رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز و گرامی 

من سوالی برام پیش اومده 

اینکه من میخوام یک آزمایشگاه تست نفوذ وایرلس درست کنم از اونجایی که کالی لینوکس محدودیت هایی جهت انتخاب کارت شبکه برام به وجود اورده خواستم با نصب اوبنتو و ابزار های لازم جهت تست ازمایشگاه رو راه بندازم 

سوالم اینه که اگه با کوچ کردن به اوبنتو دیگه لازم نیست کارت شبکه هایی با چیپست ralink rt3070 , ar9271, ralink rt3572 که در کالی جهت تست نفوذ استفاده میشه برای اوبنتو استفاده کنم با هر کارت شبکه ای که لینوکس رو ساپورت میکنه ایا میتونم تست نفوذ انجام بدم ؟

با تشکر 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز و افرین

اما:

آزمایشگاه تست نفوذ وایرلس :

از اونجایی که کالی لینوکس محدودیت هایی جهت انتخاب کارت شبکه برام به وجود اورده خواستم با نصب اوبنتو و ابزار های لازم جهت تست ازمایشگاه رو راه بندازم 

جواب:

نیاز نیس

شما میتونی برا آزمایشگاه وایرلس از سیستم عامل خودش که من عاشقش شدم تو WIFY و این سیستم عامل توپ و جون میده برا وایفای

This is the hidden content, please

اما موردی که داره اینه :(( لایو هس)

و نزدیک 2 کیک هم جحمشه

سوالم اینه که اگه با کوچ کردن به اوبنتو دیگه لازم نیست کارت شبکه هایی با چیپست ralink rt3070 , ar9271, ralink rt3572 که در کالی جهت تست نفوذ استفاده میشه برای اوبنتو استفاده کنم با هر کارت شبکه ای که لینوکس رو ساپورت میکنه ایا میتونم تست نفوذ انجام بدم ؟

جواب : بله میتونی باز اکه خواستی میتونی کلیه ابزارهای کالی رو هم تو ابونتو داشته باشی

چطور :

ابزارهای کال یه پکیج داره که با نصب اون همرو میتونی استفاده کنی

اینو داره(HT WPS Breaker) اکه وایرلس کار باشی میدونی چیه من دیونشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• RT3N این موضوع را پین کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...