رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران و مدیران گارد ایران

" پست رو پیشنهاد می کنم تا آخر بخوانید . "

در این پست قصد دارم یک افزونه رو به شما معرفی کنم که در خیلی جاها مورد استفاده قرار می گیرد ، افزونه BigBlueButton (برای وردپرس ) که شما می توانید با استفاده از این افزونه،  کلاس انلاین ، آموزش های آنلاین و ... برگذار کنید ؛

This is the hidden content, please

تقریبا نود درصد از امکانات یک کلاس آنلاین (اسکای روم و...) رو دارد و میزان عملکردش هم میشه گفت متوسطه رو به بالا هست و ترافیک خوبی دارد .

بهتون پیشنهاد می کنم . 

این افزونه رایگان است و فقط کافی در وردپرس عبارت BigBlueButton رو جست و جو کنید و افزونه رو دانلود کنید . 

استفاده کردن ازش خیلی ساده هست و دو نوع دسترسی دارد : استاد و دانشجو ؛  اگر بخواهم ویژگی هاش رو بگم پست خیلی طولانی میشود خودتون بروید و ببینید . 

یک نکته در رابطه با ترافیک  : 

چند روز پیش این افزونه رو برای یک دانشگاه گذاشتم که ۳ کلاس تقریبا ۲۰ نفره در یک ساعت داشت برگذار می شد و گزارش دادن که بعضی دانشجویان صفحه برایشان لود نمی شد و با فیلتر شکن وارد

شدن این نکته رو گفتم که اگر یک نفر با این مشکل روبرو شد نگران نباشد .

"امیدوارم لذت برده باشید و خوشتون اومده باشه ."

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت شما دوست عزیز

دکمه تشکر در کنار تاپیک وجود دارد و برای تشکر از اون استفاده کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...