رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

میزان سواد برنامه نویسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام اساتید...
راستش من علاقه خیلی زیادی به مباحث هک و امنیت داشتم ولی خب با مخالفت از طرف افراد مختلف یکم با مشکل مواجه شدم که حالا بگذریم...
میخواستم بدونم باید چه قدر تو برنامه نویسی قوی باشیم تا بتونیم یک باگ تویه نرم افزاری پیدا کنیم؟!!!
اگه اون نرم افزار مربوط به اندروید باشه باید برنامه نویسی اندروید بلد باشیم؟؟!!!
چه مقدار زمان میبره تا به این سطح برسیم؟!!!
همیشه دوست داشتم یه باگی پیدا کنم که برطرف نشده باشه ولی همیشه دیر متوجه میشدم و وقتی که میخواستم ببینم باگ هنوز فعاله یا نه میدیدم که متاسفانه فیکس شده...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

وقتی میخوای توی یک اپلیکیشن باگ پیدا باید زبانی که با اون برنامه ساخته شده رو بلد باشی .

شما باید مسلط به زبان برنا مه نویسی مربوطه باشی و بتونی به خوبی کد ها رو تفسیر کنی و بدونی هر خط کد چه کار هایی رو انجام میده و با تجزیه و تحلیل کد ها اسیب پذیری رو کشف کنی .

برای رسیدن به اون سطح ،بستگی به تلاش و خوندن مطالبی که میخونی داره  هر چی بیش تر بخونی بیش تر متوجه میشی . اصولا برای یاد گیری برنامه نویسی فقط خوندن مطلب کافی نیست و

باید خودت تمرین و کد نویسی کنی .

هنوز خیلی باگ هایی وجود داره که پچ  نشدن و میتونی از اون ها استفاده کنی .

هر طوری که دوست داری عمل کن

سوال دیگ ای داشتی در خدمتم

یا حق ..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...