رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

ویروس .pumax

gelor

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دو شب پیش یه عکس دانلود کردم وقتی بازش کردم سیستم هنگ کرد و حدود چهارتا نرم افزار خودکار نصب شد

اینترنت رو قطع کردم کامپیوتر ریستارت شد
وقتی اومد بالا دیدم تمام فایلهای شخصیم همه خراب شدن 
اخر هر فایل فرمت
.pumax اضافه شده.وقتی رینام میکنم فایل خراب میشه
یه فایل readme داخل همه پوشه ها هست که میگه باید کلید رمزگشایی رو از ما خریداری کنید

خواهش میکنم کمکم کنید کلی فایل شخصی دارم اگه پاک بشن سکته میکنم

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمیدونم چی بگم ولی شاید بشه یه کاریش کرد. (hxd (hex editor رو نصب کن (البته اگه ویروس بزاره) بعد از قسمت file و بعد از قسمت open یکی از فایل های ویروسی رو باز کن. (txt باشه بهتره.) بعد یه سری کد نشون میده اون ها رو با کنترل a و کنترل c کپی کن و بفرست. شاید ازش بشه فایل اصلی رو استخراج کرد.

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/03, 07:46:22، gelor گفته است :

سلام دوستان

دو شب پیش یه عکس دانلود کردم وقتی بازش کردم سیستم هنگ کرد و حدود چهارتا نرم افزار خودکار نصب شد

اینترنت رو قطع کردم کامپیوتر ریستارت شد
وقتی اومد بالا دیدم تمام فایلهای شخصیم همه خراب شدن 
اخر هر فایل فرمت
.pumax اضافه شده.وقتی رینام میکنم فایل خراب میشه
یه فایل readme داخل همه پوشه ها هست که میگه باید کلید رمزگشایی رو از ما خریداری کنید

خواهش میکنم کمکم کنید کلی فایل شخصی دارم اگه پاک بشن سکته میکنم

با سلام خدمت شما دوست گرامی !شما به راحتی میتونید با یه سرچ ساده مشکلتونو حل کنید !

لینک به دیدگاه

سلام

نرم فزار هایی هست که فایل هایی که encode شدن رو با الگوریتم خودش decode می کنه البته اینکه الگوریتم رمز گشایی تو نت موجود باشه یا نه بستگی به فراگیر بودن بد افزار داره

پیشنهاد میکنم هنگام وب گردی حتما از آنتی ویروس معتبر استفاده کنید و اینترنت Protection رو فعال کنید ؛ Net Protection جلوی خیلی عملیات ها مانند hijack توسط سایت های مخرب رو میگیره

برای ذخیره فایل در Storage سیستم شما هم پیشو پا افتاده ترین آنتی ویروس اول فایل ها رو برسی میکنه و بعد اجازه دانلود یا اجرا شدن اون رو میده

حدالامکان از فایل های نامعتبر در سیستمتون اجرا نگیرید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...