رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کرک اینستاگرام

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من میخوام اکانت کرک کنم بعد چند تا پسورد را امتحان میکنه دیگه رو پسه اخری میمونه مشکل چیه؟ مرسی

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز.

گزارش رو که نگاه کنید میگه شما با خطای 403 ینی ارتباط ممنوع مواجه شدید. نیاز به پروکسی لیست دارید.

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

پروکسی لیست زدی؟؟؟

اگه نزدی اینو امتحان کن 

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام
اینستاگرام سالهاست داره روی امنیت صفحات ورودش کار میکنه و خوب هم پیش رفته👌
در واقع دست خیلی از رمزشکن ها رو بسته (اونم از پشت!!)
یه جایی خونده بودم مکانیزم تشخیص رباتش تا جایی پیش رفته که ریتم تایپ کردن یوزر-پسورد رو هم آنالیز میکنه!!!!!! (ابزار نویسا خوب میدونن چی میگم و خوب هم میدونن چطور این فیلتر رو بایپس کنن)😏
البته فکر کنم اینستاگرام پروکسی رو از کاربر تشخیص میده!

اگر اطلاعاتی در مورد کرک اینستاگرام دارید خوشحال میشم اطلاعاتمون رو به اشتراک بزاریم👋

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ENDOFNET گفته است :

سلام
اینستاگرام سالهاست داره روی امنیت صفحات ورودش کار میکنه و خوب هم پیش رفته👌
در واقع دست خیلی از رمزشکن ها رو بسته (اونم از پشت!!)
یه جایی خونده بودم مکانیزم تشخیص رباتش تا جایی پیش رفته که ریتم تایپ کردن یوزر-پسورد رو هم آنالیز میکنه!!!!!! (ابزار نویسا خوب میدونن چی میگم و خوب هم میدونن چطور این فیلتر رو بایپس کنن)😏
البته فکر کنم اینستاگرام پروکسی رو از کاربر تشخیص میده!

اگر اطلاعاتی در مورد کرک اینستاگرام دارید خوشحال میشم اطلاعاتمون رو به اشتراک بزاریم👋

سلام. شما خودت ظاهرا اطلاعاتی داری که شاید بد نباشه به  اشتراک بزاری

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلامی دوباره!

این روزها همه میتونن برن تو کمتر از یه ماه پایتون رو هاپولی هاپو یاد بگیرن و با سلنیوم بیان ربات بنویسن!!
البته نوشتن ربات با سلنیوم معایب و فواید خاص خودش رو داره ولی قطعنِ قطعن برای کرک جواب نمیده...و من معتقدم حتی برای یه ربات لایک و فالوور بگیر هم عملکرد خوبی ارائه نمیده. اضافه کنم که سلنیوم سرعت خیلی خیلی پایینی داره...تا بیاد درایور بروسر رو لود کنه میتونی بری یه چایی بریزی بخوری!!!😩
به نظر من تنها راهش نوشتن ربات انیستاگرام بر پایه REQUESTS هستش که هیولایی هستش برا خودش..ولی از طرفی از دوسال پیش نمیتونیم به راحتی لاگین کنیم با request
دلیلش هم اینه که اینستاگرام اومده و رمزعبور رو به صورت رمزنگاری شده به سمت ajax میفرسته که این رو از تقریبا یکی دو سال پیش شروع کرده!
دردسر Token و کوکی هاش هم که بماند!!!!!!!!

اینم بگم که این یه مسئله جهانی هستش(همین رمزنگاری رمز ارسالی به سمت سرور اینستا و رمزگشایی اون برای استفاده در ربات های تحت کتابخانه request  رو میگم)

من دارم سعی میکنم یه اسکریپ بنویسم و اگه موفق به لاگین با request شدم قراره سورسش رو بفروشم و البته نسخه رمزگذاری شده رو باهاتون به اشتراک میزام

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ENDOFNET گفته است :

سلامی دوباره!

این روزها همه میتونن برن تو کمتر از یه ماه پایتون رو هاپولی هاپو یاد بگیرن و با سلنیوم بیان ربات بنویسن!!
البته نوشتن ربات با سلنیوم معایب و فواید خاص خودش رو داره ولی قطعنِ قطعن برای کرک جواب نمیده...و من معتقدم حتی برای یه ربات لایک و فالوور بگیر هم عملکرد خوبی ارائه نمیده. اضافه کنم که سلنیوم سرعت خیلی خیلی پایینی داره...تا بیاد درایور بروسر رو لود کنه میتونی بری یه چایی بریزی بخوری!!!😩
به نظر من تنها راهش نوشتن ربات انیستاگرام بر پایه REQUESTS هستش که هیولایی هستش برا خودش..ولی از طرفی از دوسال پیش نمیتونیم به راحتی لاگین کنیم با request
دلیلش هم اینه که اینستاگرام اومده و رمزعبور رو به صورت رمزنگاری شده به سمت ajax میفرسته که این رو از تقریبا یکی دو سال پیش شروع کرده!
دردسر Token و کوکی هاش هم که بماند!!!!!!!!

اینم بگم که این یه مسئله جهانی هستش(همین رمزنگاری رمز ارسالی به سمت سرور اینستا و رمزگشایی اون برای استفاده در ربات های تحت کتابخانه request  رو میگم)

من دارم سعی میکنم یه اسکریپ بنویسم و اگه موفق به لاگین با request شدم قراره سورسش رو بفروشم و البته نسخه رمزگذاری شده رو باهاتون به اشتراک میزام

قبلا در رابطه با این موضوع پستی تو انجمن گذاشتیم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mr.Python گفته است :

قبلا در رابطه با این موضوع پستی تو انجمن گذاشتیم.

