رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

داشتم فایلامو میگشتم ب ی اموز باحال برخوردم گفتم واستون بزارم شاید ب درد بخوره
اینجا میخوام نوشتن یه ویروس کوچولو رو با هم کار کنیم البته آنتی ویروسش هم همینجاس:
مثل من مراحل زیر رو یکی یکی انجام بدین :
1- یک فایل متنی مثل notpad باز کنید سپس دستور روبرو رو توی اون تایپ کنید Attrib +h +s +r
2- فایل رو با پسوند bat ذخیره کنید .
3- به همین راحتی شما الان یه ویروس نوشتید که اونو توی هر فولدری اجرا کنید فایلهای موجود رو مخفی می کنه که حتی با گذاشتن تیک show hidden file در tools----option نیز فایلها نمایش داده نمیشن . شما قابلیت های بیشتری هم برای این ویروس می تونید در نظر بگیرید مثل اینکه آدرس مسیر مورد نظرتون رو جلوی دستور Attrib +h +s +r بنویسید تا فقط همون مسیر ویروسی شه .
4- برای پاک کردن اثر ویروس میتونید همون مراحل 1 و 2 و 3 رو انجام بدین اینبار با این دستور Attrib -h -s -r که می یاد خواص سوئیچهای دستور مذکور را بر می دارد .
یه نکته مهم که اینجا باید یاد آور شم اینه :
هر وقت دیدید فایلها یا پوشه هاتون مخفی شدن یا شاید با تصور اشتباه پاک شده باشند فقط کافیه روی پوشه یا درایو مربوط کلیک راست کرده و در prorerties آن حجم فولدر و تعداد فایلهای آنرا ببینید تا از پاک کردن نا خود آگاه آنها جلوگیری شود .
حالا یک سری خواص دستور attrib رو برای دوستانی که به این مطلب علاقه دارند میذارم :
دستور Attrib:
برای نسبت دادن خصیصه های فقط خواندنی، مخفی، آرشیو و سیستمی به فایل یا فولدر استفاده میشه. که دارای سوئیچ های :
+ برای قرار دادن خصیصه
- برای پاک کردن خصیصه
S برای سیستمی کردن فایل یا فولدر
A برای آرشیو کردن فایل یا فولدر
H برای مخفی کردن فایل یا فولدر
R برای فقط خواندنی کردن فایل یا فولدر
و دو سوئیچ فوق العاده زیر
D برای پردازش فولدرها
S برای تعیین صفت خاصه به تمامی فایل ها و ساب فولدر های موجود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 سال بعد...

سلام ببخشید من دقیقا باید مکانی که میخوام ویروسیش کنم رو از درست روبروی اون کدی که گفتین بزارم ؟

میشه یک مثالشو برام بنویسین ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، PJHACKERS گفته است :

سلام ببخشید من دقیقا باید مکانی که میخوام ویروسیش کنم رو از درست روبروی اون کدی که گفتین بزارم ؟

میشه یک مثالشو برام بنویسین ؟

پست مال پنج سال پیشه عزیز من ، تاپیک زیر خاکی نیار بالا

و بله ، همونطوریه که حدس زدی ، مثال :

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...