رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

wordlist

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان و اساتید گرامی

ازم سوالی شده علارغم تلاش های فراوان جوابی به سوال مطرح شده بدست نیاوردم

سوال اینه : ما توسط ابزاری مثل Brutsploite و ساخت وردلیستی چند کاراکتری میایم رمز عبور اکانتی رو بدست میاریم ما با استفاده از وردلیست می تونیم رمز کارت های بانکی مثل ویزا مستر یا هرچی که وجود داره بدستش بیاریم ؟؟

اگه جواب بله هست لطفا توضیح بدین به چه روشی اگه نه چه راهی وجود داره رمز این کارت ها رو شکوند و از ضعفش استفاده کرد ؟؟

بیشا بیش ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جایی که اطلاع دارم کسی برای کارت بانکی از روش کرک استفاده نمیکنه

۱. به شما پیشنهاد میکنم دنبال کرک پیپال باشید

۲. از سایتای cc generator برای ساخت شماره کارت و تاریخ و cvv استفاده کنید (ویزا کارت یا کردیت کارت هرکدوم با شماره ای مخصوص شروع میشن که بهش bin میگن پس با عنوان cc bin تو گوگل چن تا bin پیدا کنید بعد اون bin هارو به سایتایی که بالا گفتم بدید تا بهتون چن تا شماره کارت رندوم تحویل بده)

۳. حالا دنبال سایت هایی باشید که cc validator باشند یا فک کنم cc checker سپس تمام شماره کارت هایی که از سایت قبلی گرفتید رو (به همراه cvv و تاریخ و ...) بدید به این سایت تا براتون چک کنه که کارت معتبر هست یا نه و اگر بود چقدر موجودی داره

*اگه موفق به پیدا کردن سایتای بالا نشدید توی گوگل این تایتل هارو سرچ کنید حتما (100%) به نتیجه میرسید

"cc new bin 2019"

"cc generator"

"cc cheker"

./

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Goodzilam گفته است :

تا جایی که اطلاع دارم کسی برای کارت بانکی از روش کرک استفاده نمیکنه

۱. به شما پیشنهاد میکنم دنبال کرک پیپال باشید

۲. از سایتای cc generator برای ساخت شماره کارت و تاریخ و cvv استفاده کنید (ویزا کارت یا کردیت کارت هرکدوم با شماره ای مخصوص شروع میشن که بهش bin میگن پس با عنوان cc bin تو گوگل چن تا bin پیدا کنید بعد اون bin هارو به سایتایی که بالا گفتم بدید تا بهتون چن تا شماره کارت رندوم تحویل بده)

۳. حالا دنبال سایت هایی باشید که cc validator باشند یا فک کنم cc checker سپس تمام شماره کارت هایی که از سایت قبلی گرفتید رو (به همراه cvv و تاریخ و ...) بدید به این سایت تا براتون چک کنه که کارت معتبر هست یا نه و اگر بود چقدر موجودی داره

*اگه موفق به پیدا کردن سایتای بالا نشدید توی گوگل این تایتل هارو سرچ کنید حتما (100%) به نتیجه میرسید

"cc new bin 2019"

"cc generator"

"cc cheker"

./

درسته من با سی چکر موجودیت کارت رو چک کردم ولی مشکلاتی وجود داره که به صورت خلاصه الان توضیح میدم

از طریق باگ sql سایتی رو هک کردم و بصورت تصادفی به تعدادی کارت بانکی ویزا و مستر ... دسترسی بیدا کردم

تو همون چکر هایی که فرمودین تست کردم و سلامتشون رو بهم نشون داد اما موقعی که خواستم خرید باهاشون بکنم یک بین کد به شماره تلفن مالک ارسال شد و طبیعتا بخاطر فیزیکی بودن موضوع موفق نشدیم

کلا میدونم که کارتها رو با روشی رمزش رو بدست میارن ( چه ایرانی چه خارجی ) و اقدام به خرید می کنند اما چطوریش رو موندم

البته اینایی که گفتم صرفا جهت تست کردن و درک ضعفها انجام دادیم وگرنه شخصا مخالف حرکتهای غیر انسانی هستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...