رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز.

من توی انجمن یه چرخی زدم و چیزی به عنوان "آموزش نفوذ (ورود) به دارک وب" ندیدم و فقط یه توضیح مختصری درباره ی دارک وب دیدم.

برای همین میخواستم از اساتید محترم  که دانش کاملی نسبت به دارک وب دارن خواهش کنم که آموزش کامل این موضوع رو قرار بدن.

ممنون.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با مرورگر تور می تونی وارد  شبکه deep web بشی که یک سری از این شبکه ها می تونید توی لینک زیر ببینید

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

درود 

به طور کلی محتوای موجود در اینترنت به دو بخش تقسیم میشه

۱ - فضایی که در دسترس عموم قرار دارد

۲ - و در مقابل فضایی که از دسترس کاربران عادی خارج میباشد و دیپ وب نامیده میشه ;

Dark Web زیر مجموعه ای از Deep Web هست که اصولا شبکه های مختلف غیر قانونی و یا فوق امنیتی در اون فعالیت دارند ;

که این وبسایت ها کاملا غیر ردیابی هستند

برای دسترسی به دارک وب میتونید از مرورگر TOR استفاده کنید 

که پیشنهاد میکنم از وبسایت رسمی تور دانلود کنید :

همینطور ادرس وبسایت های درون Deep Web هش شده و با پسوند .onion هستند

که برای بدست اوردن وبسایت های رایج درون دارک وب میتونید از موتور جستجو Grams استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Conqueror_Boy گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز.

من توی انجمن یه چرخی زدم و چیزی به عنوان "آموزش نفوذ (ورود) به دارک وب" ندیدم و فقط یه توضیح مختصری درباره ی دارک وب دیدم.

برای همین میخواستم از اساتید محترم  که دانش کاملی نسبت به دارک وب دارن خواهش کنم که آموزش کامل این موضوع رو قرار بدن.

ممنون.

با سلام

خوب با تشکر از دوستمون که توضیح خوبی داد اما لازم دونستم بگم در ادامه برای سرچ در دارک وب یا دیپ وب شما باید از موتور های جست و جو مخصوص دیپ وب استفاده کنید

که مهم ترین اون ها the hidden wiki هست که جدید ترین لینک اون رو قرار میدم و یک سری لینک دیگه که نیاز میشه

نکته : من به شخصه استفاده از دارک وب حتی برای تجربه رو توصیه نمیکنم

بعد از باز کردن تور طبق تصویر روی آیکن مورد نظر کلیک کنید

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

,
, or
.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Torch (http://xmh57jrzrnw6insl.onion/) and TorSearch (http://kbhpodhnfxl3clb4.onion/).

امید وارم مفید باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...