رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

سوال:نفوذ به اندروید

پست های پیشنهاد شده

• 2 هفته بعد...
در در 23 اردیبهشت 1398 در 10:52، mdonline گفته است :

سلام دوستان

چطوره میشه به گوشی های که به وای فای وصل شدن نفوذ کرد

سلام
یک فایل مخرب درست میکنی و با مهندسی اجتماعی میدی تا نصبش کنه بعد با متاسپلویت ازش دسترسی میگیری.
اگه جور دیگه میشه، یادوستان توضیحات بهتر رو میدن.
اموزشش فکر کنم توی انجمن باشه یا با ی سرچ ساده توی گوگل میتونی اموزشش رو ببینی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز ابتدا از طریق nmap با شنود شبکه میتوانید ip های متصل به شبکه را پیدا کنید.

بعد از اون میتوند با armitage یا metasploit یک برنامه بسازید (نحوه ساختش هست تو اینترنت) یا فایل های آماده بگیرید.

بعد از طریق ip و ارسال فایل میتوانید بدون مهندسی اجتماعی و بدون اینکه طرف بفهمه به سیستمش نفوذ کنید و اونو هک کنید.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، LM051 گفته است :

دوست عزیز ابتدا از طریق nmap با شنود شبکه میتوانید ip های متصل به شبکه را پیدا کنید.

بعد از اون میتوند با armitage یا metasploit یک برنامه بسازید (نحوه ساختش هست تو اینترنت) یا فایل های آماده بگیرید.

بعد از طریق ip و ارسال فایل میتوانید بدون مهندسی اجتماعی و بدون اینکه طرف بفهمه به سیستمش نفوذ کنید و اونو هک کنید.

سلام ممنونم از رهنمایی خوبتون

یعنی من بیام با ان مپ اول ای پی های که داخل شبکه رو هست رو پیدا کنم بعد فایل مخرب رو بفرستم برای طرف؟

خب من این کار رو قبل انجام دادم ولی فایل روی گوشی باز نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...