رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام...میخواستم بدونم....چگونه میشه تمام کار هایی که یک فایل اجرایی انجام میده رو مشاهده کنیم؟

مثلا فرض کنید یه برنامه دارم یه فولدر جدید رو داخل درایو سی باز می کنه...یه فایل تکست داخلش ایجاد میکنه...و یه چیزی داخلش می نویسه

نرم افزاری چیزی هست که این کارها رو نشون بده

یعنی همین برنامه فرضی که بالا گفتم رو بهش بدیم و به ما بگه که چه کار هایی رو انجام میده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 16 دقیقه قبل، Teodor گفته است :

سلام...میخواستم بدونم....چگونه میشه تمام کار هایی که یک فایل اجرایی انجام میده رو مشاهده کنیم؟

مثلا فرض کنید یه برنامه دارم یه فولدر جدید رو داخل درایو سی باز می کنه...یه فایل تکست داخلش ایجاد میکنه...و یه چیزی داخلش می نویسه

نرم افزاری چیزی هست که این کارها رو نشون بده

یعنی همین برنامه فرضی که بالا گفتم رو بهش بدیم و به ما بگه که چه کار هایی رو انجام میده

سلام دوست عزیز. برای اینکه ببینی دقیقا چه کارایی اتفاق میفته توی ویندوز یه ابزاری هست به نام Log viewer که باید توانایی تفسیرشونو داشته باشی. نرم افزارهای دیگه ای هم که بخوان پردازش های ویندوز رو نشونت بدن هم سراغ دارم . سرچ کنی پیداشون میکنی:

process explorer

process monitors

autoruns

process hacker

dependecy walker (که از اسمشم معلومه میبینه برنامه ها به چه دی ال ال هایی نیاز دارن)

موفق باشی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...