رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل با سرعت وای فای

hafezpj

پست های پیشنهاد شده

سلام من تازه ثبت نام کردم در مورد تعداد سوال ها اطلاع ندارم چون یه سوال امروز پرسیدم یه سوال دیگه دارم من وای فای مخابرات وصل کردم سرعت ۱۶ مگ زدم با حجم ۱۸۰ گیگ یک ماهه سرعت دانلود با ای دی ام به ۸۰۰ کیلوبایت میرسه . مشکلی که دارم اینه که وقتی داداش کوچیکم با کامپیوتر کانتر گلوبال انلاین بازی میکنه اصلا تمام گوشی ها باید خاموش باشه وگرنه میگه نت ضعیفه . من نمیدونم چرا سرعت رو اینقدر میخوره اصلا وقتی بازی میکنه نمیتونم با گوشی برم اینستگرام . مخابرات رفتم تنظیمات مودم رو گذاشت روی گیم مود دوباره خوب نشد گفت کیس کامپیوتر با مودم و گوشی بردار بیار اینجا برام وصل کرد اونجا همزمان بازی رو زدم با دو تا گوشی اینستگرام ویدیو زدم اصلا سرعتش کم نبود عالی بود ولی خونه نمیدونم چرا اینجوریه ۳ تا عکس از سیم خونه  و مودم هم گرفتم ببینید مشکل از کجاست من سیم رو بهم پیچ دادم .

This is the hidden content, please
خواستم با تنظیمات اپ استریم و دئون استریم سرعت رو تقسیم کنم یا با netcut درستش کنم ولی نشد مودم جدید هم گرونه مودم خودم تی پی لینک سرعت دانلود که گفتم ۸۰۰ خوبه ولی سرعت چند نفره اصلا نداره 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نه، محدودیتی در پرسش سوال نیست اما نباید سوال الکی پرسید(اسپم هم شامل سوالات بیهوده می شود)

قوانین فقط 24 بند هستش و فقط باید آنها را رعایت کنید.(قوانین تیم گاردایران)

در مورد سوالتون هم می تواند چند مشکل وجود داشته باشد.

1-چیزی که به شما میگن حداکثر سرعت اینترنته که خیلی کم اتفاق میفته سرعت به آن برسد! (پس انتظار 16مگ بر ثانیه را نداشته باشید.)

2-فاصله بین خودتون و مودم رو کم کنید، میتونه خیلی تاثیرگذار باشه.

3- چیزی بین شما و مودم نباشه!

4- اگر می خواهید به کامپیوتر وصل شوید ترجیحا از کابل استفاده کنید.

5-بررسی کنید ببینید آیا آپدیتی برای مودم اومده یا نه، اگه اومده حتما نصبش کنید.

6-فایروال را بررسی کنید و ببنید که عبور و مرور سیستم چطوره و اگه مورد اضافه ای دیدید آن را متوقف کنید. (پورت های اضافی و مشکوک را هم ببندید)

7-DNS رو عوض کنید!

8-بررسی کنید و ببینید که فرد دیگری از مودم شما استفاده می کند یا نه.(ترجیحا پسورد را عوض کنید)

9-اگه از کابل قدیمی استفاده می کنید آن را دور بیندازید و از کابل جدید استفاده کنید.  (پیشنهاد من اینه چون کابل ها خیلی قدیمیه)

10-شاید پهنای باند کمه! کانال وای فای را عوض کنید.

11-دائم از VPN و Proxy استفاده نکنید.

12-مودم را کنار یک دستگاه بیسیمی مثل تلفن بیسیم، دوربین های امنیتی و ... قرار ندهید چون پدر دستگاه رو در میاره.

13-شاید تجهیزات شما قدیمیه!

14-مودم را به دستگاه های زیادی متصل نکنید!

15-پریز، کابل، اسپیلیتر، پریز ضدبرق، سانترال و … را چک کنید و اگر مشکلی بود درستش کنید.

16-دیگه اگه همه چیز را چک کردید، به ناچار تنظیمات مودم را ریست کنید و اگر مشکل از شما نبود به ارائه دهنده سرویس گزارش دهید.

موفق باشید🌹🌹

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...