رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل فیشینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام من در موقع اجرا در کالی لینوکس بخشش که در فیلم اموزش ساخت فیک پیچ گذاشتین به من ارور میده که مجوز رد لطفا کمک کنین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من در موقع اجرا در کالی لینوکس بخشش که در فیلم اموزش ساخت فیک پیچ گذاشتین به من ارور میده که مجوز رد لطفا کمک کنین

سلام

ما الان نه میدونیم شما از چه ابزاری استفاده کردید و نمیدونیم چه فیلمی رو مشاهده کردید لطفا حداقل اطلاعات بیشتری از مشکلتون مطرح کنید

ارور رد مجوز کافی نیست بیشتر توضیح بدید...

با تشکر

لینک به دیدگاه

man ba sistem kali linux          ghesmat       application<kali linux<explotation<socialenginerin<setolkit             vared in ghesmat ke misham behem error mojavez mide  

لینک به دیدگاه

ابتدا لازم میدونم قبل از پاسخگویی به شما موضوع بسیار مهمی رو عرض کنم :

دوست عزیز زبان رسمی کشور عزیزمون و یکی از قوانین انجمن فارسی هست پس لطف کنید فارسی تایپ کنید .

شما یکبار سیستمتون رو ریستارت کنید و مجدد وارد بشین و ببینید که آیا از همون یوزر root وارد شدین یا اینکه با یوزر دیگری وارد شدین ؟

لینک به دیدگاه

و راستی من همین نوشته ای که برای روش هایدرا گذاشتید رو تو هایدرا مینویسم و فایل پسورو هم ۴۰۰ مگ هست ولی همیشه پسورد اشتباه میده دلیلش چی هست؟

لینک به دیدگاه

یه چیزی هم بگم من برای این کالی نصب کردم  چون جیمیل من هک شده و بازی کلش اف کلن من هم روی این جیمیل هست لطفا اگه راهی برای هک جیمیل بلد هستین من را راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

و یه چیز دیگه البته عذر میخوام انقدر سوال میکنم ولی من خودمو کشتم نتونستم فیک پیج را اپلود کنم تو همون سایت های که خودتون هم گفته بودین رفتم ولی بازم نشد

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

شما در ابتدای موضوع باید بدونید که روت در کالی لینوکس و یا نسخه های دیگه فرقی نمیکنه و بدین شکل در میاد #

ایا در ترمینال بدطن شکل یا خیر؟

موضوع بعدی اینکه ابزار hydra محدوده مباحث کرکش البته در جی میل رو که بنده مطمعن هستم اونهم بابت مسایل امنیتی مربوط به خوده سرویی دهنده جی میل هست.

شما چندین سوال رو دارین در یک تاپیک مطرح می کنید و واقعا مشخص نیست شما دقیقا منظورتون از اپلوده فیک پیج چیه؟ دوست عزیز کالی لینوکس و ابزار seltolkit احتیاجی به اپلود صفحه فیک نیست

لینک به دیدگاه

Traceback (most recent call last):
  File "./setoolkit", line 41, in <module>
    filewrite = file("src/logs/set_logfile.log", "w")
IOError: [Errno 13] Permission denied: 'src/logs/set_logfile.log'
yooshi@dhcppc3:~$

ارورش اینه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما با یک سوالتون یک تاپیک درست کردین و ماشاا.. دو صفحه اسپم پشت هم .

مجدد عرض می کنم خدمتتون که تا شما اطلاعات دقیق ندین هیچ کدام از دوستان نمی تونند شما رو راهنمایی کنند .

بنده از شما سوال کردم با یوزر روت وارد سیستم شدین ؟ پاسخ ندادین و...

لطف کنید ابتدا فیلم آموزشی رو به دقت ببینید و اگر مجدد با این ارور مواجه شدین سوالتون رو با ذکر توضیحات عنوان کنید تا بشه شمارو راهنمایی کرد وگرنه غیر از اینکه این تاپیک از 2 صفحه به 3 صفحه ادامه پیدا کنه

نتیجه دیگه ای در بر نخواهد داشت .

لینک به دیدگاه

با تشكر مشكلم حل شد ولي يه سوال من وقتي url فيك پيج را به دوستانم دادم براي ان ها كار نميكنه ولي براي خودم كار ميكنه دليلش چيه

لینک به دیدگاه

بله درسته کار نمی کنه .

شما مجدد انجام بدین و با دقت IP رو بررسی کنید و می بینید اون IP لوکال هست  و در خارج از محدوه کارآیی ندارند .

این دوستمون که چوابشو گرفتن و برای چلوگیری از اسپم تاپیک قفل میشه

موفق باشین

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...