رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

sentry mba

wellas

پست های پیشنهاد شده

سلام

من بار اول که sentry mba رو نصب کردم اکانت اینستا ی خودم رو دادم با یه word list که خود ساختم.رمز منم توش بود.پس از جستجو تونست شناسایی کنه.بعد یه اکانت دیگه بهش دادم ولی نتونست پیدا کنه.از دوباره اکانت خودم رو دادم دیدم اکانت منم نتونست پیدا کنه 😕به نظر شما نرم افزار مشکل پیدا کرده یا باید روش دیگه ای رو امتحان کرد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 ساعت قبل، wellas گفته است :

سلام

من بار اول که sentry mba رو نصب کردم اکانت اینستا ی خودم رو دادم با یه word list که خود ساختم.رمز منم توش بود.پس از جستجو تونست شناسایی کنه.بعد یه اکانت دیگه بهش دادم ولی نتونست پیدا کنه.از دوباره اکانت خودم رو دادم دیدم اکانت منم نتونست پیدا کنه 😕به نظر شما نرم افزار مشکل پیدا کرده یا باید روش دیگه ای رو امتحان کرد؟

سلام دوست عزیز.

این مشکل برای من هم در نرم افزار های اسکن ایمیل پیش اومد ...
و اونطور که متوجه شدم گوگل اجازه ی تریس کردن نمیده...ینی وقتی پشت سر هم داری رمزهای مختلف رو چک میکنی متوجه میشه و بلاک میکنه و به تارگت اطلاع میده که شخصی قصد داره به اکانت وارد بشه و ... ممکنه مشکل از چیزه دیگه هم باشه ولی احتمال داره همچین مسئله ای هم پیش بیاد...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saman90 گفته است :

سلام دوست عزیز.

این مشکل برای من هم در نرم افزار های اسکن ایمیل پیش اومد ...
و اونطور که متوجه شدم گوگل اجازه ی تریس کردن نمیده...ینی وقتی پشت سر هم داری رمزهای مختلف رو چک میکنی متوجه میشه و بلاک میکنه و به تارگت اطلاع میده که شخصی قصد داره به اکانت وارد بشه و ... ممکنه مشکل از چیزه دیگه هم باشه ولی احتمال داره همچین مسئله ای هم پیش بیاد...

پس عملا این برنامه دیگه کارایی نداره😒🙄

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام

من یوزر و پسورد اکانت خودم رو میدم بهش اما اصلا کار نمیکنه

یعنی اون بالا  داخل یه کادر که درصد انجام شده ی عملیات رو نشون میده، روی صفر درصد ثابته.

لینک به دیدگاه

سلام

من یوزر و پسورد اکانت خودم رو میدم بهش اما اصلا کار نمیکنه

یعنی اون بالا  داخل یه کادر که درصد انجام شده ی عملیات رو نشون میده، روی صفر درصد ثابته.

لینک به دیدگاه

با سلام

معمولا نرم افزار هایی ک برای بروت فورس ساخته شدن بخشی ب نام پروکسی لیست دارن که مشکل شما رو حل میکنه

فقط کافیه شما لیستتون رو بهش معرفی کنین بعد خودش هر ایپی که بلاک بشه میره رو ای پی بعدی 

البته اینم بگم که برای اینستاگرام قبلا تو این انجمن بحث شده و باید بگم که پروکسی لیست روی اینستاگرام جواب نمیده 

چون دیگ اینستاگرام ایپی شما براش مهم نیست و خود اکانت اینستا براش مهمه یعنی چک میکنه ببینه ک چه تعداد پسورد روی اکانت تست شده و خود اکانت بلاک میشه تا یه مدت 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...