رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام

اموزش تصویری امنیت کامل مودم در خدمت شما هستم امید وارم مفید باشه.

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز ../

امید وارم که حالت خوب باشه

1-دوست عزیز امنیت مودم به هیچ وجه 100 درصد نمیشه ! لطفا عنوان رو صحیح رو ارئه بدید !

2-دوست گلم لطفا از این به بعد حد اقل از 7 برچسب برای تاپیک هات استفاده کن تا مخاطب بیشتری جذب شه !

3-دوست عزیز لطف کن تو خود آپلوئ انجمن آپلود کنی (پیوست کردن فایل) و همچنین رمز فایل هارو حتما به guardiran.org تغییر بدی

4- لطف کنید همکنون لینک اسکن برای فایلتون قرار بدید چون فایل های exe یک مقداری مشکوک هستند ! البته در کل گفتم ولی حتما لینک اسکن قرار بدید

5-همچنین قبل از فعالیت حتما حتما قوانین رو مطالعه بفرمایید

یا حـ ـق ../

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ../

امید وارم که حالت خوب باشه

1-دوست عزیز امنیت مودم به هیچ وجه 100 درصد نمیشه ! لطفا عنوان رو صحیح رو ارئه بدید !

2-دوست گلم لطفا از این به بعد حد اقل از 7 برچسب برای تاپیک هات استفاده کن تا مخاطب بیشتری جذب شه !

3-دوست عزیز لطف کن تو خود آپلوئ انجمن آپلود کنی (پیوست کردن فایل) و همچنین رمز فایل هارو حتما به guardiran.org تغییر بدی

4- لطف کنید همکنون لینک اسکن برای فایلتون قرار بدید چون فایل های exe یک مقداری مشکوک هستند ! البته در کل گفتم ولی حتما لینک اسکن قرار بدید

5-همچنین قبل از فعالیت حتما حتما قوانین رو مطالعه بفرمایید

یا حـ ـق ../

ممنون از تذکرتون اصلاح شد اینم از فایل ویدیویی با پسورد اما هرکاری کردم در انجمن اپلود نشد ارور داد

لینک به دیدگاه

فایل پیوست شد.

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

با نام خدا

با سلام و عرض ادب (با تشکر کردن به افزایش علایقه ی من به جواب دادن سوالات کمک میکنید)

برای امنیت مودم لازم نیست کاره سختی رو انجام بدید

اول به تنظیمات مودم برید تویه تنظیمات مودم : wps مودم رو که خاموش کنید ، این برنامه هایی به نام هکی که برای گوشی ها و کامپیوتر ها هست دیگه کار نمیکنه (غیراز کد هایی که در cmd وارد میشه)

حالا اگه یه هکر خواست این مودمو هک کنه اگه واقعا هکر باشه میتونه...خیلی هم راحت میتونه ، برای این که نزاریم بتونه راه های مختلفی هست که این کار هارو میگم ، برای آموزشاشم سرچ کنید هست ، اگر نبود پیام بزارید دوستان بلدن جوابتون رو میدن.

1آی پی مودم رو عوض کنید.(به جای 192.168.1.100 ،، به طور مثال از 192.168.19.100 بزارید که در این صورت باید تنظیمات اتصال دستگاه گیرندرو تنظیم کنید.)

2 برای مودم مک تنظی کنید(یه سرچ کنید میفهمید چیه ، چیزه خیلی ساده ایه)

3 برای مودم محدودیت اتصال تنظیم کنید (مثلا فقط دو نفر وصل بشن، که میتونید مکه اونارو نتظیم کنید که به روش بالا ربط داره)

4 پسورد تنظیمات مودم رو عوض کنید و چیزی بزارید که اعداد و حروف و علامت ها مثله !@#$%^ باشه که از 8 رقم بیشتر باشه (اگه مودمتون امکان تغییر username ورود به تنظیماتو داره اونم عوضش کنید)

نکته : امنیت مودم باید روی حالت wpa2 باشه که اگه امنیت قوی تری مودمتون داره باید اونو انتخاب کنید.

حالا اگه یکی هک کنه دیگه خیلی هکره

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

امیرمحمد یزدانی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...