رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل شناسایی دانگل wifi در کالی 2

mehdios74

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان گارد ایران 

سوالی که داشتم این هست که بنده کالی 2 32 بیت رو روی VM دارم و میخوام کارت wifi usb رو توی محیط کالی داشته باشم. (tp link tw272n)

مشکل این هست که توی ویندوز خودم کامل شناسایی میشه و کار میکنه اما وقتی وارد کالی میشم و اون رو از هاست جدا مینکنم و به کالی وصل میکنم عملا توی شبکه وایرلس ندارم و فقط اتصال وایر هست.

برای  شناسایی هم از این دستور استفاده کردم "apt-get install wicd"  بعد از اون مراحل شناسایی انجام شد اما دسترسی ندارم.

میخواستم ببینم راه حل خاصی مد نظر دوستان هست که جواب بده؟ چون توی youtube دیدم بدون نصب درایور ها در کالی به وایرلس دسترسی داشت.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به خاطر اینکه مجازی نصب کردید کارت شبکتون رو نمیشناسه...میتونید کارت شبکه ای که پشتیبانی کنه بخرید مثل الفا

یا میتونید اینکارو هم بکنید فکر کنم اوکی شه

فایل compat wirelessرو از این لینک دان کنید:

This is the hidden content, please

بعد این دستوراتو تو ترمینال به ترتیب وارد کنید:

cd Desktop

tar -xvf compat-wireless-2010-06-26-p.tar.bz2

cd compat-wireless-2010-06-26-p

در اخر هم دستور make load رو برای نصب اجرا کنید 

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان گارد ایران 

سوالی که داشتم این هست که بنده کالی 2 32 بیت رو روی VM دارم و میخوام کارت wifi usb رو توی محیط کالی داشته باشم. (tp link tw272n)

مشکل این هست که توی ویندوز خودم کامل شناسایی میشه و کار میکنه اما وقتی وارد کالی میشم و اون رو از هاست جدا مینکنم و به کالی وصل میکنم عملا توی شبکه وایرلس ندارم و فقط اتصال وایر هست.

برای  شناسایی هم از این دستور استفاده کردم "apt-get install wicd"  بعد از اون مراحل شناسایی انجام شد اما دسترسی ندارم.

میخواستم ببینم راه حل خاصی مد نظر دوستان هست که جواب بده؟ چون توی youtube دیدم بدون نصب درایور ها در کالی به وایرلس دسترسی داشت.

با تشکر

از دستور iwconfig استفاده کنید. اگر wlan0 داشتید دستور زیر رو وارد کنید:

بعد می‌بینید که wlan0 اضافه شده.

لینک به دیدگاه

از دستور iwconfig استفاده کنید. اگر wlan0 داشتید دستور زیر رو وارد کنید:

بعد می‌بینید که wlan0 اضافه شده.

سلام میشه تو virtual box  به جا استفاده از آلفا اینا شبکه وایرلس لپ تاپ رو به کالی  شناسوند

لینک به دیدگاه

سلام میشه تو virtual box  به جا استفاده از آلفا اینا شبکه وایرلس لپ تاپ رو به کالی  شناسوند

سلام. خیر نمیشه

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام دوستان من همین مشکل دارم نمی تونم به واریس و اتصال بی سم تو کالی داشته باشم با اینکه در کنار وندوز ریخت حتی فقط کلی رو  ریختم و تست کردم نشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...