با سلام!
با کمال احترام فکر میکنم  از نتورک و گفت و گوی کلاینت-سرور در وب اطلاعات زیادی نداری!
اصلا اینکه بیای هدرهای مرورگر دسکتاپت رو روی هدرهای request ست کنی از پایه اشتباهه و به هیچ وجه جواب نمیده!!!!
ببین وقتی داری با سلنیوم ربات مینویسی مثل این میمونه که یه نفر رو گذاشته باشی پشت سیستم و بهش سفارش کرده باشی  فلان کار رو بکن و فلان کلید رو فلان موقع بزن!
پس دردسر هدر و توکن و رمزنگاری سمت کلاینت رو نداری!
ولی وقتی میای با request مینویسی قضیه خیلی ریزتر میشه .. یعنی وقتی تو سلنیوم هدرها خودکار از ریسپانس سرور میومد و تو ریکواست هدر برگشت داده میشد(مثل موقعی که خودمون دستی میخوایم لاگین کنیم) دیگه تو کتابخونه requests از این خبرا نیست!
ربات نوشتن با request مثل این میمونه که یه مرورگر اختصاصی بنویسی و به علاوه اون رو اتوماتیکش کنی! یعنی تک تک هدرهایی که از سمت سرور میاد رو باید بزاری تو هدر ارسال و بفرستی سمتش تا هویتت ور تایید کنه بفهمه تو ربات نیستی!!!!!!
دوست عزیز! دقت کن مثلا توکن CSRF تو هر بار اتصال یعنی هر بار که ریفرش میکنی و یا GET میفرستی به طرف اینستاگرام تغیر میکنه!
و تو میگی بیا از سربرگ نتورک مرورگر عادی خودت اون رو کپی کن تو این اسکریپت؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!😩

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز تو قوانین گفته شده سایت های ایرانی ولی به این معنی نیست که شما مجازی به اکانت هایی ک کاربرانشون ایرانی هستن حالا تو هر کجا که میخواد باشه اتک بدی 

تو اسکرینی که فرستادی خیلی شیک داری میگی من میخوام وارد حریم خصوصیه شخصی بنام فرامرز بشم

اینم یعنی دقیقا شکستن قوانین چون در صورت موفق شدن حتی اگه فقط به اسم خودت این کارو کرده باشی بازم با این تاپیکت یعنی ازین جا یاد گرفتی.

لینک به دیدگاه

• RT3N این موضوع را بست
در در 24 فروردین 1400 در 20:52، ENDOFNET گفته است :

با سلام!
با کمال احترام فکر میکنم  از نتورک و گفت و گوی کلاینت-سرور در وب اطلاعات زیادی نداری!
اصلا اینکه بیای هدرهای مرورگر دسکتاپت رو روی هدرهای request ست کنی از پایه اشتباهه و به هیچ وجه جواب نمیده!!!!
ببین وقتی داری با سلنیوم ربات مینویسی مثل این میمونه که یه نفر رو گذاشته باشی پشت سیستم و بهش سفارش کرده باشی  فلان کار رو بکن و فلان کلید رو فلان موقع بزن!
پس دردسر هدر و توکن و رمزنگاری سمت کلاینت رو نداری!
ولی وقتی میای با request مینویسی قضیه خیلی ریزتر میشه .. یعنی وقتی تو سلنیوم هدرها خودکار از ریسپانس سرور میومد و تو ریکواست هدر برگشت داده میشد(مثل موقعی که خودمون دستی میخوایم لاگین کنیم) دیگه تو کتابخونه requests از این خبرا نیست!
ربات نوشتن با request مثل این میمونه که یه مرورگر اختصاصی بنویسی و به علاوه اون رو اتوماتیکش کنی! یعنی تک تک هدرهایی که از سمت سرور میاد رو باید بزاری تو هدر ارسال و بفرستی سمتش تا هویتت ور تایید کنه بفهمه تو ربات نیستی!!!!!!
دوست عزیز! دقت کن مثلا توکن CSRF تو هر بار اتصال یعنی هر بار که ریفرش میکنی و یا GET میفرستی به طرف اینستاگرام تغیر میکنه!
و تو میگی بیا از سربرگ نتورک مرورگر عادی خودت اون رو کپی کن تو این اسکریپت؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!😩

کد های پست رو تست کنید و اگر به مشکلی خوردید، تصویر ارور رو قرار بدید و مشکلتونو عنوان کنید. 

ضمنا خیلی از کرکر ها به همین شکل نوشته میشن و تا به حال کرکر هایی که تو طول این چند سال در انجمن گذاشتیم به همین شکل نوشته شده و دوستان هم جواب گرفته بودند. 

به دقت نگاه کنید، تو اسکریپتی که قراردادیم به طور خودکار توکن ها از سمت سرور دریافت میشه و کاربر دخالتی تو این موضوع نداره. 

تغییر هدر هایی مثل user agent هم به راحتی توسط ماژول هایی مه نوشته شده قابل انجامه. 

بقیه هدر هارم میتونید به همین شکل براش ماژول بنویسید که تغییر بده.. 

اما در هر صورت، تغییر کل هدر ها در هر بار درخواست به سرور، کار بیهوده ایه.. 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...