رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

درود به اعضای محترم گارد ایران

طبق قولی که دادم تاپیک های آموزشیم رو اول با آموزش هک ویندوز با متااسپلویت از پایه تا پیشرفته (مثل روش ها و بایپس های آنتی ویروس , UAC و ...) شروع می کنم.

خب اولین آموزش ,آموزش مقدماتی هک ویندوز 7 هست (در ویندوز 8 و 10 هم هیچ فرقی نمی کنه) .

نکته: به منظور یکپارچه بودن آموزش ها , از قرار دادن هر گونه پست به منظور سوال , اسپم و . . .  خودداری کنید. سوال شما پاسخ داده نخواهد شد و پست شما حذف خواهد شد و درصورت تکرار اخطار داده می شود و فقط سوالات خود را در تاپیک مربوطه یا از طریق پیام خصوصی مطرح کنید. با تشکر

حجم فشرده : 41mg

کیفیت: عالی

پسورد فایل ها : guardiran.org

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پارت های پایانی . . .

فایل تکست هم پیوست شد.

همچنین دوستانی که این حجم فایل رو نمی تونن دانلود کنند می تونند از =>

<= با کیفیت ضعیفتر وحجم کمتر دانلود کنند.

حجم فشرده: 7mg

کیفیت:متوسط

لینک به دیدگاه

درود

یک مسئله که هم در هک سیستم های شخصی (چه با تروجان و چه با متااسپلویت) و هم connect back گرفتن از سرور سایت ها استفاده می شه و با توجه به اینکه دیدم سوالات زیادی در این باره بعضی از دوستان می پرسند, در این پست آموزش مباحث Port Forwarding , NAT و .. یک بار برای همیشه میدم تا دیگه سوالی نباشه.

چون آموزش نیاز به توضیح داره و بخش عملی کم داره این قسمت نیازی ندیدم تا فیلم آموزشی ضبط کنم.

برای شروع نمی خوام چندتا اصطلاح تئوری بگم که درک اش سخت باشه و خیلی ساده مفهوم این چندتا چیز رو میگم چون باید بدونید.

NAT چیه ؟ 

Nat سرویسی هست که می شه باهاش یک ip اینترنت ,ip Valid یا آیپی خارجی (که سرویس دهنده اینترنت شما به شما این آیپی رو می ده تا به اینترنت دسترسی پیدا کنید) رو به n تا سیستم داد تا همه اون سیستم ها به اینترنت دسترسی پیدا کنند و این سیستم ها رو به اصطلاح می گن پشت Nat هستند.

خب حالا سوال اینجاست که اگر همه یک آیپی دارند تو شبکه چه جوری سیستم ها هم دیگه رو می شناسند؟

این جاست که ip invalid (آیپی غیر معتبر یا آیپی داخلی) مورد استفاده قرار می گیره. پس با این حساب همه سیستم های پشت Nat یک آیپی Valid دارند که مشترک هست بینشون و یک ip invalid که مختص به خودشون هست.

Port Forwarding هم همونطور که از اسمش پیداست به معنی ارسال پورت هست. با توضیحاتی که بالا دادم با توجه به اینکه ip valid برای همه سیستم های پشت NAT هست برای اینکه یک سیستم دیگه که از اینترنت باهاش ارتباط دارید , رو هک کنید و برای اینکه ممکنه شخص مقابل هم پشت NAT باشه و یا فایروال اجازه نده یک پورت روی سیستم شخص باز کنید و وصل بشید , ما یک پورت رو روی سیستم خودمون باز می کنیم و به قربانی می گیم که اون به ما وصل بشه و اگر ما پشت NAT باشیم (که اکثر مودم ها رو به این صورت تنظیم میکنن) باید Port Forwarding رو انجام بدیم تا وقتی می گیم از طریق اینترنت سیستمی به ما وصل بشه و چون اون پورت به مودم ما فرستاده می شه با Port Forwarding ای که ما روی مودم انجام دادیم پورت در داخل شبکه خانگی ما, توسط مودم به سیستم شخصی ما ارسال بشه و ما به سیستم قربانی دسترسی پیدا کنیم.

اگر هم مودم شما روی Bridge تنظیم شده باشه یعنی اگر شما برای هر اتصال به اینترنت باید از طریق یک کانکشن PPPoE با یوزر و پسورد وصل بشید نیازی به Port Forwarding نیست. Vps ها و سرور سایت ها هم چون یک ip static که valid هست دارند قائدتآ نیازی به این کار ندارند.

آموزش Port Forwarding روی مودم

برای اینکه ip مودمتون رو بدونید توی cmd دستور ipconfig رو بزنید و اگر با LAN وصل هستید روبروی Default Gateway زیر Ethernet adapter Local Area Connection و اگر با وایرلس وصل هستید روبروی Default Gateway زیر Wireless LAN adapter Wireless Network Connection آیپی مودم شما نوشته شد.

بعد از اینکه ip مودمتون رو زدید و داخل تنظیمات مودم شدید.

