رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام...اگر رویه تارگت های خطرناک...مثله تارگت های ایرانی عمل هک رو انجام داده بشه...و اگر هکر(((یعنی من ))) پروکسی ست کرده باشه یا vpn استفاده کرده باشه... باشم امکان گیر افتادنش هست؟؟؟؟ یا اگر vpn فعال باشه و از سرور مجازی هم ایتفاده بکنه چی؟؟؟ بازم رد یابی میشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز .

انگار به قصد اسپم امدید .

هر چیزی امکان داره و بهتره از شبکه از \روکسی ها برای امنیت بیشتر استفاده کنید که باز هم امکان گیر افتادن هست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

سلام...اگر رویه تارگت های خطرناک...مثله تارگت های ایرانی عمل هک رو انجام داده بشه...و اگر هکر(((یعنی من ))) پروکسی ست کرده باشه یا vpn استفاده کرده باشه... باشم امکان گیر افتادنش هست؟؟؟؟ یا اگر vpn فعال باشه و از سرور مجازی هم ایتفاده بکنه چی؟؟؟ بازم رد یابی میشه ؟

تا اون جایی که شنیدم میشه ردیابی کرد ولی بلد نیستم کاری کنم که نتونه ردیابی کنه

لینک به دیدگاه

سلام

آقای @Mr.Night اگر گمان اشتباه می زنم عذر می خواهم اما بنده فکر می کنم شما همان @ASLIEYDFVLSDKVN هستید! با توجه به حرف دوست خوبمون @mmj-sys و زمان عضویت شما من این حدس را زدم. یادآوری می کنم ادمین ها قادرند اینطور اکانت ها را شناسایی و بن کنند!

و در مورد سوالتون هم، می توانید از شبکه پیازی(تور) استفاده کنید.

در مورد تور دیگه فکر نکنم توضیح لازم باشه ولی اگر نمی دونید این شبکه چطور کار می کند می توانید از

This is the hidden content, please
 به چیزی که می خواهید برسید.

اگر هم به دنبال مقاله ای فارسی هستید من

را پیشنهاد می کنم.

همچنین وقتی کارتون تموم میشه همه لاگ ها را پاک کنید و ...

ولی باز هم باید بگم که همچنان احتمال شناسایی هستش؛ چند سال پیش در این شبکه باگی پیدا شد، FBI هم به خوبی از آن استفاده کرد و تعداد خیلی زیادی از مجرمین را بازداشت کرد.

اینکه ردی به جا نزارید تخصص شما را در این کار نشان می دهد و این کار هر کسی نیست، نمی گویم کار خیلی سختی است، اما کسی که میاد با رات های آماده کار می کنه و دانشی در این علوم نداره، باید هم نگران باشه چون احتمال شناساییش زیاده و راهی برای مخفی ماندن نداره. (اینو فقط برای اون هایی میگم که نه برنامه نویسی بلدن و نه... فقط چندتا ابزار آماده رفتن خریدن یا از یه جا تهیه کردن و با اونها توانستند مثلا به جایی نفوذ کنند و اسم خودشان را هکر گذاشتند)

موفق باشید🌷🌹

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sajy1384 گفته است :

سلام

آقای @Mr.Night اگر گمان اشتباه می زنم عذر می خواهم اما بنده فکر می کنم شما همان @ASLIEYDFVLSDKVN هستید! با توجه به حرف دوست خوبمون @mmj-sys و زمان عضویت شما من این حدس را زدم. یادآوری می کنم ادمین ها قادرند اینطور اکانت ها را شناسایی و بن کنند!

در مورد تور دیگه فکر نکنم توضیح لازم باشه ولی اگر نمی دونید این شبکه چطور کار می کند می توانید از

را پیشنهاد می کنم.

ولی باز هم باید بگم که همچنان احتمال شناسایی هستش؛ چند سال پیش در این شبکه باگی پیدا شد، FBI هم به خوبی از آن استفاده کرد و تعداد خیلی زیادی از مجرمین را بازداشت کرد.

اینکه ردی به جا نزارید تخصص شما را در این کار نشان می دهد و این کار هر کسی نیست، نمی گویم کار خیلی سختی است، اما کسی که میاد با رات های آماده کار می کنه و دانشی در این علوم نداره، باید هم نگران باشه چون احتمال شناساییش زیاده و راهی برای مخفی ماندن نداره. (اینو فقط برای اون هایی میگم که نه برنامه نویسی بلدن و نه... فقط چندتا ابزار آماده رفتن خریدن یا از یه جا تهیه کردن و با اونها توانستند مثلا به جایی نفوذ کنند و اسم خودشان را هکر گذاشتند)

موفق باشید🌷🌹

دوست عزیز من همین امروز اومدم اینجا 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sajy1384 گفته است :

سلام

را پیشنهاد می کنم.

