رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

حذف کامل ویندوز!

backpack

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان!

من تا به حال چند نوع ویروس قرار دادم که خطر چندانی برای ویندوز نداشت، اما ویروسی کوتاه و مخربی که الان می خواهم آموزش ساختش رو بزارم، خیلی خطرناکه و به هیچ عنوان نباید در ویندوز اجا بشه.

با اجرای این ویروس شما رسما ویندوز را از بین می برید پس حواستون باشه.

ویروس فقط یک خط کد هست که باید آن را درون یک تکست ادیتور منتقل کنید و با فرمت .bat ذخیره کنید، هر بخش وظیفه خاصی دارد که توضیح خواهم داد.

This is the hidden content, please

@echo off برای این هست که Command Prompt کار خودش رو بکنه و کاری به یوزر نداشته باشد (کارکرد غیرتعاملی)

del C : دستور حذف درایو C هستش که ویندوز معمولا روی اون نصبه.

*.* این دستور، به صورت کلی درایوی که انتخاب شده رو پاک می کنه. (یعنی هر نوع فایل با هر نوع فرمتی مثل .png , .mp4 , .exe و ... رو حذف می کند)

ly وقتی فایل اجرا شود از کاربر می پرسه که می خواهید پروسه حذف درایو C انجام بشه؟.خب قطعا تارگت می زنه روی No.

در اینجا ly به کمک شما میاد و به صورت دیفالت خودش گزینه yes رو انتخاب می کنه.

هر فایلی که می بینید اجرا نکنید.

حالا با یه خاطره طنز می خوام بگم که عجب آدم هایی پیدا میشن.

یه بار روی یه سرور یه باج افزار گذاشتم، خیلی از نیمه شب گذشته بود، حوصله نداشتم ادامه بدم رفتم خوابیدم.
روز بعدش اومدم باج رو فعال کنم دیدم، طرف خودش اومده باج رو ران کرده (جالب اینجاست که باج باید با دسترسی ادمین اجرا میشد) یعنی خودش اومده با دسترسی ادمین باج رو ران کرده و خودش رو بدبخت کرده.

اگر فایل مشکوکی در سیستم یا سرور شخصی خودتون می بینید، اول اون رو به 

This is the hidden content, please
 بدید و اگر مشکل نداشت باز کنید. (کمتر ویروسی پیدا میشه که ویروس توتال نتونه شناساییش کنه)

موفق باشید🌹🌺

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...