رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

سرعت کرک کردن یک جیمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کرکرهای عزیز - من هرچی گشتم کسی نبود بگه آخه شما کرکرها چطوری با این سرعت کرک کردن میتونید به عرض چند ساعت پسورد جیمیل یا اینستاگرام رد بزنید؟!!!!!

من با نرم افزار sntry یه فایل 400 هزارتایی پسورد لیست بهش دادم دیدم روی هر پسورد 2 ثانیه معطل میکنه که چک کنه اون پسورد رو . بعد شما در نظر بگیر بخواد 400 هزار تا پسورد رو چک کنه یعنی میشه 400000*2 ثانیه که میشه 800000 ثانیه که معادل 220 ساعت میشه یعنی تقریبا 10 روز که سیستم روشن باشه و اینترنت هم متصل باشه و نرم افزار سنتری کار کنه که میخواد 400 هزار پسورد که معلوم نیست آیا پسورد مورد نظر داخلش باشه یا نه !!!!!!!!!!!!!!!

خب یه عزیزی لطف کنه بگه چطوری کرکرها به عرض چند ساعت 2 یا 4 ساعت یه پسورد رو بدست میارن من دارم دیوونه میشم توی این موضوع کسی راهنمایی کنه هیچ جای نت هم نمیتونم اینو پیدا کنم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

سرعت کرک بستگی به نوع سی پی یو شما و کارت گرافیکتون داره

سرعت نرم افزار ها هم هم بستگی به کارت گرافیک(ها) و هم سی پی یو و هم تعداد نخ های برنامه هست

اجرای چند نخ مثل اجرای چند برنامه به صورت همزمان میمونه که میتونه سرعت اجرا و تحلیل برنامه رو افزایش بده نخ ها Thread نامیده میشن تو برنامه نویسی از جمله پایتون

لینک به دیدگاه

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />  عزیز دل کرکر و هکر های حرفه ای اصن با سیستم خودشون هیچ کاری نمی کنن اکثرا.

با وی پی اس (VPS) کار می کنن و معمولا قدرت وی پی اس ها خیلی از سیستم معمولی بالاترن...و نیاز نیست سیستمتون چن روز روشن باشه ...

لینک به دیدگاه

mojcom داداچ فرمایش شما

درسته

ولی وی پی اس با سرعت اینترنت 1 گیگ بر ثانیه عمل میکنه حالا خودت حساب کن چقد پسورد توی ی ثانیه تست میکنه

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />  عزیز دل کرکر و هکر های حرفه ای اصن با سیستم خودشون هیچ کاری نمی کنن اکثرا.

با وی پی اس (VPS) کار می کنن و معمولا قدرت وی پی اس ها خیلی از سیستم معمولی بالاترن...و نیاز نیست سیستمتون چن روز روشن باشه ...ی

سلام حالا که شما آنلاینید یه اسکریپت حرفه ای و پرسرعت سراغ دارید بدید تا روی وی پی اس اجرا کنم . ؟ و آیا فقط با کپی کردن اسکریپت روی هاست (vps) بدون تنظیمات خاص میشه کار رو شروع کرد؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />  پیشنهاد میدم اول بری سرور کرک کنی به جای اینکه بخری کنی ...(سرور خارج ) 

لینک به دیدگاه

سلام حالا که شما آنلاینید یه اسکریپت حرفه ای و پرسرعت سراغ دارید بدید تا روی وی پی اس اجرا کنم . ؟ و آیا فقط با کپی کردن اسکریپت روی هاست (vps) بدون تنظیمات خاص میشه کار رو شروع کرد؟

باید ببینید اسکریپت به چه زبانی نوشته شده و کامپایلر اونو رو vps بزنید بعد میتونید اجرا کنید

لینک به دیدگاه

سلام خدمت کرکرهای عزیز - من هرچی گشتم کسی نبود بگه آخه شما کرکرها چطوری با این سرعت کرک کردن میتونید به عرض چند ساعت پسورد جیمیل یا اینستاگرام رد بزنید؟!!!!!

من با نرم افزار sntry یه فایل 400 هزارتایی پسورد لیست بهش دادم دیدم روی هر پسورد 2 ثانیه معطل میکنه که چک کنه اون پسورد رو . بعد شما در نظر بگیر بخواد 400 هزار تا پسورد رو چک کنه یعنی میشه 400000*2 ثانیه که میشه 800000 ثانیه که معادل 220 ساعت میشه یعنی تقریبا 10 روز که سیستم روشن باشه و اینترنت هم متصل باشه و نرم افزار سنتری کار کنه که میخواد 400 هزار پسورد که معلوم نیست آیا پسورد مورد نظر داخلش باشه یا نه !!!!!!!!!!!!!!!

خب یه عزیزی لطف کنه بگه چطوری کرکرها به عرض چند ساعت 2 یا 4 ساعت یه پسورد رو بدست میارن من دارم دیوونه میشم توی این موضوع کسی راهنمایی کنه هیچ جای نت هم نمیتونم اینو پیدا کنم.

سلام

دوست عزیز ربطش زیاد به نرم افزاره برای مثال من از نرم افزار sentre mba شاخصا خوشم نمیاد بخاطر سرعتش  و برای کرک هر چیزی باید نرم افزار خاص کرک ان را تهیه کنم برای مثال برای کرک اینستا از نرم افزار مخصوص خودش استفاده میکنم پس شما سعی کنید برنامه مخصوص یه چیز رو پیدا کنید  و اما اگر میخواید جی میل کرک کنید من یه نرم افزار بهتون پیشنهاد میدم که در پست های من با لینک http://guardiran.org/forums/topic/4607-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%DA%A9/

میتونید پیدا کنید

درضمن vps سرعت قابل توجهی داره تو کرک کردن پس میتونید از vps یا همون سرور مجازی هم استفاده کنید.

یا حق.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...