موفق باشید🌷🌹

یه سوال پیش اومد برام شما چند ساله هک و امنیت رو شروع کردین؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mr.Night گفته است :

دوست عزیز من همین امروز اومدم اینجا 

خب لازم نیس اسپم کنید، در شخصی می گفتید پاک می کردم.

در 1 ساعت قبل، Mr.Night گفته است :

یه سوال پیش اومد برام شما چند ساله هک و امنیت رو شروع کردین؟

دیگه مراعات حال کسی رو هم کردن حد و اندازه داره؛ اوایل میگیم تازه وارد هستید و این موارد عادیه و ... شاید برخورد آنچنانی نشود، اما با اسپم دادن دارید انجمن رو میریزید به هم.

پرسیدن این سوال بی ربط اون هم در معرض دید همه چه سودی برای شما داره؟

پیشنهاد میکنم برید قوانین رو بخونید.(همه قوانین باید رعایت شوند. اینجا شما فقط برای 3 دلیل می توانید تاپیک بزنید؛ تاپیک جدید جهت آموزش، تاپیک جدید جهت پرسش و پاسخ و اعلام خبری مهم یا چیزی شبیه این که کمتر اتفاق میوفتد به این دلیل تاپیک ایجاد شود)

سوال شخصی هم داشتید در پیام رسان پیام دهید حتما جوابتون رو میدم.

امیدوارم دیگه تکرار نشه.

خواهشا اینجا دوباره جواب من رو ندید، پیام رسان برای همین به انجمن اضافه شده!

موفق، موید و شاد باشید

لینک به دیدگاه

ممنون... اما فکر نمیکنم در ایران انقدر پیگیری جدی باشه که از تور هم استفاده کنی باز هم ردیابی بکنند و سعی کنند گیر بندازن ! fbi که نداریم!

نظر شما چیه؟؟ انقدر پیگیر هستند که هرطور شده ردیابی بکننند؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

انقدر پیگیر هستند که هرطور شده ردیابی بکننند؟

اگه بخوان انجام میدن

اما وقتی پیگیری آنچنان نشه یه بهونه میارن و می پیچوننت!!

FBI رو هم خیلی دست بالا نگیرید، اونم همینطوره

اگه موضوع سر یه چیز مهم مثل امنیت ملی باشه، یه کارایی می کنن که دهنت باز می مونه!

من تا حالا به تعداد مو های سرم گزارش دادم، فقط به چندتاش به خوبی رسیدگی شده.

اگر هم کاری نکنن خودم شروع می کنم و ...

روزانه کلی اکانت اینستاگرام و ... کرک می شود، کلی هم گزارش در روز، ممکن است گزارش شما با اسپم ها قاطی شود!(پس نمیگم تنبل هستن و رسیدگی نمی کنن)

ولی در کل اگر شاکی خوب پیگیری کنه یا وکیل خوبی داشته باشه می تونه بد بلایی سرتون بیاره

این متن توسط بنده نوشته نشده و فقط جهت تاکید بیشتر می باشد

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1. جرم دسترسی غير مجاز:

طبق ‎‎‎ماده (1)، هر کسی به طور غير مجاز، به داده ‎ها يا سيستم هاي رايانه ‎اي يا مخابراتي که به وسيله تدابير امنيتي حفاظت شده است، دسترسي يابد، به حبس از نود و يک روز تا يک سال يا جزاي نقدي از پنج تا بيست ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

2. جرم شنود غير مجاز یکی دیگر از مجازات جرایم سایبری:

‎‎‎طبق ماده (2)، هر کسی به طور غير مجاز، محتواي در حال انتقال ارتباطات غير عمومي در سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي يا امواج الکترو مغناطيسي يا نوري را شنود کند، به حبس از شش ماه تا دو سال يا جزاي نقدي از ده تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

3. جرم جاسوسي رايانه‎ اي

طبق ماده (3)، هر کسی به طور غير مجاز نسبت به داده اي سري در حال انتقال يا ذخيره شده در سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي يا حامل هاي داده، مرتکب اعمال زير شود،‌ به مجازات هاي مقرر محکوم خواهد شد:

الف) دسترسي به داده اي مذکور يا تحصيل آنها يا شنود محتواي سري در حال انتقال، به حبس از يک تا سه سال يا جزاي نقدي از بيست تا شصت ميليون ريال يا هر دو مجازات.
ب) در دسترس قرار دادن داده اي مذکور براي اشخاص فاقد صلاحيت به حبس از دو تا ده سال.
ج) افشاء يا در دسترس قرار دادن داده اي مذکور براي دولت، سازمان، شرکت يا گروه بيگانه يا عاملان آنها، به حبس از پنج تا پانزده سال.

