رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

عدم رکورد اسکرین در برنامه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، من یه برنامه ای رو نصب کردم که وقتی برنامه رو اجرا میکنم، فیلم های از توی برنامه اجرا میشه ولی اصلا نمیذاره از اسکرین رکورد کنم. وقتی رکورد میکنم و میرم فایل رکورد شده رو ببینم، همه جا سیاهه. چجوری میشه این مشکل رو حل کرد و تونست از این اپلیکیشن اسکرین گرفت؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

می تونید ابتدا از یک روش ساده استفاده کنید

برنامه اسکرین رکوردرتون رو تغییر بدید

لینک به دیدگاه

رفیق  این اتفاق فقط برای اون برنامه خاص میوفته یا در تمامی مدت اینجوریه ؟ اگر  تمام مدت باشه راهکار های بالا به درد میخورن اگه فقط برای اون نرم افزار هست اسم نرم افزار رو بگید تا کمکتون کنم

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mbdev12 گفته است :

سلام با عوض کردن ویندوز مشکل حل میشه

سلام، من روی ویندوز هستم. ظاهرا مشکل از برنامه های رکورد اسکرین نیست، مشکل از اون اپلیکیشن هست که بخاطر کپی رایت نمیذاره اسکرین گرفت و تو همین برنامه خاص اینجوری میشه.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MR.MSA گفته است :

می تونید ابتدا از یک روش ساده استفاده کنید

برنامه اسکرین رکوردرتون رو تغییر بدید

سلام، من روی ویندوز هستم. ظاهرا مشکل از برنامه های رکورد اسکرین نیست، مشکل از اون اپلیکیشن هست که بخاطر کپی رایت نمیذاره اسکرین گرفت و تو همین برنامه خاص اینجوری میشه.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mmj-sys گفته است :

رفیق  این اتفاق فقط برای اون برنامه خاص میوفته یا در تمامی مدت اینجوریه ؟ اگر  تمام مدت باشه راهکار های بالا به درد میخورن اگه فقط برای اون نرم افزار هست اسم نرم افزار رو بگید تا کمکتون کنم

سلام، بله فقط برای اون برنامه خاص اتفاق میفته. اسم نرم افزار هم "ClassApp" هست که دانشگاه استفاده میکنه. سیستمش طوریه که به برنامه AdobeConnect سوئیچ نمیشه و فقط داخل این برنامه نمایش میده و از داخل این برنامه هم بخاطر مسائل کپی رایت نمیشه اسکرین گرفت.

لینک به دیدگاه

با سلامی دوباره 

لطفا از ارسال پاسخ های زیاد پرهیز کنید ، در حالی که می توانستید این سه پاسخ رو در یک پاسخ قرار دهید . 

موفق و پیروز باشید . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...