در قسمت Advance Setup , زیر منوی Nat رو انتخاب کنید و گزینه Port Forwarding یا Virtual Servers رو انتخاب کنید . (که بستگی به نوع مودمتون داره که کدوم گزینه موجود باشه)

سپس روی Add کلیک کنید و طبق تصویر پورت مورد نظر و Ip invalid سیستم خودتون رو قرار بدید (که از همون قسمت که آیپی مودمتون رو پیدا کردید تو قسمت ipv4 نوشته شده)

و سپس Save/Apply رو بزنید.

برای تست اینکه Port Forwarding به درستی انجام شده , اول برنامه ایی که پورت مورد نظر رو براتون باز می کنه Run کنید (مثلآ Netcat)

و به سایت

برید. Ip Valid شما بصورت خودکار در قسمت Your Ip هست پس فقط لازمه پورت رو وارد کنید و Check Port رو بزنید در صورت باز بودن پورت پیام Success برای شما نمایان می شود.

لینک به دیدگاه

درود

در ویدئو آموزشی قبل من از msfpayload برای ساخت فایل مخرب استفاده کردم و همونطور که می دونید تو آپدیت جدید متااسپلویت و ورژن 2 کالی و کالی 2016, دیگه msfpayload وجود نداره و بجاش Msfvenom اومده که تو این ویدئو علاوه بر اینکه آموزش ساخت فایل مخرب با msfvenom و توضیحات کامل رو دراین رابطه میدم, فایل مخرب خومون رو کریپت می کنیم و آنتی ویروس رو هم بایپس می کنیم .

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20" />

کریپتر و فایل تکست همراه فیلم پیوست شده .

حجم فایل اصلی : 370mg

حجم فشرده : 12mg

لینک به دیدگاه

درود

تو این قسمت با یک روش جدید و بدون استفاده از Crypter ها , فایل مخرب خودمون رو غیرقابل شناسایی می کنیم.همینطور با winrar یکسری تنظیمات جالب از قبیل تغییر icon هم انجام می دیم.

تو این ویدئو من از Backtrack استفاده کردم اما در فایل تکست دستور مشابه برای استفاده در Msfvenom و در کالی 2016 هم نوشته شده.

امیدوارم بعد این آموزش دیگه کسی با شناسایی شدن فایل اش توسط آنتی ویروس مشکلی نداشته باشه.

در قسمت بعد به سراغ بایپس UAC و دسترسی سیستمی میریم !

پسورد: guardiran.org

حجم فشرده: 19mg

لینک به دیدگاه

درود

تو این قسمت با بایپس UAC  دسترسی سیستمی از CMD قربانی میگیریم.

اول یه توضیح درمورد  UAC بدم که چی هست.

توی windows xp و ورژن های قبلی اکانت صاحب سیستم Administrator بود و فعال هم بود و دسترسی سیستمی داشت. اما در windows vista 7 و ورژن های بعدی سرویسی به نام User Access Control اومد که صاحب اکانت دسترسی سیستمیش محدود شده و برای اینکه به یه فایل که دسترسی سیستمی می خواد (مثلآ برای نصب یک نرم افزار) یک پنجره باز می شه و می پرسه که دسترسی سیستمی داده بشه یا نه. پس فقط با اجرا شدن فایل payload توسط قربانی ,ما دسترسی سیستمی نمی گیریم (حتی اگر فایل رو بصورت Run as Administrator اجرا کنید)

و برای اینکه ما دسترسیمون رو به سیستم ارتقا بدیم باید UAC رو بایپس کنیم که روش این کار رو تو این فیلم مشاهده خواهید کرد.

حجم فشرده : 11mg

کیفیت : عالی

لینک به دیدگاه

درود

تو این قسمت با بایپس UAC دسترسی سیستمی از Meterpreter می گیریم که تو قسمت های بعد با هاش کار داریم.

حجم فشرده: 12mg

لینک به دیدگاه

درود

در این قسمت یوزر و پسورد های هش شده SAM فایل رو بیرون می کشیم.

قسمت های جالبتر هم در راهه

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

حجم فشرده: 12mg

کیفیت : عالی

لینک به دیدگاه

درود

تو این قسمت پسورد های ذخیره شده در مرورگر ها و سرویس های ویندوز و Dialup و ... رو از سیستم قربانی بدون اینکه متوجه بشه بیرون می کشیم. آنتی ویروس به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمی کنه و همینطور دسترسی UAC هم نمی خواد .

/emoticons/happy@2x.png 2x" width="20" height="20" />

نکته: با استفاده از این ابزار ها می تونید به راحتی با یک usb پسورد های ذخیره شده در سیستم مورد نظرتون رو کش برید. ! 

مثلآ می تونید فایل launch.bat رو با یه فایل دیگه بایند کنید و پسورد ها در usb شما در محلی که تعیین کردید ذخیره می شن.

Tools های استفاده شده پیوست شد.

پسورد : guardiran.org

حجم فشرده : 10mg

لینک به دیدگاه

یک ابزار دیگه هم برای بیرون کشیدن پسورد های ذخیره شده در مرورگرها با استفاده از Command Line به نام BrowserPasswordDump پیوست شد.