تبصره 1. داده اي سري، داده اي است که افشاي آنها به امنيت کشور يا منافع ملي لطمه مي‎زند.
طبق ماده (4)، هر کسی به قصد دسترسي به داده اي سري موضوع ماده (3) اين قانون،‌ تدابير امنيتي سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي را نقض کند، به حبس از شش ماه تا دو سال يا جزاي نقدي از ده تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

‎‎‎ماده (5) چنانچه مأموران دولتي که مسئول حفظ داده اي سري مقرر در ماده (3) اين قانون يا سيستم‌ هاي مربوط هستند و به آنها آموزش لازم داده شده است يا داده‌ ها يا سيستم‌ هاي مذکور در اختيار آنها قرار گرفته است، بر اثر بي احتياطي، بي مبالاتي يا عدم رعايت تدابير امنيتي موجب دسترسي اشخاص فاقد صلاحيت به داده ها، حامل هاي داده يا سيستم هاي مذکور شوند، به حبس از نود و يک روز تا دو سال يا جزاي نقدي از پنج تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات و انفصال از خدمت از شش ماه تا دو سال محکوم خواهند شد.

4. جرم جعل رايانه اي

طبق ماده (6)، هر کسی به طور غير مجاز مرتکب اعمال زير شود، جاعل محسوب و به حبس از يک تا پنج سال يا جزاي نقدي از بيست تا يکصد ميليون ريال يا هر دو مجازات محکوم خواهد شد:

الف) تغيير داده اي قابل استناد يا ايجاد يا وارد کردن متقلبانه داده ها.
ب) تغيير داده ها يا علايم موجود در کارت هاي حافظه يا قابل پردازش در سيستم‌ هاي رايانه اي يا مخابراتي يا تراشه ها يا ايجاد يا وارد کردن متقلبانه داده ها يا علايم به آنها.
طبق ماده (7)، هر کسی با علم به مجعول بودن داده ها يا کارت ها يا تراشه ها از آنها استفاده کند، به مجازات مندرج در ماده فوق محکوم خواهد شد.

طبق ماده (8)، هر کسی به طور غير مجاز داده ديگري را از سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي يا حامل هاي داده حذف يا تخريب يا مختل يا غير قابل پردازش کند،‌ به حبس از شش ماه تا دو سال يا جزاي نقدي از ده تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

ماده (9)، هر کسی به طور غير مجاز با انجام اعمالي از قبيل وارد کردن، انتقال دادن، پخش، حذف کردن، متوقف کردن، دستکاري يا تخريب داده ها يا امواج الکترومغناطيسي يا نوري، سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي ديگري را از کار بيندازد يا کارکرد آنها را مختل کند، به حبس از شش ماه تا دو سال يا جزاي نقدي از ده تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

ماده (10)، هر کسی به طور غير مجاز با انجام اعمالي از قبيل مخفي کردن داده‌ ها، تغيير گذرواژه يا رمزنگاري داده‌ ها مانع دسترسي اشخاص مجاز به داده ها يا سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي شود، به حبس از نود و يک روز تا يک سال يا جزاي نقدي از پنج تا بيست ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.
‎‎‎

ماده (11)، هر کسی به قصد به خطر انداختن امنيت يا آسايش عمومي اعمال مذکور در مواد (8)، (9) و (10) اين قانون را عليه سيستم‌ هاي رايانه‌ اي و مخابراتي که براي ارائه خدمات ضروري عمومي به کار مي‌روند، از قبيل خدمات درماني، آب، برق، گاز، مخابرات، حمل و نقل و بانکداري مرتکب شود، به حبس از سه تا ده سال محکوم خواهد شد.

منبع

--------------------------------------------------------------------------------------------------

موفق باشید🌹🌹

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Sajy1384 گفته است :

اگه بخوان انجام میدن

اما وقتی پیگیری آنچنان نشه یه بهونه میارن و می پیچوننت!!

