رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

(.KRAB) تغییر پسوند فایل

پست های پیشنهاد شده

بعد از این که انتی ویروس ارور داد کامپیتر خاموش روشن شد بعد ام فایل هام قفل شد 

ویندوز عوض کردم بازم درست نشد 

توی اینترنت سرچ کردم چند تا برنامه نصب کردنم ولی بازم درست نشد  

این برنامه جدید هستش چون هرچی توی اینترنت سرچ کردکم چیزی بالا نمی اورد 

کمک کنید 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز متاسفانه سیستم شما آلوده به باج افزار gandcrab شده و می بایست remover مخصوص اون پیدا بشه. متاسفانه دسترسی ندارم که سرچ کنم. 

امیدوارم دوستان بتونن نرم افزار remover رو پیدا کنن

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز  یک روش بلدم که شاید بتونه ب شما کمک کنه ...

دیسک ویندوز رو بزار تو سیسم به امکان زیاد ویندوز با اون دیسک بالا میاد...

اگر نیومد F8 رو بزن تا ب تنظیماتBIOS بری اونجا ترتیب بوت سیستم رو مشخص کن.

یا میتونی از منوی Advanced Boot Options که توBIOS هست به قسمت Windows System Restore بری و برگردی به نقطه ای که کامپیوتر دچار مشکل نشده بود...

بنده این این روش رو روی چندین باج افزار تست کردم...

لینک به دیدگاه

یک نکته رو یادم رفت...

شاید بتونید با وارد دن به ویندوز در قسمتSAFE باج افزار رو پاک کنید یا کل درایو هارو فررمت کنید...

لینک به دیدگاه

...->

task manager را باز کنید یا یک برنامه نظارت بر شبکه نصب کنید و به تمامی نشست های نامربوط  خاتمه دهید...

بایستی پس از خاتمه دادن به نشست اجرایی باج افزار حافظه موقت یا کش سیستمی را پاک کنید...

بایستی به دایرکتوری /etc/hosts/ رفته و نشانه گذاری ها(ip)را چک کنید تمام نشانه ها بایستی مطابق با روند اجرایی سیستم شما تنظیم شده باشند و اگر اینگونه نبود بایستی اتصال به اینترنت را قطع کنید و لازم به ذکر هیچ تغییری در فایل hosts ایجاد نکنید...

بایستی تمام temp ها یا بایگانی های اپلیکیشنی را حذف کرد و البته بایستی تمام کوکی ها و نشست های ایجاد شده توسط برنامه هایی مانند winrar firefox internet explorer و برنامه هایی که سطح دسترسی عمیقی دارند را پاک کرد ...

یک نکته را عرض کنم بنده خودم به این باج افزار الوده شده بودم و هیچ کاری نتونستم بکنم جز تغییراتی در ریجستری که یکسری از قوائد رو تعریف میکنه و ویرایش های لازم رو انجام میده...

نکته در صورت قفل شدن فایل های سیستمی میتوان انهارا انلاک کرد و اما در صورت قفل شدن  فایل هایی همچون  پایگاه داده و ... کاررا بسیار سخت یا غیر ممکن میکند و البته تمام راه های بیان شده  موجود در سطح وب کاربرد مشخصی ندارند...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...