رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

حمله ی DDOS

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و مدیران محترم. سوال داشتم که چگونه حمله ی DDOS رو به صورت کلی (یعنی سایت برای همیشه از کار بیفتد) انجام بدم؟ البته بشه از آدرس اون سایت استفاده کرد. مثلا به یک وبلاگ با آدرس

This is the hidden content, please
 حمله کنیم و سایت از کار بیفته ولی بعدا همین آدرس رو بتونیم تو توسعه دهنده وبلاگ (که اینجا بلاگ فا هست) ثبت کنیم. البته اگه نشه مشکلی نیست اینکه کلا از کار بیفته برام مهمه. به این وبلاگ نمیخوام حمله کنم ها برای مثال فقط گفتم.

راستی در باز کردن Anonymous External Attack در ویندوز 7 مشکل دارم باز نمیشه ارور میده: 

check online for a solution and close the program

یک ارور دیگه هم میده که پایین عکسش هست. خود برنامه رو هم پیوست کردم.

لطفا راهنمایی کنید، با تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید چند سوال رو در یک تاپیک می پرسم. حمله ی قطع ارتباط از اینترنت چطور انجام میشه؟ یعنی مثلا با داشت آی پی اینترنتی یک شخص، ارتباط اون شخص رو با اینترنت قطع کرد. اگه با آی پی اینترنتی نمیشه با آی پی سخت افزاری میشه؟

منتظرم پاسخ های دقیقتون هستم، با تشکر.

لینک به دیدگاه

در این مورد بار ها تو تاپیک های مختلف توضیح دادیم.

دیداس به ابزار قدرتمند + چند سیستم با پهنای باند اینترنت مناسب + تنظیم نادرست کانفیگ سرور نیاز داره . شما اگه به سروری حمله کنید که به درستی کانفیگ شده باشه و حداقل موارد رو رعایت کرده باشه و همچنین بخواید با یک یا دو سیستم حمله دیداس رو انجام بدید 100 درصد دارید خودتون رو خسته میکنید و اتفاقی نخواهد افتاد.

دوم اینکه با منطق جور در نمیاد کسی بتونه اتصال اینترنت یک شخص رو به طور کامل قطع کنه!

قطع و وصل اتصال اینترنتی به عهده شرکت ارایه دهنده اینترنت و مخابرات هست نه هکر! مگه اینکه انقدر حرفه ای باشید و گردن کلفت که بخواید توشرکت کاری انجام بدید ! (مثل فیلما :|‌)

لینک به دیدگاه

خب تایپک های در اون مورد رو اگه زحمتی نیست بزارین لینکش رو.

البته اگه زحمت نمیشه.

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Mr.Python گفته است :

دیداس به ابزار قدرتمند + چند سیستم با پهنای باند اینترنت مناسب + تنظیم نادرست کانفیگ سرور نیاز داره . شما اگه به سروری حمله کنید که به درستی کانفیگ شده باشه و حداقل موارد رو رعایت کرده باشه و همچنین بخواید با یک یا دو سیستم حمله دیداس رو انجام بدید 100 درصد دارید خودتون رو خسته میکنید و اتفاقی نخواهد افتاد.

دوم اینکه با منطق جور در نمیاد کسی بتونه اتصال اینترنت یک شخص رو به طور کامل قطع کنه!

قطع و وصل اتصال اینترنتی به عهده شرکت ارایه دهنده اینترنت و مخابرات هست نه هکر! مگه اینکه انقدر حرفه ای باشید و گردن کلفت که بخواید توشرکت کاری انجام بدید ! (مثل فیلما :|‌)

میدونم تو انجمن هم جستجو کردم چیز زیادی نفهمیدم در ضمن منظور من قطع ارتباط کلی اینترنت طرف نیست فقط قطع ارتباط اون شخص تا مثلا چند دقیقه.

لینک به دیدگاه

دیگه وقتی توضیح دادم دوباره برای چی میخواید لینک بدم؟

اگه میخواید میتونید خودتون سرچ کنید.

ضمنا چرا باید شما پشت سرهم بنویسید "با تشکر" ؟؟ فکر نمیکنید یه قسمتی هست توی پست ها که میتونید با کلیک روی اون تشکر کنید ؟

در صورت تکرار تاپیک قفل میشه .

چت روم نیست اینجا که

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، OOOHHHAAACCCKKKOOO گفته است :

میدونم تو انجمن هم جستجو کردم چیز زیادی نفهمیدم در ضمن منظور من قطع ارتباط کلی اینترنت طرف نیست فقط قطع ارتباط اون شخص تا مثلا چند دقیقه.

منم گفتم همچین چیزی امکان نداره.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Mr.Python گفته است :

حداقل آموزش down کردن دایمی سایت رو می گفتین.

در 7 دقیقه قبل، Mr.Python گفته است :

دیگه وقتی توضیح دادم دوباره برای چی میخواید لینک بدم؟

اگه میخواید میتونید خودتون سرچ کنید.

ضمنا چرا باید شما پشت سرهم بنویسید "با تشکر" ؟؟ فکر نمیکنید یه قسمتی هست توی پست ها که میتونید با کلیک روی اون تشکر کنید ؟

در صورت تکرار تاپیک قفل میشه .

چت روم نیست اینجا که

گفتم که هنگ کرده بود سیستم خودش چند بار فرستاد.

لینک به دیدگاه

خب حداقل راهنمایی میکردین که چرا نمیتونم اون برنامه رو باز کنم.

لینک به دیدگاه

گفتم که من نفرستادم با تشکر یک بار فرستادم سیستم هنگ کرده بود خودش فرستاد. :rolleyes: :unsure: :wacko: :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...