اما یک نکته در مورد مطلب بالا بگم اونم اینه که همه ابزار هایی که برای بیرون کشیدن پسورد های ذخیره شده وجود دارند با فایرفاکس آپدیت شده مشکل دارند (البته برای بقیه مروگر ها و فایرفاکس آپدیت نشده کار می کنند). Nirsoft هم بعد از اینکه آپدیت برنامه PasswordFox رو داد دیگه قابلیت استفاده در Command Line رو در اون قرار نداده و بصورت گرافیکی فقط قابل استفاده هست که روی فایرفاکس های آپدیت کار میکنه اما نمیشه با CMD فایل Output رو گرفت و باید بصورت گرافیکی اجرا بشه و Save بشه.

هر چقدر هم به دنبال ابزار های دیگه ایی که این مشکل رو نداشته باشند, Search کردم , پیدا نکردم که با فایرفاکس آپدیت کار کنه و بشه با Command Line پسورد ها رو بیرون کشید تا بتونیم بصورت مخفی باهاش کار کنیم .

بنظرم ایده خوب و کارآمدی  هست برای برنامه نویسی اگر کسی از بچه های گارد ایران برنامه اش رو بنویسه .

PasswordFox v1.5 هم پیوست شد.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود

تو این قسمت با Powershell آنتی ویروس رو بایپس می کنیم و با یک فایل Bat با متااسپلویت دسترسی می گیریم.

حجم فشرده : 13mg

کیفیت : خوب

نتوستم تو انجمن آپ کنم از مدیران کسی تونست زحمتش رو بکشه .

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

درود به همه دوستان عزیزم

با تاخیر زیاد برگشتم.

خب برای اینکه یه شروع پر قدرت داشته باشیم با یک آموزش جدید و Priv8 اومدم !‌ B) 

می خوام تو این پست هک با باگ فوق العاده و جدیده eternalblue doubleplusar با اسم MS17-010 که پس از هک شدن NSA نشت پیدا کرد و باجگیر WannaCry یا WCrypt معروف هم از همین باگ که تو سرویس SMB هست , برای انتشار خودش استفاده می کنه رو آموزش بدم که باهاش به راحتی می تونید نسخه های 

1   Windows XP (all services pack) (x86) (x64)
   2   Windows Server 2003 SP0 (x86)
   3   Windows Server 2003 SP1/SP2 (x86)
   4   Windows Server 2003 (x64)
   5   Windows Vista (x86)
   6   Windows Vista (x64)
   7   Windows Server 2008 (x86) 
   8   Windows Server 2008 R2 (x86) (x64)
   9   Windows 7 (all services pack) (x86) (x64)

رو بصورت Remote بزنید.

نکته : این باگ چون به تازگی اومده و بسیار خطرناک هست, هنوز تیم متااسپلویت, اکسپلویت اش رو داخل برنامه متااسپلویت قرار نداده و فقط ماژول اسکنر باگ رو در آپدیت خودش بیرون داده !

بقیه مطالب رو در آموزش تصویری و با صدا که توسط خودم ضبط شده ببینید.

کیفیت صدا و تصویر : خوب

حجم فشرده : ۳۰ مگابایت در ۴ پارت

پسورد : guardiran.org

لینک دانلود در پست بعد . . .

لینک به دیدگاه

پارت اول در پست قبل پیوست شد ولی ۳ پارت بعدی رو نتونستم تو انجمن پیوست کنم و همه رو در PicoFile پیوست کردم.

هرکدوم از مدیران اگه تونستن زحمتشو بکشن.

ولی واقعا این استقبال ارزش ضبط اولین آموزش تصویری و با صدای فارسی از این باگ جدید رو نداره ! -_-

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
در در 22 مهر 1395 در 00:34، s9py گفته است :

درود

تو این قسمت با Powershell آنتی ویروس رو بایپس می کنیم و با یک فایل Bat با متااسپلویت دسترسی می گیریم.

حجم فشرده : 13mg

کیفیت : خوب

نتوستم تو انجمن آپ کنم از مدیران کسی تونست زحمتش رو بکشه .

سلام، متآسفانه این لینک کار نمیکند و فایل برداشته شده است!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

من همه فایل ها رو باز کردم و نگاه کردم ولی میخوام قسمت metasploit_win7_hack.part06 و  metasploit_win7_hack.part05 

استخراج کنم این ارور رو میده

You need to start extraction from a previous volume to unpack win7_hack.avi

هم جدا خواستم استخراج کنم نشد و خواستم باهم استخراج کنم بازم نشد چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، who.am_i گفته است :

سلام

من همه فایل ها رو باز کردم و نگاه کردم ولی میخوام قسمت metasploit_win7_hack.part06 و  metasploit_win7_hack.part05 

استخراج کنم این ارور رو میده

You need to start extraction from a previous volume to unpack win7_hack.avi

هم جدا خواستم استخراج کنم نشد و خواستم باهم استخراج کنم بازم نشد چیکار کنم؟

سلام مربوط به کدوم تاپیک؟ لینکش رو بفرستید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...