رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک ویندوز

پست های پیشنهاد شده

روی صفحه کامپیوترم  یک صفحه اندازه موبایل ظاهر شد که داشت تماس می گرفت . جریان چیه؟.سرعت کامپیوترم خیلی پایین اومده.درضمن از جستجوگر شودان زیاد استفاده می کنم.بخاطر شودان نکبت نیست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 51 دقیقه قبل، 46300 گفته است :

روی صفحه کامپیوترم  یک صفحه اندازه موبایل ظاهر شد که داشت تماس می گرفت . جریان چیه؟.سرعت کامپیوترم خیلی پایین اومده.درضمن از جستجوگر شودان زیاد استفاده می کنم.بخاطر شودان نکبت نیست؟

از ابزار های مانیتورینگ برای تحلیل تعاملات استفاده کن 

هک شده باشی وقتی انلاین باشی ارسال و دریافت دیتا های نا خواسته به مقصد مشکوک رو میبینی

به عنوان مثال میتونی از wireshark استفاده کنی ، اموزش کار باهاش هم تو انجمن هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 46300 گفته است :

CMD باز کن به عنوان Run as admin و بعد بنویس netstat -bon که برات نشون میده اتصالات رو

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، EvilEye گفته است :

CMD باز کن به عنوان Run as admin و بعد بنویس netstat -bon که برات نشون میده اتصالات رو

حالا کی گفته اتصال دائم یا محسوس وجود داره پسر خوب ؟ هدف تحلیل ریز بخش های یک یا چند بازه زمانیه کوتاه تا بلنده

لینک به دیدگاه

در در 22 تیر 1399 در 19:17، R3DN4X314 گفته است :

حالا کی گفته اتصال دائم یا محسوس وجود داره پسر خوب ؟ هدف تحلیل ریز بخش های یک یا چند بازه زمانیه کوتاه تا بلنده

والله خیلی وقت هست که ازین کارا نکردم تخصص اصلی من الان برنامه نویسی هست و دارم تکمیلش میکنم و بعد برم سراغ رمزنگاری اگه بذارن کارشناسی بگیرم البته...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...