی که این جور ابزار ها مانع پیشرفتتون نشن.

خب قبل از اینکه فایل رو باز کنید بدید به یه آنتی ویروس آنلاین.

تیم گاردایران خوشبختانه در این زمینه تا به حال هیچ سابقه ای نداشته و اکثر ابزار ها به همراه لینک اسکن داده می شوند.

لینک اسکن ابزار:

ابزار توسطی گروهی دیگر ساخته شده که اسم نمیارم، خود فایل رو باز کنید همه جاش نوشته!

ویندوز به درد اینجور کار ها نمی خوره(بعضی وقت ها جوری دستت رو می بنده که میخوای سیستم رو بزنی بشکونی)، از لینوکس استفاده کنی راحت تری..

در مورد تاپیک قبلیتون هم من گفتم شاید اشتباه کنم، شما می تونستید در شخصی این مورد رو به من بگید و من کلا اون قسمت رو پاک می کردم و همه چیز حل میشد. لازم نیست اسپم کنید.

کار با ابزار هم خیلی سادس، فقط کافیه زبان انگلیستون در حد خوندن و نوشتن باشه!

موفق و موید باشید🌹

داداش خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

در در 17 بهمن 1399 در 18:35، Mr.Night گفته است :

داداش خیلی ممنون

بازم که اسپم کردی عزیز من

از قدردانیت متشکرم اما اون کلید لایک برای همینه

شاید با توجه به تذکر هایی که بهت دادم فکر کنی دشمنی باهات دارم یا ...

نه فقط نظم انجمن نباید به هم بخوره

امیدوارم تو زندگیت موفق باشی🌹

لینک به دیدگاه

سلام من هم چند تا ابزار بروت فورس میشناسم که باهاشون کار کردم

1. BruteSpray: خیلی سریعه و کار باهاش راحته، پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنی. روی کالی و پروت نصبه کلی هم اموزش درموردش وجود داره هم توی

و هم

2. ابزار معروف Patator: این ابزار یه زمانی عزیز دل همه هکرا بود و هنوزم هست. دلیل اصلیش اینه که باهاش میشه چندین پروتکل و سرویس رو بروت فورس کرد بدون اینکه لازم باشه مدت زیادی صرف کانفیگش کنی اموزشش هم خیلی زیاده هم سایتای ایرانی هم خارجی

3. یه پیشنهاد! خودت با پایتون یه ابزار بنویس! واقعا خیلی خوبه اگه اینکارو بکنی. با اینکه حمله بروت فورس عموما ازش به عنوان یه حمله بی ارزش یاد میشه، اما اینکه بیای با پایتون خودت یه ابزار کوچک بنویسی میتونه ارزشمند باشه برای خودت.  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...