رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک اکانت اینستا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من دیروز یک اکانت instagram با اسم AhmadGHP رو هک کردم این پیچ رو اگه تغییر بدم و مثلا تو قسمت توضیحاتش بنویسم هک شده توسط ... 

پلیس فتا میتونه کاری کنه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 ساعت قبل، armanbabaei گفته است :

سلام دوستان من دیروز یک اکانت instagram با اسم AhmadGHP رو هک کردم این پیچ رو اگه تغییر بدم و مثلا تو قسمت توضیحاتش بنویسم هک شده توسط ... 

هیچ کاری نمیتونه بکنه

دلیلشم اینه که چون شبکه خارجی هس

و طبق فرمایشات ایت الله اعضما علم الهدی حلال اندر حلال میباشد

در سایه حق

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، armanbabaei گفته است :

هیچکس هیچ کاری نمیتونه بکنه ولی دو نکته اینجا وجود داره

اول اینکه وقتی وارد اکانت کسی میشی براش ایمیل میره و لوکیشنی که ip داره رو براش میفرسته و همچنین مدل موبایل یا مرورگری رو که استفاده شده

دوم اینکه ایمیلی رو که روش میخوای ثبت کنی رو جدید بساز 

پلیس فتا از روی چیزی که که خود هکرا مینویسن اونو پیدا میکنن . hacked by ..... 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، armanbabaei گفته است :

نه نمیتونه کاری کنه حتی اگه اطلاعات تورو هم داشته باشه بعید میدونم واس یه پیج اینستا خودش رو قاطی پرونده بازی کنه ولی خب فرض میکنیم که طرف کله خر هست و میخواد پیدات کنه . اگه عاقل باشه میتونه از طریق ایمیلی که اینستا براش ارسال میکنه ( اطلاعات دستگاهی که روی اکانت لاگین کرده ) پیدات کنه اونم اگرررررررر اشنا داشته باشه چون گرفتن حکم قضایی برای ردیابی لازمه اونم بدبختی های خودش رو داره . اگرم طرف ساده باشه با یه اکانت دیگه میاد و با زدن مخت یه شماره ایی ادرسی نشونی ازت میگیره که باید حواست جمع باشه اگه دختر خوشگلی چیزی بهت پیام داد گفت بیا خونه خالیه از من میشنوی نرو 🤣

به هر حال اگه خودت سوتی ندی و طرف هم کله خر نباشه غمت نباشه احتمال 1% که به باغ بری .

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، saman90 گفته است :

امکانش هست لوکیشن یا ip رو تغییر داد؟که وقتی ایمیل ارسال میشه آدرس اشتباه بده؟

بله خیلی راحته شما فقط یک فیلتر شکن رو روشن کن

یا میتونی وای فای همسایه رو هک کنی و از اون برای این کار استفاده کنی

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، saman90 گفته است :

امکانش هست لوکیشن یا ip رو تغییر داد؟که وقتی ایمیل ارسال میشه آدرس اشتباه بده؟

نرم افزاری هایی هستند با عنوان Fake Location یا Fake GPS که با یک سرچ ساده در گوگل میتونید تعداد زیادی از اونا رو به صورت رایگان دانلود کنید .

با وی پی ان بصورت رندوم لوکیشن شما تغییر میکنه اما با این نرم افزار میتونید موقعیت مکانی خودتون رو به هر شهر و کشوری که دوس داشتید تغییر بدید .

ای پی هم به قول دوستمون آرمان میتونید از فیلترشکن یا وای فای همسایه استفاده کنید 😙

سوالی داشتید در خدمتم ❤️

لینک به دیدگاه

به نام سالدوستی که کشورم را چندین سال پیش زیر و رو کرد

سلام خدمت دوستان و مدیران محترم

توضیحات که دوستان و مدیران زحمتشو کشیدن و کامل کردن فقط چند نکته دوست من :

۱. اسمی که برای تاپیک انتخاب میکنید(موضوع ُ عنوان) ((لطفا جهت جذب بازدید بیشتر عنوان الکی نزارید و در عنوان بنویسید که تاپیکتون سوالی هست و آموزش یا ..نیست هرچند که در بخش سوال و جواب تاپیک زدید))

۲.چندین هزار بار شاهد بودم اکثر دوستان به عمل بروت فورس یا همون حدس پسورد یا همون کرک میگن (هک) ! آقا جان هک اینجا یکی برام معنی کنه !؟

۳. کرک کردن یک کرکر با وی پی اس یا سرور ۵ دامنه فوقالعادس اما وقتی با سیستم و نت خونه کرک میکنید درسته پلیس فتا اینقدر کار سرش ریخته که وقت نداره برای مثال به من جوجه هکر برسه اما وقتی زوم کنه حتی اگر از فیلتر شکن هم استفاده کنی که مثلا به قول دوستانی که فرمودند لوکیشنتون و ... عوض میشه و ... اما توفیقی به حال شما نداره ! حرفتونو دست کم نگیرید ! ++++برای کرک ۴ تا اکانت کسی کاریتنداره راحت باش دوست من++++

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...