رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

ویروس فریگیت!

hiwanima

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان فلشمو به یکی از استریو ها دادم تا واسم فیلم بریزن ولی وقتی به کامپوتر زدم توش برنامه فری گیت بود برنامه رو ران نکردم چون قبلا یکی از دوستام هم می  گفت فلش منم بدون اینکه فری گیت بخوام  توش هست واصلا حذف نمیشه (راستش الان به او دسترسی ندارم که بدونم اخرش چی کار کرد😕) . منم الان اگه فلشو فرمت میکنم فرمت میشه ولی این فریگیت دات ایکس ای حذف نمیشه😣 کیبردم قاطی کرده نمیتونم انگلیسی بنویسم😤😤 تا گوگل کرومو باز کردم 5 دقیقه طول کشید ...تا ماوسو حرکت میدم چند ثانیه طول میکشه... من خودم نود 32 دارم و کاملا بروز. ولی نود32 تشخیصش نمیده😓 . من ویروسو تو سایت ویروس توتال دات کام اپ کردم  31 مورد بد افزار تشخیصش دادن از جمله اویرا و اوست. منم اویرا رو دان کردم ولی نصب نمیشه و همینطور اوست هم رو دان کردم که اونم نصب نشد وهمچنین یه انتی ویروس دیگه هم دان کردم ولی اونم نصب نشد .مسلما بخاط همین کرمیه که تو کامپیوترم هست. این کلمات با اخرین قطره خون(بخونید برق) کامپوترم نوشته میشن حتی حروف کیبردمم انگلیسی نمینویسن...درحال حاضر اصلا به هیچ سیستم دیگه ای دسترسی ندارم و اصلا هم نمیتونم ویندوز نصب کنم (نگو چرا) . چیکار کنم لطفا ؟ 😪😭

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فلشو بکشید بیرون

بعد برید به مسیر

C:\Users\User Camputer\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

ببینید فایل اونجا هست یا نه اگه بود حذفش کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...