رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل در نصب compat-wireless و پیدا کردن کارت شبکه wifi در wmvare

amii1376

پست های پیشنهاد شده

سلام خوب هستید 

من قبلا روی vmware  کالی رو نصب داشتم و کارت شبکه رو می شناخت وwifi  داشتم اما الان نمی شناسه  و وقتی compat با دستور make unload و make load  می خوام نصب کنم ارور هایی زیر می ده 

از دستور apt-get install wicd  هم استفاده می کنم ارور زیر می ده لطفا اگه بشه راهنمایی کنید 

عکس ارور ها رو گذاشتم 

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

از اونجایی که دقیق متوجه مشکلتون نشدم دو سناریو ممکن رو توضیح می دم .

* سناریو اول - دسترسی به اینترنت در ماشین مجازی کالی

برای دسترسی به اینترنت در ماشین مجازی سریع ترین راه حل استفاده از حالت شبکه NAT در هایپر وایزر (مجازی ساز) مربوطه هست ؛ در این حالت vNIC (کارت شبکه مجازی) که متصل به یک vSwitch (سوئیچ مجازی) است از میزبان به عنوان روتر استفاده میکند . 

در صورتی که از DHCP Server استفاده شود نیاز به تنظیمات خاصی نخواهد بود چرا که DHCP مسئولیت Subneting و اختصاص آی پی به هر Node را بر عهده خواهد گرفت

* سناریو دوم - دسترسی به کارت شبکه داخلی وایرلس میزبان از طریق ماشین مجازی hosted برای مقاصد خاص

اگر قصد شما دسترسی به کارت شبکه داخلی وایرلس میزبان از طریق ماشین مجازی کالی هست باید بگم که این موضوع امکان پذیر نیست !

اما راه حل هایی وجود داره تا شما رو به هدفتون برسونه :

- راه حل هزینه بر :

خرید کارت شبکه USB و اضافه کردن آن از بخش Removable Device هایپر وایزر

- راه حل پیشنهادی :

استفاده از نسخه لایو کالی لینوکس

- راه حل پیشنهاد نشده :

نصب کالی کنار ویندوز

امیدوارم با اطلاعات ارائه شده مشکلتون حل بشه ، اگر سوالی بود در خدمت هستم .

لینک به دیدگاه

در در 1398/11/17, 14:43:18، R3dC0d3r گفته است :

درود

از اونجایی که دقیق متوجه مشکلتون نشدم دو سناریو ممکن رو توضیح می دم .

* سناریو اول - دسترسی به اینترنت در ماشین مجازی کالی

برای دسترسی به اینترنت در ماشین مجازی سریع ترین راه حل استفاده از حالت شبکه NAT در هایپر وایزر (مجازی ساز) مربوطه هست ؛ در این حالت vNIC (کارت شبکه مجازی) که متصل به یک vSwitch (سوئیچ مجازی) است از میزبان به عنوان روتر استفاده میکند . 

در صورتی که از DHCP Server استفاده شود نیاز به تنظیمات خاصی نخواهد بود چرا که DHCP مسئولیت Subneting و اختصاص آی پی به هر Node را بر عهده خواهد گرفت

* سناریو دوم - دسترسی به کارت شبکه داخلی وایرلس میزبان از طریق ماشین مجازی hosted برای مقاصد خاص

اگر قصد شما دسترسی به کارت شبکه داخلی وایرلس میزبان از طریق ماشین مجازی کالی هست باید بگم که این موضوع امکان پذیر نیست !

اما راه حل هایی وجود داره تا شما رو به هدفتون برسونه :

- راه حل هزینه بر :

خرید کارت شبکه USB و اضافه کردن آن از بخش Removable Device هایپر وایزر

- راه حل پیشنهادی :

استفاده از نسخه لایو کالی لینوکس

- راه حل پیشنهاد نشده :

نصب کالی کنار ویندوز

امیدوارم با اطلاعات ارائه شده مشکلتون حل بشه ، اگر سوالی بود در خدمت هستم .

ببخشید یک سوال مگه ما وقتی bridge انتخاب می کنیم مستقیم به کارت شبکه وصل نمی شه؟؟؟؟ مشکل من اینه کلا کارت شبکه رو نمی شناسه حتی وقتی نصب می کنم به صورت مستقیم و نسخه vmware هم نبودنی

کلا کارت شبکه من الان شناسایی نمی شه . قبلا باهمین سیستم و کارت شبکه رو شناسیی  می کرد اما الان نمی شناسه

لینک به دیدگاه

در حالت bridge مجازی سازی به گونه ای انجام میشه که ماشین مجازی مشخصه های منحصر به فرد خودش در شبکه رو داراست .

بله ، دربرسی جزئی تر کارت شبکه مجازی از طریق یک سوئیچ مجازی به کارت شبکه فیزیکی پل می زند

حالت bridge هم برای دسترسی به اینترنت مشکلی نخواهد داشت .

اطلاعات دقیق تر فراهم کنید تا بتونم راهنماییتون کنم

از خروجی دستور ifconfig و iwconfig در کالی اسکرین بگیرید تا برسی بشه . 

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...