FBI رو هم خیلی دست بالا نگیرید، اونم همینطوره

اگه موضوع سر یه چیز مهم مثل امنیت ملی باشه، یه کارایی می کنن که دهنت باز می مونه!

من تا حالا به تعداد مو های سرم گزارش دادم، فقط به چندتاش به خوبی رسیدگی شده.

اگر هم کاری نکنن خودم شروع می کنم و ...

روزانه کلی اکانت اینستاگرام و ... کرک می شود، کلی هم گزارش در روز، ممکن است گزارش شما با اسپم ها قاطی شود!(پس نمیگم تنبل هستن و رسیدگی نمی کنن)

ولی در کل اگر شاکی خوب پیگیری کنه یا وکیل خوبی داشته باشه می تونه بد بلایی سرتون بیاره

این متن توسط بنده نوشته نشده و فقط جهت تاکید بیشتر می باشد

1. جرم دسترسی غير مجاز:

طبق ‎‎‎ماده (1)، هر کسی به طور غير مجاز، به داده ‎ها يا سيستم هاي رايانه ‎اي يا مخابراتي که به وسيله تدابير امنيتي حفاظت شده است، دسترسي يابد، به حبس از نود و يک روز تا يک سال يا جزاي نقدي از پنج تا بيست ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

2. جرم شنود غير مجاز یکی دیگر از مجازات جرایم سایبری:

‎‎‎طبق ماده (2)، هر کسی به طور غير مجاز، محتواي در حال انتقال ارتباطات غير عمومي در سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي يا امواج الکترو مغناطيسي يا نوري را شنود کند، به حبس از شش ماه تا دو سال يا جزاي نقدي از ده تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

3. جرم جاسوسي رايانه‎ اي

طبق ماده (3)، هر کسی به طور غير مجاز نسبت به داده اي سري در حال انتقال يا ذخيره شده در سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي يا حامل هاي داده، مرتکب اعمال زير شود،‌ به مجازات هاي مقرر محکوم خواهد شد:

الف) دسترسي به داده اي مذکور يا تحصيل آنها يا شنود محتواي سري در حال انتقال، به حبس از يک تا سه سال يا جزاي نقدي از بيست تا شصت ميليون ريال يا هر دو مجازات.
ب) در دسترس قرار دادن داده اي مذکور براي اشخاص فاقد صلاحيت به حبس از دو تا ده سال.
ج) افشاء يا در دسترس قرار دادن داده اي مذکور براي دولت، سازمان، شرکت يا گروه بيگانه يا عاملان آنها، به حبس از پنج تا پانزده سال.

تبصره 1. داده اي سري، داده اي است که افشاي آنها به امنيت کشور يا منافع ملي لطمه مي‎زند.
طبق ماده (4)، هر کسی به قصد دسترسي به داده اي سري موضوع ماده (3) اين قانون،‌ تدابير امنيتي سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي را نقض کند، به حبس از شش ماه تا دو سال يا جزاي نقدي از ده تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

‎‎‎ماده (5) چنانچه مأموران دولتي که مسئول حفظ داده اي سري مقرر در ماده (3) اين قانون يا سيستم‌ هاي مربوط هستند و به آنها آموزش لازم داده شده است يا داده‌ ها يا سيستم‌ هاي مذکور در اختيار آنها قرار گرفته است، بر اثر بي احتياطي، بي مبالاتي يا عدم رعايت تدابير امنيتي موجب دسترسي اشخاص فاقد صلاحيت به داده ها، حامل هاي داده يا سيستم هاي مذکور شوند، به حبس از نود و يک روز تا دو سال يا جزاي نقدي از پنج تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات و انفصال از خدمت از شش ماه تا دو سال محکوم خواهند شد.

4. جرم جعل رايانه اي

طبق ماده (6)، هر کسی به طور غير مجاز مرتکب اعمال زير شود، جاعل محسوب و به حبس از يک تا پنج سال يا جزاي نقدي از بيست تا يکصد ميليون ريال يا هر دو مجازات محکوم خواهد شد:

الف) تغيير داده اي قابل استناد يا ايجاد يا وارد کردن متقلبانه داده ها.
ب) تغيير داده ها يا علايم موجود در کارت هاي حافظه يا قابل پردازش در سيستم‌ هاي رايانه اي يا مخابراتي يا تراشه ها يا ايجاد يا وارد کردن متقلبانه داده ها يا علايم به آنها.
طبق ماده (7)، هر کسی با علم به مجعول بودن داده ها يا کارت ها يا تراشه ها از آنها استفاده کند، به مجازات مندرج در ماده فوق محکوم خواهد شد.

