رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

همه چیز در مورد تلگرام

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

میخواستم در مورد هک تلرام بدونم که وقتی هک میشه چیا هک میشن ایا میشه به گالری گوشی قربانی هم دسترسی پیدا کرد؟

این طور که من گشتم توی انجمن همه راه هکشو بلدن خب حالا با این همه راه های جلوگیریشم بگید

هرکاری که بتونه امنیت تلگرام رو تضمین کنه یا چجوری با هک ها جلوگیری کنیم

ویه موضوعی که هست من میخوام هکشو یاد بگیرم مهمه فقط به چت هاش برای دو دقیقه دسترسی پیدا کنم کافیه.. میدونم مغایرت داره با قوانین پلیس فتا اگه میشه توی خصوصیم اموزشش رو بگید لازم نبود اصن نمیخواستم

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان

میخواستم در مورد هک تلرام بدونم که وقتی هک میشه چیا هک میشن ایا میشه به گالری گوشی قربانی هم دسترسی پیدا کرد؟

این طور که من گشتم توی انجمن همه راه هکشو بلدن خب حالا با این همه راه های جلوگیریشم بگید

هرکاری که بتونه امنیت تلگرام رو تضمین کنه یا چجوری با هک ها جلوگیری کنیم

ویه موضوعی که هست من میخوام هکشو یاد بگیرم مهمه فقط به چت هاش برای دو دقیقه دسترسی پیدا کنم کافیه.. میدونم مغایرت داره با قوانین پلیس فتا اگه میشه توی خصوصیم اموزشش رو بگید لازم نبود اصن نمیخواستم

ممنون

در پاسخ شما:

- تلگرامو میتونی از طریق هک گوشی اندرویدی و دسترسی ب اس ام اس ها هک کنی

- وقتی اکانت تلگرام هک میشه هکر فقط ب اطلاعات ذخیره شده روی cloud دسترسی پیدا میکنه

البته اگ گوشیتون هک شده باشه توسط رت ها و پیلود ها میشه ب فایلهای گوشی دسترسی داشت در نتیجه میشه عکس هارو هم دید

- واما راه جلوگیری از هک شدن :

حتما ی انتی ویروس قوی نصب کنین(برای اسکن برنامه های مث رت ها)

تایید دو مرحله اکانت خودتونو فعال کنین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...