رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

تست ddos به ویندوز سرور 2003 در virtual یا vmware

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

در محیط ویرچوال باکس ی ویندوز سرور و ی کالی و ی ویندوز xp نصب کردم 

میخوام با ابزارهایی هم در کالی و هم در xp حمله dos رو داشته باشم

ممنون میشم راهنماییم کنید ک اولا روی سرور باید چ کنم و در ساده ترین حالت ممکن چ سرویسی ارایه بدم و بعدش بتونم در اون دوتا سیستم عامل حمله صورت بگیره ؟ 

هدف فقط نمایش حمه dos و خوابوندن سرویسی هست ک ارایه میده 

ممنونم ♥ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود عزیز

سعی می کنم خط به خط براتون توضیح عنوان کنم تا درک مطالب براتون آسانتر باشه .

در محیط ویرچوال باکس ی ویندوز سرور و ی کالی و ی ویندوز xp نصب کردم

فرقی نمی کنه که شما از چه ماشین مجازی استفاده کنید .

----------------------

میخوام با ابزارهایی هم در کالی و هم در xp حمله dos رو داشته باشم

این بخش از سوالتون رو متوجه نشدم و یعنی چی ؟ منظورتون بابت ابزار چی هست ؟ ( در پایین توضیحات جامع تری عرض می کنم )

-----------------------

ممنون میشم راهنماییم کنید ک اولا روی سرور باید چ کنم و در ساده ترین حالت ممکن چ سرویسی ارایه بدم و بعدش بتونم در اون دوتا سیستم عامل حمله صورت بگیره ؟ 

دوست عزیز شما ابتدا مشخص کنید که از طریق چه سیستمی میخواهین به چه سیستمی اتک بزنید ؟

-----------------------

هدف فقط نمایش حمه dos و خوابوندن سرویسی هست ک ارایه میده

اشتباهی هست که بسیاری از دوستان دارند و اینکه دوست عزیز حمله داس رو شما از هر طریقی می تونید انجام بدین و حتی خودم تست نفوذی که بر روی یکی از سازمانهای دولتی داشتم از طریق یکی از پورتها و از طریق متاسپلویت و از طریق حمله به پروتش حتی با سیستم خودم به تنهایی حمله داس رو انجام دادم و تقریبا 40 دقیقه سرور رو نذاشتم بالا بیاد .

شما حتی از طریق شبکه بندی و از طریق توپولوژی های شبکه ای و از طریق بسیاری از پروتوکلهای شبکه ای این حملات رو برنامه ریزی کنید .

پس لطف کنید املتر سوالتونو بپرسین تا بتونم جامع تر کمکتون کنم .

لینک به دیدگاه

شما فرض کنین میخواید در محیط دانشگاه به دوستاتون بدون اینک ب اینترنت دسترسی داشته باشید این اتک رو توضیح و عملی اجرا کنید 

فرض کنید از ویندوز xp میخواید به سرور اتک بزنید 

من ویندوز سرور رو فقط نصب کردم ، و هیچ سرویسی روش هنوز نصب نکردم (اکتیو دایرکتوری دی ان اس و و و ) 
میخوام بدونم برای اجرای ی چنیین پروژه ای روی سرور چ سرویسی نصب کنم تا پورت اون سرویس باز بشه و بتونم از ی برنامه ی ddoser ازون پورتی ک باز هست اتک رو انجام بدم 

امیدوارم تونسته باشم منظورمو رسونده باشم 

شاد و دل آرام 

لینک به دیدگاه

فکر کنم شما هم برای پروژه دانشگاهی احتیاج دارین درسته ؟ اونطوری باید در ویندوز اکس پی اتیو پرل و پایتون نصب کنید و از طریق اسکریپتهای داس و دیداس حمله ای رو ترتیب بدین  .

اگر فقط در همین حد می خواهین که مشکلی نداره به جای اون کار کالی نصب کنید و یه اکس پی و از طریق متد Arp میرید و بر طبق حمله شبکه همین برنامه رو طرح ریزی می کنید و توضیحش هم در فیلم آموزشی بنده کامل مشخصه و جای نگرانی نیست .

بابت ویندوز سرور هم گفته بودین جالا چه لزومی داره که حتما بخواهین سرور نصب کنید حالا هم که نصب کردین می تونید براحتی پروتی ازش رو باز کنید .

مجدد عرض می کنم که اگر پروژه دانشگاهی هست زحمت ندین به خودتون و بر طبق فیلم آموزشی من پیش برید بهتره به مشکلی هم نمیخورین و اگر استاد سوالی هم پرسید براحتی 4 خط براش توضیح هم میدین .

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

با سلام و خوش آمد خدمت دوست جدید

لطفا قوانین انجمن رو ابتدا بخونين

http://guardiran.org/forums/topic/380-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

و از تایپ فينگيليش خودداری کنین

و در جواب سوالتون کدوم فیلم ?!?این تاپيک اصن فیلم نداره اما اگه منظرتون آموزش حملات dos و ddsos هست در انجمن موجوده فقط کافیه سرچ کنین

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...