رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

استفاده از شماره سیم کارت

faylor

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران محترم گارد ایران

یه مشکلی پیش اومده چند وقت پیش که قبض موبايلم اومد یه مبلغ عجیب و غریب بود شمارم ( 0911 ) هست .

رفتم و پرینت اس ام اس ها و تماس های خودمو گرفتم بعد دیدم که این مبلغی که روی قبض اومده به دلیل اينه که از شماره من تعداد زیادی اس ام اس به خارج از کشور ارسال شده به انگلستان شماره هايي که بهشون از شماره من اس ام اس داده شده بود همه شبیه هم بودند و فقط رقم اخرشون فرق داشت !?

میشه لطفا راهنمایی کنید آیا این ممکنه که از شماره من بدون این که خودم کاری کرده باشم استفاده بشه توسط فردی دیگر ?

چی کار میتونم بکنم ?

لطفا راهنمایی کنین ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

شمارتون از هر اپراتوری هست به مرکز مراجعه کنید.

احتمالا شماره یا از دیتابیس برداشته شده فیک تماس با شماره شما میگیرفتن یا خطایی رخ داده.

میشه شماره و اطلاعات رو از دیتابیس گیر آورد و تماس فیک گرفت یا شماره فرد.درضمن در تماس فیک با شماره فرد شخص سوم هیچ مشخصه ای وجود نداره که فرد صاحب شماره متوجه بشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت اعضا و تشکر ویژه از دوست عزیز MR.IMAN بابت راهنماييشون

ببخشید ولی یه نکته ای که یکم اگه بیشتر توضيح بدین ممنون میشم فرمودید که از دیتابیس میشه شماره و اطلاعات رو در آورد و تماس فيک با شماره دیگر زد یعنی برای مثال منی که دیتابیس یک اپراتوري رو دارم ميتونم با هر شماره ای که تو اون دیتابیس اطلاعاتش هست تماس فيک بزنم ?? خب در اینصورت که همیشه این کار رو میکنن و از حساب بقیه استفاده میکنن ?

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

من یادمه یه بار با کوشی دوستم کلی پیام دادم بدون اونکه بفهمه

چطوری ؟با اندرو رات که باید تو سرور نصبش کنی

شما یه بار کوشیتو چک کن ببین فایل مشکوکی نیس توش میتونی از برنامه های پنتست اندروید هم استفاده کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...