رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

شکل با کالی لینوکس ماشین مجازی

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان من لینوکس جدیدترین نسخه 2016 رو نصب کردم روی ماشین مجازی ولی متاسفانه نه پایلود میتونم بسازم نه میتونم نفوذ پیدا کنم به ویندوز 8 دستورات هم که مثل اینکه در ورژن جدید نسبت به ورژن 2015 تغییر کرده حالا از دوستان میخوام راهنمایی کنن یا اگه امکانش هست ریموت کنن چون بنده مبتدی هستم.باتشکر ایدی تلگرام :zetok

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان من لینوکس جدیدترین نسخه 2016 رو نصب کردم روی ماشین مجازی ولی متاسفانه نه پایلود میتونم بسازم نه میتونم نفوذ پیدا کنم به ویندوز 8 دستورات هم که مثل اینکه در ورژن جدید نسبت به ورژن 2015 تغییر کرده حالا از دوستان میخوام راهنمایی کنن یا اگه امکانش هست ریموت کنن چون بنده مبتدی هستم.باتشکر ایدی تلگرام :zetok

سلام خدمت شما دوست عزیز!!

من خودم هم مبتدی هستم ولی با راهنمایی که از استاید گرفنمو کلی ور رفتن با کالی برای ساخت پیلود...!!!!

متوجه شدم که برای حل این مشکلات باید کالی رو 2بوته روی سیستمتون نصب کنین تا ip ها با هم مچ بشه و بتونین  پورت هارو درست باز کنید و ارتباط رو برقرار کنین...!!!!

امیدوارم که اشتباه نکرده باشم...!!!!!

موفق باشید...!!!!

لینک به دیدگاه

منظور از دو بوته چیه؟منظورتون اینه که کنار ویندوز اصلی کالی رو نصب کنم؟بعضی از دوستان با ماشی مجازی کار میکنن به چه صورت هست

لینک به دیدگاه

منظور از دو بوته چیه؟منظورتون اینه که کنار ویندوز اصلی کالی رو نصب کنم؟بعضی از دوستان با ماشی مجازی کار میکنن به چه صورت هست

بله منظورم دقیقا همینه!!! برای راحتی کار باید کالی رو کنار ویندوزتون نصب کنید....

بله برخی از دوستان هم در ماشین مجازی موفق میشن ولی با اساتید زیادی مشورت کردم و تمام راه هارو رفتم ولی متاسفانه به این نتیجه رسیدم که 2بوته نصب کنم!!!!

لینک به دیدگاه

اگه به صورت لایو هم اجرا کنیم کالی بازم به مشکل برمیخوریم با نه؟ مثل نصب کالی در ماشین مجازی که به مشکل بر خوردیم .تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...