رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

درخواست اکسپولیت سرور ویندوز

saba

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوست گلم میخواستم ازت یک خواهش کنم

و خیلی دوست دارم که تو انجمن شما فعالیت کنم

This is the hidden content, please

روشی که باهاش اون ساییتیی که ثبت کردین رو بهم میدید

روشی که تونستین هکش کنید اون اکسپولیت رو میخواستم ازتون اگر بدید خیلی ممنونتون میشم یک دنیا ممنون
من نه هکرم نه دیفیسر  به اون اکسپولیت نیاز داشتم  اگر بشه کمک کنید و ان را به من بدهید

اینم ایدی من
خیلی ممنون

• System: Win 2008
  • Web server: IIS/7.0

میخواستم بدونم این ساییت توسط چه باگی هک شده تقریبا باید یک نوع باگ شبیه روت کیت وبداو باشه درخواست راهنمایی از مدیر انجمن دارم

C0d3!Nj3ct!0N

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت شما دوست گلم میخواستم ازت یک خواهش کنم

و خیلی دوست دارم که تو انجمن شما فعالیت کنم

This is the hidden content, please

روشی که باهاش اون ساییتیی که ثبت کردین رو بهم میدید

روشی که تونستین هکش کنید اون اکسپولیت رو میخواستم ازتون اگر بدید خیلی ممنونتون میشم یک دنیا ممنون

من نه هکرم نه دیفیسر  به اون اکسپولیت نیاز داشتم  اگر بشه کمک کنید و ان را به من بدهید

اینم ایدی من

خیلی ممنون

• System: Win 2008
  • Web server: IIS/7.0

میخواستم بدونم این ساییت توسط چه باگی هک شده تقریبا باید یک نوع باگ شبیه روت کیت وبداو باشه درخواست راهنمایی از مدیر انجمن دارم

C0d3!Nj3ct!0N

درود

از درج اطلاعات شخصی اعم از شماره تلفن ایدی ایمیل  در انجمن خود داری کنید در صورت نیاز با پیام خصوصی با کاربر مربوط ارتباط برقرار کنید

اینجا به صورت انحصاری و شخصی پاسخ کسی داده نمیشود اگر سوالی دارید باید در انجمن بپرسید و در انجمن پاسختون رو دریافت کنید.

سوال شما شاید سوال کاربری دیگری در آینده باشد اگر به این صورت بود که هرکس پاسخ سوالش رو خصوصی بخواد انجمن معنا و مفهومی نداشت.

یا حق.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...