رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

قضیه دسترسی به سیستم از طریق وای فای!!

Hibrain

پست های پیشنهاد شده

من هیچ تجربه ای تو نه هک و نه برنامه نویسی ندارم سوالی که از دوستان دارم اینکه میشه از طریق وای فای یه سیستم رو هک کرد؟ مثلا توی خدماتی نشستی یه مودم اونجا نصب کنی و هر کدوم از اون کارمندا وصل بشن بهش 

تو از اون طریق سیستمش رو هک کنی؟ 

البته اینو از تو فیلم دیدم ولی احتمالا ممکنه کسی میدونه یه توضیح بده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله این امکان وجود دارد با ابزار های توی کالی میتوانید از طریق وای فای به سیستم افراد دسترسی بگیرید . 

در قسمت wireless attack می توانید ابزار های مورد نظرتون رو پیدا کنید . 

----------------------------------------

برای کرک وای فای می توانید از ابزار Fern Wifi cracker استفاده کنید . 

ابزار reaver هم ابزار خوبی هست .  

اما برای استفاده از آنها باید اتصال وای فای به صورت USB باشد . 

لینک به دیدگاه

در در 9 شهریور 1399 در 09:41، MR.MSA گفته است :

بله این امکان وجود دارد با ابزار های توی کالی میتوانید از طریق وای فای به سیستم افراد دسترسی بگیرید . 

در قسمت wireless attack می توانید ابزار های مورد نظرتون رو پیدا کنید . 

----------------------------------------

برای کرک وای فای می توانید از ابزار Fern Wifi cracker استفاده کنید . 

ابزار reaver هم ابزار خوبی هست .  

اما برای استفاده از آنها باید اتصال وای فای به صورت USB باشد . 

اصلا چیزی جناب به نام دسترسی USB وجود خارجی نداره بلکه باید WPS طرف روشن باشه تا بشه کرک کرد با Reaver علاوه بر Reaver ابزار های ویندوزی هم هستند که اینکار انجام میدن.

همچنین وقتی شما دوست عزیز وصل میشید به Wifi مودم در واقع یک شبکه Local تشکیل دادید که میشه با دیگر سیستم ها ارتباط برقرار کرد و اونارو پینگ هم گرفت حتی! و با دادن آی پی لوکال سیستم ها به آرتیمیج یا متا اسپولیت شما میتونید اون سیستم هارو تست امنیتی کنید ولی بعید میدونم بتونید هک کنید چون اکثر سیستم ها الان دیگه بروز هستند و سخت هست نفوذ بهشون جز اینکه باگ پرایوت تهیه کرده باشید.

لینک به دیدگاه

قصد بی احترامی ندارم ولی 

چرا دوست عزیز باید اتصال به صورت usb باشد اما من نگفتم برای همه ی ابزار ها اینطور است .

و اینکه سوال Hibrain جوری نبود که من ابزار ها رو معرفی کنم ، ایشون فقط گفتن می شود یا نه . 

همانطور که گفتن زمینه ای در هک ندارند و من سعی کردم گیجشون نکنم مگر نه ابزار های زیادی برای این کار وجود دارد ، خیلی خیلی زیاد اما نه

سوال ایشون این بود و نه خواستم پیچیده بگم . 

دوست عزیز خود شما هم می دونید metasploit چقدر سنگین هست و پیچیده من می گفتم یا نه فرقی نمی کرد . 

من فقط reaver و Fern Wifi cracker رو برای کرک معرفی کردم .

برای پاسخ به این حرفتون

در 19 دقیقه قبل، EvilEye گفته است :

باید WPS طرف روشن باشه تا بشه کرک کرد با Reaver

باید بگم من که قرار نبود اموزش این ابزار رو بزارم فقط در حد معرفی .

------------

شما درست میگید سیستم ها بروز هستند ولی باز هم اگر حرفه ای باشید و حرفتون در شبکه باشه امکان انجام این کار وجود دارد . 

من زیاد با ابزار های توی ویندوز کار نمی کنم برای همین معرفی نکردم و نخواستم ایشون رو به گیج کنم . 

موفق باشید . 👌

امیدوام تند نرفته باشم ، قصد بی احترامی ندارم . 😅

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...