رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پایپس انتی ویروس برای تروجان های نوشته شده با پایتون

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر. من با پایتون یه سری تروجان و کیلاگر و اینجور چیزا نوشتم و با pyinstaller از کدهای پایتون خروجی exe گرفتم تا بتونم اونا رو روی ویندوزهای مختلف اجرا کنم. ولی مشکل اینجاست که آنتی ویروس اونا رو شناسایی میکنه و پاکشون میکنه کسی راهی داره که بشه آنتی ویروس رو دور زد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در رابطه با مبهم سازی کد ها از  ابزار هایی تحت عنوان Crypter استفاده میشه ,  جستجو کنید...

البته باید یاد آور بشوم این ابزرها زمانی که پابلیک میشوند کارایی خودشون رو از دست میدهند (از نظر شناسایی توسط آنتی ویروس ها) 

اگر علاقه به بدافزار ها دارید باید بتونید بایندر و کریپتر مختص به خودتون رو بنویسید یا نسخه های پرایویت این دو ابزار رو داشته باشید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، RT3N گفته است :

در رابطه با مبهم سازی کد ها از  ابزار هایی تحت عنوان Crypter استفاده میشه ,  جستجو کنید...

البته باید یاد آور بشوم این ابزرها زمانی که پابلیک میشوند کارایی خودشون رو از دست میدهند (از نظر شناسایی توسط آنتی ویروس ها) 

اگر علاقه به بدافزار ها دارید باید بتونید بایندر و کریپتر مختص به خودتون رو بنویسید یا نسخه های پرایویت این دو ابزار رو داشته باشید.

ممنون از پاسخ تون❤❤ بعد چطور میشه یه کریپتر یا بایندر رو نوشت؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، jafari.robot گفته است :

ممنون از پاسخ تون❤❤ بعد چطور میشه یه کریپتر یا بایندر رو نوشت؟

بایندر میتونید با داس هم بنویسید...

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، jafari.robot گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر. من با پایتون یه سری تروجان و کیلاگر و اینجور چیزا نوشتم و با pyinstaller از کدهای پایتون خروجی exe گرفتم تا بتونم اونا رو روی ویندوزهای مختلف اجرا کنم. ولی مشکل اینجاست که آنتی ویروس اونا رو شناسایی میکنه و پاکشون میکنه کسی راهی داره که بشه آنتی ویروس رو دور زد؟

شما باید وقت بذاری رو این مسئله فکر کنی. تحقیق کنی . و مطمئنا به جوابش میرسی . یه سری روشا هر کسی برا خودش داره و پرایوت هست و طبیعتا نباید بگه..

اما شما چجوری میتونی رمز نگاری کنی؟

تو بهترین حالت شما باید تک به تک کاراکترای داخل اسکریپتتو تبدیل به یک کاراکتر دیگه ای بکنی و یه کلمه بسازی .

مثلا این متنو 

This is the hidden content, please

تبدیل کنی به این

این یعنی رمز نگاری..

حالا این چجوری اتفاق میوفته ؟ شما باید محاسبات ریاضیاتی بلد باشی حالا تو ابتدایی ترین حالت ، جمع و تفریق و ضربو بلد باشی . یه سری محاسبات اولیه رو بلد باشی . باید بدونی رمزنگاری چه اصولی داره چه روشایی داره .

بعد شروع کنی محتویات اسکریپتتو رو بهش تبدیل کنی...

کار با ord و chr پایتونو بلد باشی ...

میتونی از الگوریتمای اماده استفاده کنی . میتونی ازز ابزار های اماده استفاده کنی اما تضمینی وجود نداره که انتی ویروس پاکشون نکنه.. چون بالاخره پابلیک شده...

اما این چیزی که گفتم میشه چیزی که "خودت" بدستش اوردی.. هر چقدر این محاسباتت قوی تر باشه . شکستن رمز سخت تر میشه و شاید تا یه مدتی غیر ممکن..

توصیه من اینه که شما راجبش تحقیق کنی راجبش فکر کنی

یه برنامه نویس حرفه ای در درجه اول باید ریاضیات قوی ای داشته باشه.. و این هم جز با فکر و تمرین و تمرین و تمرین ، بدست نمیاد..

برای بایندر از ابزار های امده استفاده کنین تو انجمن موجود هست ، مشکلی درست نمیکنه اما رمز نگاری رو خودتون انجام بدید ..

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mr.Python گفته است :

شما باید وقت بذاری رو این مسئله فکر کنی. تحقیق کنی . و مطمئنا به جوابش میرسی . یه سری روشا هر کسی برا خودش داره و پرایوت هست و طبیعتا نباید بگه..

اما شما چجوری میتونی رمز نگاری کنی؟

تو بهترین حالت شما باید تک به تک کاراکترای داخل اسکریپتتو تبدیل به یک کاراکتر دیگه ای بکنی و یه کلمه بسازی .

مثلا این متنو 

تبدیل کنی به این

این یعنی رمز نگاری..

حالا این چجوری اتفاق میوفته ؟ شما باید محاسبات ریاضیاتی بلد باشی حالا تو ابتدایی ترین حالت ، جمع و تفریق و ضربو بلد باشی . یه سری محاسبات اولیه رو بلد باشی . باید بدونی رمزنگاری چه اصولی داره چه روشایی داره .

بعد شروع کنی محتویات اسکریپتتو رو بهش تبدیل کنی...

کار با ord و chr پایتونو بلد باشی ...

میتونی از الگوریتمای اماده استفاده کنی . میتونی ازز ابزار های اماده استفاده کنی اما تضمینی وجود نداره که انتی ویروس پاکشون نکنه.. چون بالاخره پابلیک شده...

اما این چیزی که گفتم میشه چیزی که "خودت" بدستش اوردی.. هر چقدر این محاسباتت قوی تر باشه . شکستن رمز سخت تر میشه و شاید تا یه مدتی غیر ممکن..

توصیه من اینه که شما راجبش تحقیق کنی راجبش فکر کنی

یه برنامه نویس حرفه ای در درجه اول باید ریاضیات قوی ای داشته باشه.. و این هم جز با فکر و تمرین و تمرین و تمرین ، بدست نمیاد..

برای بایندر از ابزار های امده استفاده کنین تو انجمن موجود هست ، مشکلی درست نمیکنه اما رمز نگاری رو خودتون انجام بدید ..

خیلی ممنون❤❤

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...