رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

فلش زدن تبلت چینی

hmidbloch

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید به همه اساتید بزرگوار

میدونستم این جا جاش نیست که این سوالو بپرسم ولی گفتم بیشتر چیزایی که بلدم از گارد ایران بلدم گفتم این یه موردم از اساتید و دوستان سوال کنم.

من یه تبلت چینی دارم وقتی روشنش میکنم روی ارم شرکتش می ایسته میخواستم نحوه فلش زدنششو از شما اساتید یاد بگیرم با تشکر .مدل تبلت (ground touch g449) (فایل فلششم دارم)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ../

قبل از بالا اومدن آرم شرکت ، کلید های پاور و دکمه وسط گوشی و ولم آپ رو بگیرید (در صورتی که جواب نداد همین عمل رو برعکس انجام بدید )

برو روی گزینه Resete phone or Tablet بروید و کلید پاور رو بزنید و تایید کنید

در صورت عدم موفقیت یک رام نصب کنید ! !! 

یا حـ ـق ../ ../ ../

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، NetDeF گفته است :

درود ../

قبل از بالا اومدن آرم شرکت ، کلید های پاور و دکمه وسط گوشی و ولم آپ رو بگیرید (در صورتی که جواب نداد همین عمل رو برعکس انجام بدید )

برو روی گزینه Resete phone or Tablet بروید و کلید پاور رو بزنید و تایید کنید

در صورت عدم موفقیت یک رام نصب کنید ! !! 

یا حـ ـق ../ ../ ../

با عرض سلام و تشکر از شما این کار رو قبل انجام دادم و الان هم که شما گفتید دوباره انجام دادم میخواستم بپرسم چجوری و با چه برنامه ای روش رام نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hmidbloch گفته است :

با عرض سلام و تشکر از شما این کار رو قبل انجام دادم و الان هم که شما گفتید دوباره انجام دادم میخواستم بپرسم چجوری و با چه برنامه ای روش رام نصب کنم؟

دوست من

نقل قول

1 گوشی را به Downloading ببرید. برای این کار ابتدا گوشی را خاموش کنید. سپس کلید کاهش صدا (-Volume) + کلید Home + Power را همزمان بگیرید.

This is the hidden content, please

2 بعد از مشاهده تصویر فوق کلید افزایش صدا (+Volume) را بزنید تا به صفحه Downloading بروید.

3 نرم افزار Odin.exe را اجرا کنید.

4 کابل USB را متصل کنید و منتظر باشید خانه اول ID:COM آبی شود.

5 هیچ چیزی را تغییر ندهید : یعنی بخش Option گزینه Auto Reboot و F. Reset Time تیک دار و Re-Partion و سایر گزینه ها تیک نداشته باشد.

6حال روی کلید AP کلیک کنید و تک فایل رام خود با پسوند tar .md5. را انتخاب کنید.(باید رام را قبلا از Zip خارج کنید) مدتی صبر کنید فایل بارگذاری شود.

7 حال روی دکمه START بزنید. تا تصویر زیر بعد از مدتی مشاهده شود.

8 صبر کنید تا پردازش 100 درصد شود. و عبارت PASS دیده شود.

9 بعد از اتمام Optimazing App در گوشی، دستگاه روشن خواهد شد و کابل را جدا کنید.

10 اکنون کار تقریبا تمام است و گوشی شما آماده استفاده با نسخه جدید می باشد.

اما در صورتی که گوشی بالا نیامد (Boot Loop) و همینطور اگر ورژن اندروید قبلی و فعلی شما متفاوت است بهتر است مراحل 11 تا 13 را نیز انجام دهید و گوشی را ریست کنید تا مشکل نرم افزاری نیز پیش نیاید. در این مرحله همه چیز از گوشی حذف خواهد شد پس حتما بک آپ تهیه کنید.

11 گوشی را به Recovery ببرید. برای این کار ابتدا گوشی را خاموش کنید. سپس کلید  افزایش صدا (+Volume) + کلید Home + Power را همزمان بگیرید. بعد از مشاهده آرم سامسونگ فقط کلید Power را رها کنید. بعد از مشاهده صفحه زیر بقیه کلید ها را نیز رها کنید.

12 با استفاده از کلید صدا پایین آمده و Wipe Data/ Factory Reset را با زدن کلید Power انتخاب کنید. در مرحله بعدی نیز Yes, Delete All user Data را انتخاب کنید.

13 در همان محیط ریکاوری گزینه اول یعنی Reboot را بزنید تا گوشی مجددا راه اندازی شود.

از رام جدید خود لذت ببرید.

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/03, 19:54:01، NetDeF گفته است :

دوست من

باز هم ببخشید ولی متاسفانه تبلتم اصن به حالت downloading نمیره و نمی دونم چرا دکمه ولوم- و پاور رو نگه می دارم (دکمه هوم نداره مث هواوی نرم افزاریه) ولی چیزی نمیاد ببخشد زیاد سوال میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hmidbloch گفته است :

باز هم ببخشید ولی متاسفانه تبلتم اصن به حالت downloading نمیره و نمی دونم چرا دکمه ولوم- و پاور رو نگه می دارم (دکمه هوم نداره مث هواوی نرم افزاریه) ولی چیزی نمیاد ببخشد زیاد سوال میکنم

نه خواهش میکنم ♥

بگردین دنبال روش بردن به حالت دانلودینگ تبلت خودتون

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NetDeF گفته است :

نه خواهش میکنم ♥

بگردین دنبال روش بردن به حالت دانلودینگ تبلت خودتون

قبل از اینکه اینجوری بشه فقط دکمه ولوم یا کم کردن صدا رو به علاوه پاور  نگه می داشتم می اومد الان نمیاد  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...