طبق ماده (8)، هر کسی به طور غير مجاز داده ديگري را از سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي يا حامل هاي داده حذف يا تخريب يا مختل يا غير قابل پردازش کند،‌ به حبس از شش ماه تا دو سال يا جزاي نقدي از ده تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

ماده (9)، هر کسی به طور غير مجاز با انجام اعمالي از قبيل وارد کردن، انتقال دادن، پخش، حذف کردن، متوقف کردن، دستکاري يا تخريب داده ها يا امواج الکترومغناطيسي يا نوري، سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي ديگري را از کار بيندازد يا کارکرد آنها را مختل کند، به حبس از شش ماه تا دو سال يا جزاي نقدي از ده تا چهل ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.

ماده (10)، هر کسی به طور غير مجاز با انجام اعمالي از قبيل مخفي کردن داده‌ ها، تغيير گذرواژه يا رمزنگاري داده‌ ها مانع دسترسي اشخاص مجاز به داده ها يا سيستم هاي رايانه اي يا مخابراتي شود، به حبس از نود و يک روز تا يک سال يا جزاي نقدي از پنج تا بيست ميليون ريال يا هر دو مجازات جرایم سایبری محکوم خواهد شد.
‎‎‎

ماده (11)، هر کسی به قصد به خطر انداختن امنيت يا آسايش عمومي اعمال مذکور در مواد (8)، (9) و (10) اين قانون را عليه سيستم‌ هاي رايانه‌ اي و مخابراتي که براي ارائه خدمات ضروري عمومي به کار مي‌روند، از قبيل خدمات درماني، آب، برق، گاز، مخابرات، حمل و نقل و بانکداري مرتکب شود، به حبس از سه تا ده سال محکوم خواهد شد.

منبع

موفق باشید🌹🌹

مرسی از توضیحاتتون... به عنوان اخرین سوال....تارگت های خارجی چطور(منظورم سایت هست)؟ اون ها هم میتونند جدی پیگیری کنند؟

لینک به دیدگاه

سلام

سوال پرسیدن مشکلی نداره!

این اسپم هست که همه ازش بیزار هستن.

هر کسی باید ببینه من چندتا سوال در روز بپرسم خوبه.

در 20 دقیقه قبل، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

تارگت های خارجی چطور(منظورم سایت هست)؟ اون ها هم میتونند جدی پیگیری کنند؟

در اینجور موارد نفوذ به سایت ها و ... کشور هایی که غیرمسلمان و دشمن ایران می باشند مشکل نداره. مثلا شما بیا یه سایت اسرائیلی یا امریکایی رو دیفیس کن، طرف خودش رو هم بکشه نمی تونه کاری بکنه.

اما قضیه باج افزار ها فرق داره، گروه هایی که با باج گیری اینترنتی کار می کنن در همه کشور ها مجرم به حساب میان و پلیس اون کشور موظف هستش که جلوی اونا رو بگیره.

باج گیری اینترنتی از نظر شرعی هم مشکل داره، حتی اگر تارگت اسرائیلی باشه!

اما این که طرف پاشه بیاد اینجا از شما شکایت کنه خیلی بعیده.

از کشور خودش هم کاری نمی تونه بکنه.

با این که احتمالش کمتر از 3درصده ولی اگر شما رو بشناسه و بیاد ایران از شما شکایت هم کنه، به اون رسیدیگی نمیشه، مگر اینکه تارگت از یک کشور اسلامی و محترم برای ایران باشه.

معمولا اگر نفوذی به خارج از کشور صورت بگیره، یا دیفیس سایت هستش یا با مقاصد سیاسی نفوذ صورت میگیره(مثلا هک شدن پایگاه نظامی فلان کشور)

درکل بخوام بگم کاری نمی تونه بکنه، ولی شما سعی کنید از نفوذ به کشور های دوست و مسلمان خودداری کنید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

اینجور سوال ها رو باید از یه وکیل بکنید نه از ما!!!

موفق باشید🌺

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

صد در صد

اولا

در 1 ساعت قبل، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

ایران انقدر پیگیری جدی باشه

این حرفتون کاملا حماقته

دوما توی این انجمن هرگونه تارگت ایرانی ممنوع هست !

سوما شما هرکاری بکنی پلیس فتا صد در صد پیگیری میکنه

دیگه تاپیک های که توی اون تارگت ایرانی هدف قرار گرفته شده باشه نزارید !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...