رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

رمزنگاری با درخت هافمن

پست های پیشنهاد شده

سلام میکنم خدمت تمام اساتید بزرگوار
کد زیر به زبان جاوا هست و درخت هافمنه ، این درخت برای فشرده سازی به کار میره ولی میشه ازش برای رمز نگاری هم استفاده کرد چون فقط با دیکودر هر متن میشه اونو به حالت قبل برگردوند پیشنهاد شخصیم اینه اگر میخواین کسی به اطلاعاتتون دسترسی نداشته باشه و نتونه به راحتی دیکدش کنه قسمت دیکدر درخت هافمن رو جدا ذخیره کنید.
البته کاربرد های جالب دیگش اینه که میتونید با یه کیلاگر تلفیقش کنید و دنبال روش هایی بگردید که آنتی ویروس ها رو دور بزنه البته باید اول به فکر راهی باشید تا که آنتی ویروس متوجه شنود ورودی ها توسط کیلاگرتون نشه.
درکل کد های زیادی درمورد درخت هافمن تو اینترنت هست که اکثرا گنگ و غیر قابل استفاده هستن من قسمت درخت این کد رو کمی اصلاح کردم و با لینک لیست ترکیبش کردم وبقیه قسمت ها مثل تبدیل به هش و encoding رو براش نوشتم قسمت دیکدش رو هم بعدا بهش اضافه میکنم ولی تا اینجا کد زیر توانایی فشرده سازی متن تا۷۰ درصد ، جدا نگه داشتن دیکودر و تبدیل باینری استرینگ به عدد صحیح برای نمایش عددی رو داره و مشابهش و اختصاصی هست چون میخوام ازش تو کیلاگر استفاده کنم یکم با ترکیب با لیست پیوندی پیچیدش کردم ولی خیلی جای کار داره.

کد به زبان جاوا هست.
موفق و پیروز باشید

This is the hidden content, please
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 سال بعد...
در در 26 خرداد 1395 در 09:45، MiKDev گفته است :

سلام میکنم خدمت تمام اساتید بزرگوار
کد زیر به زبان جاوا هست و درخت هافمنه ، این درخت برای فشرده سازی به کار میره ولی میشه ازش برای رمز نگاری هم استفاده کرد چون فقط با دیکودر هر متن میشه اونو به حالت قبل برگردوند پیشنهاد شخصیم اینه اگر میخواین کسی به اطلاعاتتون دسترسی نداشته باشه و نتونه به راحتی دیکدش کنه قسمت دیکدر درخت هافمن رو جدا ذخیره کنید.
البته کاربرد های جالب دیگش اینه که میتونید با یه کیلاگر تلفیقش کنید و دنبال روش هایی بگردید که آنتی ویروس ها رو دور بزنه البته باید اول به فکر راهی باشید تا که آنتی ویروس متوجه شنود ورودی ها توسط کیلاگرتون نشه.
درکل کد های زیادی درمورد درخت هافمن تو اینترنت هست که اکثرا گنگ و غیر قابل استفاده هستن من قسمت درخت این کد رو کمی اصلاح کردم و با لینک لیست ترکیبش کردم وبقیه قسمت ها مثل تبدیل به هش و encoding رو براش نوشتم قسمت دیکدش رو هم بعدا بهش اضافه میکنم ولی تا اینجا کد زیر توانایی فشرده سازی متن تا۷۰ درصد ، جدا نگه داشتن دیکودر و تبدیل باینری استرینگ به عدد صحیح برای نمایش عددی رو داره و مشابهش و اختصاصی هست چون میخوام ازش تو کیلاگر استفاده کنم یکم با ترکیب با لیست پیوندی پیچیدش کردم ولی خیلی جای کار داره.

کد به زبان جاوا هست.
موفق و پیروز باشید

سلام 

دوست عزیز کد خوبی هست اما نگاهی که بنده کردم نمیشه براین پایه یک فودر مناسب نوشت یا عمل جایگزینی رو انجام داد چون این کلاسهایی که تعریف شده فقط عمل فشرده سازی باینری رو انجام میدن نه عمل معکوس رو 

واینکه این اصلا برا هدر های فایل ایجاد شده چیزی رو مد نظر قرار نداده که در قسمت فود کردن بسیار هائزاهمیت میباشدو انتی ها 85درصد ازهمون فودر برنامه میفهمند که این فایل یک رنسام هست یا سالمه باز اینجا میگم 

بنده جاوا کار نیستم ولی دوسش دارم و نمیگم که کد اشتباه یا بد هست.

این فایلم برا افرادی که میخان هافمن رو در کمترین زمان درک کنن

دانلود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...