رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

echzed

پست های پیشنهاد شده

با سلام به تمام دوستان  DANTE  هستم امروز میخواهیم با هم بایپس یوزر و پسورد ادمین رو پچ کنیم تا دوستان بتوانند سایت هایی با امنیت بیشتر داشته باشند.

اول کمی درباره ی بایپس یوزر و پسورد کمی صحبت کنیم:  ما با وارد کردن بعضی دستورات در جایگاه وارد کردن یوزر و پسورد دیتابیس رو گول میزنیم و به عنوان ادمین وارد میشویم مانند 'or''='

This is the hidden content, please

*من رو اگر در جایی اشتباه کردم ببخشید تسلط دقیق ندارم

*شما جای password و username چیز هایی که خودتون تعریف کردید بزارید

این در حالت عادی هست که برای ورود استفاده میشه حالا یا با کمی فرق یا کد های بیشتر ولی ما با این قسمت کار داریم

ما در اینجا میبینیم که فقط یوزر و پسورد رو میگیریم و دیگه کار نداریم چیا توشه

پس ما الان باید روی ورودی ها نظارت کنیم و اجازه ی وارد کردن هر کاراکتری رو به کاربر ندیم

پس بیاین کد رو اصلاح کنیم

خب بیاین کد رو تحلیل کنیم

داریم میگیم اگر کاربر = وارد کرد اونو با فاصله عوض کن و دوباره username(در خط چهارم) یا password(در خط ششم) رو اجرا کن

و در خط های  سوم و پنجم هم داریم میگیم که بیا password1 و username1 که ما در اونجا = رو اصطلاحا بلاک کردیم رو اجرا کن

خب حالا یه مشکل ما فقط تونستیم = روبلاک کنبم

الان یکی با بایپس 'or'1  میتونه مارو دور بزنه

پس ما الان میایم ' رو بلاک میکنیم تا خیالمون راحت بشه

ما الان دقیقا همون کار قبلی رو انجام دادیم ولی اینبار به جای = اومدیم ' قرار دادیم و ' هم بلاک کردیم

ممنون سوالی داشتید در خدمتم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...