رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

اجرا اسمبلی در ماشین مجازی بدون os

پست های پیشنهاد شده

سلام میخواستم کمی مهندسی سیستم ها رو یاد بگیرم برای همین کمی با اسمبلی کار کردم . 

اما یه مشکلی هست من میخوام اسمبلی رو به طور خالص روی یک vm تست کنم و یه جورایی مثل این باشه که ماشین شروع کنه به خوندن کد های کامپایل شده . 

چجوری این اتفاق رو میتونم رقم بزنم یا حداقل راهی برای این کار هست ????

کمی پیش سیستم عامل داس رو بوت کردم . فلاپی اول رو ساختم و فایلی رو با پسوند flp انتخاب کردم و بعد از یک سوم پروسه فلاپی رو حذف کردم دوباره پارت دوم الی سوم  فایل رو انتخاب کردم تا به طور کامل راه اندازی شد . 

میخواستم بدونم چجوری بایوس میفهمه از کجا و چجوری فایل سیستم عامل رو اجرا کنه . اون فایل ها چجوری هستن ایا میتونم فایلی برای کد اسمبل شدم مثل فایل iso بسازم و بوتش کنم و چجوری فایل های اجرایی دیگه و در اسمبلی اجرا کنم  ؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام داداش برو توی سایت کالی نسخه vm اونرو اگه دانلود کردی بعد از اینکه اکسترکش کردی چندتا فایل واست میاد بالا اونهارو بررسی کن مشکلت حل میشه

یا بنظرم بیشتر اون فایل ها با پسوند efi هستن فکر کنم اینجور باشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...