رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

آموزش هک جیمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان چند تا سوال داشتم یک این ک جیمیل هک میشه اصلا!!! بغیر از فیک پیج و لینوکس هک میشه

اگه کسی آموزش هکش در هر موردی داره لطفا بزاره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

هک جیمیل به طور مستقیم تنها از راه دیتابیس انکان پذیره و فکر نمیکنم دیتابیس دست افرادی مثل من و شما باشه.

راه های دیگری که داری میشه به چند مورد اشاره کرد که یکیش فیک پیج و کرک از طریق هیدرا و مهندسی اجتماعی (گول زدن افراد و به دست آوردن پسورد جیمیل) و...

آموزش ها همگی در انجمن موجوده و قبل از اینکه دوباره پست بدین که لینکش رو لطفا بدینهمین الان بهتون میگم که در انجمن سرچ کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کرک جیمیل با هیدرا که اصن جواب نمیده...من چندین بار امتحان کردم پسورد غلط میده...!

آسون ترین راه همون فیک پیجه. کیلاگر هم خوبه!

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

کرک جیمیل با هیدرا که اصن جواب نمیده...من چندین بار امتحان کردم پسورد غلط میده...!

آسون ترین راه همون فیک پیجه. کیلاگر هم خوبه!

سلام ببخشین میشه درباره کیلاکر بیشتر توضیح بدین؟

لینک به دیدگاه

سلام ببخشین میشه درباره کیلاکر بیشتر توضیح بدین؟

درود دوست عزیز

کیلاگر بد افزار های هستند که برای جسوسی در دیوایس ها بکار میره

به طور مثال

کلید های فشرده شده،لینک های باز شده،اطلاعات پی سی یا گوشی،پسورد های ذخیره شده و ...

مدل پیشرفتهتر کیلاگر تروجان نام داره۲

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

به طور مثال

کلید های فشرده شده،لینک های باز شده،اطلاعات پی سی یا گوشی،پسورد های ذخیره شده و ...

ممنون برای جواب اما دیدم نوشته بودن هک جیمیل با کیلاکر این کیلاکر چطوری در سیستم دشمن یا قربانی استفاده میشه؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

درود دوست عزیز

به طور مثال

داداشیا اگه کسی روشی غیر از کیلاگر و مهندسی اجتماعی و فیک پیج داره بده

چون دیگه اینها هیچکودوم جواب نمیدن چون فیک پیچ رو دیگه خز کردن  همه متوجه فیک بودنش میشن

کیلاگر رو که قربانی عمرا نصب کنه و حتی اگه با هر روشی بهش بدی طرف متوجه میشه و حذفش میکنه و یا توسط انتی ویروس شناساییش میکنه

This is the hidden content, please
:huh:

مهندسی اجتماعی هم دیگه جواب نمیده ملت سطح علمشون بالا رفته و سریع متوجه ایمیل یا پیالم جعلی میشن

اگه کسی روشی برای نصب کیلاگر رو سیستم قربانی داره بگه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

داداشیا اگه کسی روشی غیر از کیلاگر و مهندسی اجتماعی و فیک پیج داره بده

چون دیگه اینها هیچکودوم جواب نمیدن چون فیک پیچ رو دیگه خز کردن  همه متوجه فیک بودنش میشن

کیلاگر رو که قربانی عمرا نصب کنه و حتی اگه با هر روشی بهش بدی طرف متوجه میشه و حذفش میکنه و یا توسط انتی ویروس شناساییش میکنه

This is the hidden content, please
:huh:

مهندسی اجتماعی هم دیگه جواب نمیده ملت سطح علمشون بالا رفته و سریع متوجه ایمیل یا پیالم جعلی میشن

اگه کسی روشی برای نصب کیلاگر رو سیستم قربانی داره بگه ممنون میشم

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درود دوست عزیز

شما نظر شخصی خودتون رو گفتید ولی باید گفت که روش مهندسی اجتماعی هنوز کاربرد های زیادی داره و خیلی ها هم هنوز از این روش استفاده می کنند و جواب میگرن شما و دیگران دوستان برای اینکه روش های مهندسی اجتماعی تون قوی تر شه می تونید از این تاپیک ها  استفاده کنید 

هنر مهندسی اجتماعی 

هک با مهندسی اجتماعی 

و اما واسه کرک جیمیل اگه از** پسورد لیست قوی** استفاده کنید حتما به نتیجه میرسید!

موفق باشید یا علی مدد 

لینک به دیدگاه

خوب من پسورد لیست قوی دارم چجوری کرک کنم اموزش با برنامه ایی تضمینی هست همین ایمیل کرک کنه هم جیمیل ایمیل کرک رو دارم خیلی برنامه ها دارم بلد نیستم باهاشون کار کنم اموزش لطفا جدید که کار کنه

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز اموزش هایی توسط دوستان در انجمن موجود می باشد می توانید استفاده کنید

ابزار polydex

ابزار hydra

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...