رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک پسورد مودم های d-link

behbod

پست های پیشنهاد شده

با درود خدمت اساتید

برای هک پسورد مودم روتر های d-link با فریمور جدید یه روش میخوام که کار بده

بیشتر به دنبال یه باگ از این مودم میگردم

روش های بروت فورس با برنامه هایی مثل hydra پیشنهاد ندید چون کار نمیده ، فریمور های جدید به ازای هر 3 بار پسورد اشتباه 1 دقیقه مودم رو قفل میکنن

به یه روش کارا نیازمندیم، دوستانی هم که روش دارن و نمیخوان پابلیک بشه خصوصی پیام بدن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یا باید کرک کنید که زمان بر هست و یه پسورد لیست قوی میخواد یا باید از باگ wps استفاده کنید

هایدرا هم جواب نمیده مگر اینکه از پراکسی استفاده کنید

لینک به دیدگاه

عزیز شما دقت کن سوال چیه بعد جواب بده

من نمیخوام به شبکه وصل بشم چون به شبکه وصل هستم فقط میخوام پسورد مودم رو در بیارم پسورد مودم با پسورد وای فای فرق داره

ربطی به پسورد لیست قوی هم نداره چون مودم هر 3 تا پسورد 1 دقیقه قفل میکنه

لینک به دیدگاه

پسورد مودم؟یعنی منظورتون رمز صفحه تنظیمات؟خب ادمین نباشه باید بروت فورس برید دیگه برای حل مشکل قفل کردن باید از پراکسی استفاده کنید

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه مودم از سیستم رمز گذاری 64 بیتی استفاده میکنه و به حروف کوچک و بزرگ حساسه اگر کسی پسورد سنگین گذاشته باشه چندین سال طول میکشه تا بشه پسوردش رو در آورد

بخاطر همین دنبال راهی هستم بتونم پسورد رو از خودم مودم در بیارم تا بخوام بروت فورس بزنم

اگر راهی بلد هستین بگین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...