رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

phishing

پست های پیشنهاد شده

با سلام ببخشید من تمام مراحل فیشینگ را رفتم و روی هاست نیز اپلود کردم و به چند نفر هم لینک را دادم و وارد ان شدند و gmail و password خود را در ان نوشتند ولی من الان نمیدانم که به کجا مراجعه کنم تا نوشته های تایپ شده ان ها را ببینم با تشکر    و من فیک پیج را با کالی لینوکس ساختم و هر سه فایل را اپلود کردم   و وقتی اون فایلی که نوشته ها توش ذخیره میشه باز می کنم خالی است و در اپلود بوی من هاست خریدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز فیک پیج رو به صورت دستی در فایر فاکس درست کردید؟  یا از برنامه  Super Phisher    استفاده کردید؟

اگر پسورد ها ارسال نشده سورس صفحه فیک پیجتون مشکل داره  یا  کد های فایل login.php  شما اشتباه هستش  دقیقا  باید اینطور باشه

This is the hidden content, please

به جای تارگت آدرس سایتی که میخواید فیک پیج بسازید

محل ذخیره لوگ ها در هاست : log.txt

که می تونید اون رو تعغیر بدید

باز هم سوالی دارید بفرمایید تا راهنمایی تون کنم

در ضمن باید تو بخش سوال و جواب ها مطرح می کردین نه اینجا

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوست عزیز بجای اینکه فایل آپ کنین و این جور کارا میتونین از ابزار social engineer toolkit usage در کالی استفاده کنید و مستقیم ادرس هر سایتی میخاید فیکشو بسازی بدی برایت اوکی میکنه بعد لینک بد قربانی که وارد شد تو همون ترمینال برات یوزر پسو میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...