رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

نصب نشدن ابزار vmware tools در کالی 2

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من هرچی تلاش میکنم که vmware tools  رو در کالی لینوکس نصب کنم نمیشه :

یعنی نصب میشه ها !!! و در اخر enjoy  هم میده ولی موقعی که صفهرو maximiz میکنم همون قدر میمونه 

یا موقعی کع میخام فایل بین دوسیستم عامل جابه جا کنم کار نمیده  

میشه یکی از دوستان راهنماییم کنه و یه فیلم بگیره اپ کنه توی انجمن !

ممنون 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من هرچی تلاش میکنم که vmware tools  رو در کالی لینوکس نصب کنم نمیشه :

یعنی نصب میشه ها !!! و در اخر enjoy  هم میده ولی موقعی که صفهرو maximiz میکنم همون قدر میمونه 

یا موقعی کع میخام فایل بین دوسیستم عامل جابه جا کنم کار نمیده  

میشه یکی از دوستان راهنماییم کنه و یه فیلم بگیره اپ کنه توی انجمن !

ممنون 

سلام خسته نباشید اینم یک آموزش نصب vm - Tools

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما باید یک بار سیستم مجازیتون رو Reboot کنید

اگر جواب نداد دوباره نصب کنید بدون این که کار اضافی انجام بدید Reboot کنید

یا علی

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

ببینید این مشکل شما توی کالی لینوکس 2016 زیاد مشاهده شده و شما دیگه نمیتونید از این روش استفاده کنید

برای این که اندازه ی تصویرتون تمام صفحه بشه باید روی ابزار تنظیمات موجود در داخل گزینه ی پاور

کلیک کنید و از اون جا وارد تنظیمات صفحه ی نمایشتون بشید و اندازه ی مانیتورتون رو به صورت دستی وارد کنید.

برای این که بتونید فایل بین کالی و ویندوزتون ردو بدل کنید هم باید یک فولدر رو با کالیتون share کنید تا بتونید

این کار رو بکنید.حتما برای حل مشکلتون یک اموزش اماده میکنم .اگر باز هم سوالی بود من در خدمتم.

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

ببینید این مشکل شما توی کالی لینوکس 2016 زیاد مشاهده شده و شما دیگه نمیتونید از این روش استفاده کنید

برای این که اندازه ی تصویرتون تمام صفحه بشه باید روی ابزار تنظیمات موجود در داخل گزینه ی پاور

کلیک کنید و از اون جا وارد تنظیمات صفحه ی نمایشتون بشید و اندازه ی مانیتورتون رو به صورت دستی وارد کنید.

برای این که بتونید فایل بین کالی و ویندوزتون ردو بدل کنید هم باید یک فولدر رو با کالیتون share کنید تا بتونید

این کار رو بکنید.حتما برای حل مشکلتون یک اموزش اماده میکنم .اگر باز هم سوالی بود من در خدمتم.

با تشکر از شما دوست گرامی

ببخشید دقیق منظورتون رو متوجه نشدم : 

اینجا رو میگید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...