رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

نصب متاسپلویت در ویندوز7

پست های پیشنهاد شده

با سلام من متاسپلویت رو از 

This is the hidden content, please

این سایت واسه ویندوز دانلود کردم اما موقع اجرا چن خط کد اجرا و سریع بسته میشه. ممنون میشم راهنمایی کنین.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من تونستم کاملا نصبش کنم ولی نمیدونم چطوری باید باهاش کار کنم هر کس بلده باهاش کار کنه اونم داخل ویندوز بیاد خصوصی یه پیامی بده...

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

من تونستم کاملا نصبش کنم ولی نمیدونم چطوری باید باهاش کار کنم هر کس بلده باهاش کار کنه اونم داخل ویندوز بیاد خصوصی یه پیامی بده...

خیلی ممنون

اگه میشه لینک دانلود واسه من هم بدین ممنون میشم. آموزش هاش که تو اینترنت هست واسه کار

لینک به دیدگاه

اگه میشه لینک دانلود واسه من هم بدین ممنون میشم. آموزش هاش که تو اینترنت هست واسه کار

لینک به دیدگاه

ببخشید اگه میشه جواب بدین سوالاتمونو اخه منم همون مشکل ghahremaniرو دارم و نمیدونم باید چیکار کنم ولی فکر کنم که اون چند خطی که میان مسیر یک فایل رو نشون میدن

باید برم امتحان کنم...

خیلی ممنون میشم اگه جوابم رو بدین منظورم به شماست بزرگترا...

راستی ببخشید برای آپلود از یکجای دیگه اخه این تنها لینکی بود که من تونستم گیر بیارم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

اول از همه از شما دوستان میخوام که حتما یکبار قوانین تیم رو مطالعه کنید :چون الان شما مرتکب دو خلاف شدید.....

در مورد سوالتون هم باید بگم که انتی ویروس به متا گیر میده و یا جلوی نصب رو میگیره:لطفا از اروری که بهتون میده

عکس بگیرید و در انجمن ضمیمه کنید تا بتونیم بهتون کمک کنیم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

اول از همه از شما دوستان میخوام که حتما یکبار قوانین تیم رو مطالعه کنید :چون الان شما مرتکب دو خلاف شدید.....

در مورد سوالتون هم باید بگم که انتی ویروس به متا گیر میده و یا جلوی نصب رو میگیره:لطفا از اروری که بهتون میده

عکس بگیرید و در انجمن ضمیمه کنید تا بتونیم بهتون کمک کنیم.

با تشکر

میشه اواتارتون رو عوض کنید خیلی وحشت ناکه ادم یاده زو زو میفته

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان

منم این مشکلو دارم کرکی هست که درستش کنه یا کد اکتیوی یا راه دیگه ای وقی متاسپلویتو باز میکنم یه صفحه باز شد ثبت نام کردم هیچی برام ارسال نشد کسی هست کمکم کنه؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...